Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jace od mene
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Kako je Shaw odigrao?


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Pereiri prsti od putera, ali ja fizicki patim dok gledam Lindelofa. Molim vas pogledajte kako on intervenise kod gola, on bukvalno ne zna dje udara, ovo u zivotu nisam vidio.
        sigpic

        Comment


        • Znaci protiv Sautemptona ce igrati:

          DDG, Valensija, Dzons, Bai, Jang, Matic, Felaini, Mata, Miki,Rasford i Lukaku


          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Bravo Vladane za prognozu i ja sam za to da Mata igra desetku a Miki desno. Ali ne da ulazi u sredinu nego da bude na krilu i da centrira. Sa Valensijom bi to lepo funkcionisalo. Lindelof onda nek predje u vezni red ako je dobar sa loptom a ne da bude stoper xD

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

            Comment


            • Kod njihovog gola Darmian u fazonu "evo brate probaj opet"

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Stevudza11 View Post
                Kod njihovog gola Darmian u fazonu "evo brate probaj opet"

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                A Lindelof postavlja telo da brani aut liniju, bukvalno ni jednim milimetrom svog tela nije stao da blokira šut na gol.
                Ja važim za nekog ko ne osudjuje na propast lako igrače, pogotovo nove igrače u Unitedu, i volim da ih sačekam, da svakom dam priliku, nekad gledam širu sliku i ne ocenjunjem nekog na osnovu nekih grešaka, bitniji mi je taj neki dugoročniji potencijal i šta taj igrač može kada se adaptira, medjutim što se tiče Lindelofa ja se stvarno bojim da smo mi dobili našeg Lovrena.
                Čovek ne zna gde bije povremeno. Nije spor koliko glupo i sporo trči.
                U čuvanju protivnika nije samo bitna čista brzina. Nikad štoper, prosečne visine 185-190cm neće noći da iz mesta startuje brzo kao protivničko krilo, cirka (170-180, (koje ceo život igra na brzinu, driblanje i startnost). Pogotovo što štoper mora da kreće u šprint u smeru koji mu je uglavnom iza ledja ili više u od 180 stepeni u odnosu na njegov položaj. Ali sa njim se ne trkaš u borbi gde ga čekaš da on šprinta.
                Moraš da znaš kako da barataš centrom težišta, kako i u kojem trenutku da ti noga bude na zemlji kako bi imao jači push od zemlje. Znači moraš da osećaš u kojim momentima peta ne sme da ti bude "zacementirana" za travu, tj teren jer se iz tog položaja teže startuje, kako u kičmi ne smeš da budeš ispravljen 90 stepeni u odnosu na zemlju kao zabijen kolac na livadi, nego da moraš da budeš u situaciju da u tom trenutku možeš da praviš šprinterski push.
                I da naravno uvek u tim trenucima u svkaom trenutku vodiš računa o inerciji svog tela, moraš da budeš spreman da pre tog startanja moraš da budeš u inerciji koja se vektorskim silama slaže sa smerom gde treba da startuješ. To je igra fizike, i u svakoj stotinki moraš da vodiš računa o tome kad čuvaš nekog.
                Lindelof mi se čini da i nije toliko spor, koliko je glup za te stvari...

                Videćemo, možda je još nesiguran, preplašen, pa mu koncentracija zato radi slabije.

                Ovo za sada uopšte ne ohrabruje.

                Darmian ko Darmian, od tog sam digo ruke. Daj da nema tu etiketu da je italijanski defanzivac (pošto su uglavnom fakat najbolji) nikad ne bi primirisao ni Championshipu... Uglavnom, kao ćurani obojica. Umesto da onaj lik nema ni milimetar ugla da iz one pozicije šutne loptu na gol, lik je imao prazan gol.
                Last edited by Busby Babe; 20-09-17, 22:54.

                Comment


                • Ocekivano lagana pobeda veceras, Marsijal igrac utakmica, bilo je uzivanje gledati ga veceras. Generalno svi su odigrali dobru utakmicu, sem Lindelofa koji jednostavno nista ne radi kako treba, necu jos da ga otpisujem ali tesko da ce imati neku vecu ulogu u ovom timu. Raduje i vracanje Soa u tim, mogao bi on biti veliko pojacanje u nastavku sezone.

                  U sledecem kolu liga kupa igramo protiv Svonsija u gostima i nadam se da cemo takodje izaci u slicnom sastavu kao i veceras.
                  sigpic

                  Comment


                  • Videh malo da ih je Marsijal pocepao bas. Kako je igrao Shaw? Opet nisam gledao utakmicu zbog posla... A takav sam baksuz da uvek radim uvece kad igraju radnim danima xD

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                    Comment


                    • Nestrpljivo je odigrao Shaw...

                      Pritom je sa tehničke strane daleko od neke bajne forme. Baš se vidi da je u prethodnom periodu radio po nekom specijalnom režimu kako bi se valjano oporavio, a da se pritom nije mnogo druzio sa loptom.
                      Lopte mu nisu bile najtačnije...


                      Sirova brzina je i dalje tu...

                      Comment


                      • Samo da ga povrede obidju. Verujem da sve to moze da se sredi.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Jeste jadan protivnik u pitanju, ali sta im je radio Marsijal Sto volim kod ovakvih igraca... boli ih patka ko je preko puta, jednako ce da zavrse na dupetu

                          Mi ovakvog majstora nismo ima bas dugo. Samo da cuva glavu i bice materijal za zlatnu loptu

                          Comment


                          • I sut... Svaka mu je unutrasnjim stopalom u dalji ugao.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                            Comment


                            • To je jedina stvar koja me zabrinjava potencijalno kod Martiala.
                              Sve pročitaniji i pročitaniji, gotovu uvek isto šutira, i baš se očigledno namešta na taj šut. Evo ovaj golman danas je znao i odmah je to pokrio. Oopšte nije loše šutirao Martial kod one šanse kad mu je golman odbranio, koliko je to golman anticipirao.

                              Mora da menja to, mora da uči malo udarac, ovaj kojim je Rashford dao gol. Da ne udara loptu po obodu i samo tim unutrašnjim delom stopala, nego da ulazi u nju po sred lopte ili da udje pod nju pa da ima onaj vertikalni pad.
                              Jbg, to jeste teže, ali to stvarno može da ga odvoji u full package ubicu od igrača.

                              Comment

                              Working...
                              X