Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cadena Cope reporting that MUFC are determined to keep van Gaal for this season, unless a disaster happens
    Cope reporting that United have been in conversations with Mourinho about him taking over if van Gaal goes
    Mourinho has given his "OK" to Man United. he's still in love with managing United and is waiting to do so
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Najgore cuvana tajna u fudbalu

          Ander Herrera thinks Mourinho's style is compatable with Man United, tells Marca he plays good football.

          http://sportwitness.ning.com/forum/t...nited-says-man
          sigpic

          Comment


          • Ko zna, mozda je Ander "off the record" prodao pricu COPE-u
            sigpic

            Comment


            • Pricu pusta Mendes garant, svi ovi sto javljaju su bliski s njim. Mada bi logicnije bilo da Vudvord obavjestava medije ne bi li smirio navijace posle dolaska Pepa, ali mediji sa ostrva kao i uvijek od odlaska Mojesa pojma nemaju.

              Ono sto me najvise interesuje ako dolazi Murinjo je li tacno da Pep nije bas odusevljen, dok Murinjo nikad ne bjezi od izazova. Ako dodje Murinjo u Mancester, tu je Klop, tu su Venger i Poketino i ako Celsi dovede Kontea npr. nema setnje kao u Njemackoj.
              sigpic

              Comment


              • Kakva steta sto je Sou onako sjebao nogu, on i Martijal po lijevoj strani ne bi nikako mogli da se zaustave. Vrlo vjerovatno bi bio i najbolji igrac ove sezone. Nalazi se na spisku regiatrovanih za LE, to nista ne znaci naravno ali moguce u aprilu da ce malo igrati.
                sigpic

                Comment


                • Slazem se da mediji nemaju pojma o desavanjima u klubu, ali MEN od letos razbija. Oni su mi prvi na listi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo jos malo od Balaga

                    There has been no shortage of speculation linking former Chelsea manager Jose Mourinho to Manchester United, and our Spanish football expert Guillem Balague believes there are several tell-tale signs that suggest the club are seriously considering it.

                    He said: "The deal is not done, there is no deal in place. Mourinho is convinced it will happen and quite clearly he wants it. I don't think Manchester United have decided what's happening next season.

                    "Look at Victor Valdes. His contract expires in the summer and clearly Louis van Gaal doesn't want him, so they could just let him go. But the fact they haven't means there is a question mark over van Gaal."
                    Mi vec maltene znamo da Murinjo zeli da dodje na Teatar, ne znamo sta je sa drugom strujom u klubu i moze li Vudvord ovo da izvuce na svoju ruku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kada ne ako dodje Mo koga očekujete?
                      Vaše želje trenutno?
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Mene zanima prvenstveno da li dolazak Murinja znaci odlazak Mate, posto ne bih voleo da nas napusti.

                          Ako bas mora da se desi, voleo bih da vidim Barklija u Junajtedu.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Mene zanima prvenstveno da li dolazak Murinja znaci odlazak Mate, posto ne bih voleo da nas napusti.
                              Uh, to ne bi dobro bilo. Vjerovatno najveći znalac s loptom u ekipi.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X