Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lose funkcionisu Ander i Matic zajedno ali mislim da bi Ander trebao da igra, napali se u tim derbijima i plus bih ga ja stavio na KDB-a flaster, ali opet kazem Matic i on u paru nije pilo vodu do sada.

    Mozda i Ibra dobije sansu u drugom.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Sou pocinje, Blind u sredini napokon da ga vidimo

      Jedno je sigurno, igrajte 3+

      Comment


      • Mislim da ce ovo biti neka 3-4-1-2 formacija. Sou i Valensija wing bekovi

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

        Comment


        • Sta znam, kad igraju sa 3 pozadi, odmah ih pise na onu sliku koju postavljaju na twitteru trojica zaredom koji su nazad, ovde ide Valensija pa Smoling pa Lindelof pa Sou pa Erera pa tek ond Blind, sto bi znacelo da Erera-Blind u sredini a Pogba na 10. To je moje mislenje.

          Comment


          • Mogao bi Lukakua ponekad i odmoriti, nema potrebe da igra svaku.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Zašto umara Valensiju i Lukakua opet nije mi jasno, ali nadam se da će oko 60. minuta da ubaci Darmijana i Ibru.

              Comment


              • Ibra nije ni na klupi danas.

                Imam neki predosecaj da ce Ibra u nedelju od pocetka.

                Comment


                • Stvarno bi mogao odmoriti Lukakua malo. Razumam ja da on ceni njegov trud ali svaku utakmicu je odigrao 90 min

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Mogao bi Lukakua ponekad i odmoriti, nema potrebe da igra svaku.

                    Tapatalk
                    I to + sto ga uvek na silu brani u medijima. Tipa ono kad je napravio tackle u 90 minutu na poziciji levog beka. Pa onda onaj sukob sa navijacima koji je imao oko njega. Kao da pokusava na silu da dokaze svima (a mislim pre svega sebi) da se nije zajebao sto je spucao 70+ milki na njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cudo da je stavio Blinda u vezi... Nisam to ocekivao od njega.

                      Inace Il Messaggero donosi vest da su skauti gledali Lacio za vikend i da je Mo ocaran SMS-om i da zeli da ga dovede na leto. Negde se i stidljivo spominje cifa od 100 mil eura.
                      sigpic

                      Comment


                      • Top avatar, meni je wallpaper na telefonu pola godine

                        sigpic

                        Comment


                        • Konacno Luke Shaw! Ajde doktore sad, iskoristi sansu.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Da nesto me drma kriza identiteta, ne mogu da odrzim nijedan avatar duze od nedelju dve.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni se ipak cini isto da ce Blind na stopera a Shaw i Valencia wing bekovi, vidjecemo. Mada ne bi bilo lose ni da proba s Blindom na sredini, posle dosta vremena.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment



                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X