Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drveni dovedi Simeonea molim te.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ljudi ima li informacija, hoce li oterati Fan Hala? Mozemo li do Evrope ove sezone? Moramo li opet da ulozimo 250 miliona da budemo cetvrti?

      Comment


      • Gde zuris sa banom, ostani jos osam dana molim te. Budi posle toga suicidan kolko hoces, imao bi razlog. :/

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Gde zuris sa banom, ostani jos osam dana molim te. Budi posle toga suicidan kolko hoces, imao bi razlog. :/
          Ja za Junajted navijam sad, presao prosle godine, nista Italijani vise. Samo najbolja liga na svetu. Ipak Premijer liga toliko dominira, ponekad neko prodje osminu finala Lige sampiona.

          Comment


          • Ma neka si ti nama došao, šta ima veze, makar i na par sati... mada premišljao si se nešto, rekla bih.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma neka si ti nama došao, šta ima veze, makar i na par sati... mada premišljao si se nešto, rekla bih.
              Ma zaboravio sam da je istekao ban. Ima nekih 15ak dana, tako nesto

              Comment


              • Batali to sto si se ovde aktivirao, tviter je mama.

                Comment


                • Što je sigurno, sigurno

                  Comment


                  • Kako je bilo lepo dok indijanca nije bilo ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Sances i Limbombe sutra.

                      #WatchThisSpace
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Sances i Limbombe sutra.

                        #WatchThisSpace
                        Prvo treba uprava da dobije zeleno svetlo od Murinja ili Pepa.

                        Comment


                        • Što je ovde ovako tiho....?

                          http://www.shrewsburytown.com/news/a...p-2930112.aspx
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni pao moral zbog vipovca, ne znam za druge iskreno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Već nekoliko dana je tako, to sam mislila a nekako mrtvo tamo, mrtvo ovde...
                              Nema ni Vladana sa njegovim vestima i insajderskim informacijama. Neki je zid podignut i ništa ne prolazi ili je prosto zatišje pred buru?

                              A prelazni rok? Tek na leto sa novim trenrom, jel da?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Nekada sam ovde ulazio i čitao i bilo veoma zanimljivo. Nadovezivali se ljudi. Produbljivala se prica iznova i iznova. Toga već neko vreme nema. Sada udjem i iznerviram se i dodje mi da polomim telefon ili lap. I još je sve to i dalje nema stare teme:/ i previše predobrih postova. I to ne samo ljudi koji su "navijači, simpatizeri" Junajteda već ljudi koji vole fudbal.
                                Sve što se sada vidi jeste ono što svi vidimo, a to su stvari koje me smara da ponavljam kao papagaj.

                                I ovo pišem već pola sata.

                                Vip ko vip.
                                Last edited by l1m4r; 31-01-16, 22:00.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X