Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je doslo vrijeme da pukne petarda, mnogo puta su stali na 4 ove sezone... Ja sam odigrao 5+ i dI2+


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Kakva crna petarda, ako pobijede sa 1-0 da pjevaju.
      sigpic

      Comment


      • Umesto da izbaci Lukakua, on ce Rashforda ili Martiala, kao da su oni krivi sto nemamo pas kroz sredinu cim zakoracimo u poslednju trecinu

        Comment


        • Najjaci lik svih vremena, otac svih oceva Kantona Erik izjavio da bi voleo da je Gvardiola Junajtedov menadzer, ne Murinjo
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sandu da li bi onda postao i simpatizer Junajteda?

            Tacno mi dodje zao sto nije dosao u pravi deo Mancestera samo da nas ne bombardujes sa hejtom svako malo.
            sigpic

            Comment


            • Izvuceno iz konteksta, vidi se da nisi procitao kompletnu izjavu. Erik je rekao sve najbolje o Zozeu.
              sigpic

              Comment


              • Ovi ko da pili i jeli na slavama prethodnih dana...kretanje bez lopte...kri-mi-nal- no!!! Sramota!

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Uzasan mec za gledanje, igrace treba da bude sramota za pristup...



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Jeste rekao sve najbolje, ali je izjavio da je Gvardiola po njemu vise tip za stil koji bi trebao da neguje Junajted. I da po njemu Murinjo je sjajan trener koji neguje malo oprezniji defanzivniji i zatvoreniji stil, a to ipak nije nesto sto bi Junajted trebalo da igra.
                    Uopste nije izvuceno iz konteksta nego covek izneo svoje misljenje. Kralj.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • On je rekao da bi prije izabrao Gvardiolu zbog stila fudbala, naslovi su takvi kakvi su, ja sam intervju jos juce vidio i BBC je upotrebio naslov koji izvlaci pricu iz konteksta jer je covjek ali bas sve najbolje rekao o Murinju isto, ali Kantona jedno zaboravlja, Mancester Junajtedu ne rastu pare na grani kao Sitiju i ne upumpava mu ih niko, nego sta fudbalski klub zaradi, zaradio je, a zaradjuje masu tu nema price, ali opet i ne bi mogao da obezbijedi Gvardioli 500 miliona funti za dva prelazna sigurno. Tako da Gvardiola ne bi nikad preuzeo nekonkurentnu ekipu, a Mancester je bio kad je Zoze dodsao potpuno nekonkurentna ekipa za razliku od Sitija. To je Gvardi, ide tamo dje je najsigurniji i dje mu je najbolje. Posle Sitija otici ce u PSZ.
                      sigpic

                      Comment


                      • Čim ja gledam utakmicu to mora ići kilavo, sporo ali nema veze, 3 boda su 3 boda. Jeste i gol srećan, ali šta nas briga. Totenhem već kiksao, Liverpul i Čelzi igraju tako da će i tu neko ispustiti bodove, sutra Arsenal i Siti gostuju Barnliju odnosno Hadersfildu pa valjda i tu neko kiksne.
                        Jang najbolji večeras, koliko koristan fudbaler, u 33-oj godini igra ovako dobro lijevog beka, a čovjek je krilo...

                        Comment


                        • Pa dobro, i ja sam bio za Pepa, ali šta da se radi sad. Nije da ću da plačem što je Murinjo trener.

                          Mada smo uzasno odigrali ovaj meč. Rekao bih pre svega da smo iz nekog razloga fizički nespremni. Nema svežine nikakve.
                          Ljudi koji su se branili i trkom pokrivali sve, na kraju su imali više snage od nas.

                          Ja sam i zadovoljan kako je odigrao Pogba, koliko je mogao da odigra, odigrao je, s obzirom da on i pokušava da gurne loptu napred, dok je Matić njemu tutka i kad treba i kad ne treba.
                          Jedno 20,25 puta je propustio priliku da solidno otvorene situacije iskoristi kroz sredinu i pošalje pas.
                          No, to je neka druga priča, on je takav igrač, tako se kreće, pri svakom prijemu se okreće samo za levu nogu i uglavnom od gola.

                          Nismo imali ta dodavanja koja kao nožem seku kroz sredinu grupisanu protivničku zonu, koja su ti u ovakvim mečevima neophodna. To imamo sa Carrickem, sa drugim veznjacima iz ovog tima nemamo.
                          Još na to dodaj Lukaku koji se ne kreće na vrhovima prstiju po sredini protivničke trećine. I onda dobiješ ovo, da na levoj strani Martial ne može da primi loptu a da nije oteran u aut sa sve loptom kad su mu za vratom po 2 igrača.

                          Nemamo mobilnost u tom udarnom 5 side presingu, nemamo okretnost...

                          Mkitarijan je baš u debelom kurcu, onu loptu što je otišla u aut bi stigo i malo brži rekreativac.

                          Comment


                          • Dobar je bio Lindelof danas, a Matic slabije prati igrace, npr. u prvom poluvremenu je pratio igraca i kad je ovaj odigrao dupli prestao je da ga prati i ostavio Smolinga na vjetrometini, zamalo smo tu primili gol.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja ne volim Pogbu zbog nekih drugih stvari ali je jasno svakom ko iole prati fudbal da su on i Ibrahimovic duplo bolji od svih ostalih u ekipi. To je jednostavno fakat.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ajd što ga nije ispratio, nego tu barem protivnika zagradiš da ne može kao po pisti da odšprinta napred.
                                I ono kad je Pogba bio 2 puta u vazdusnom duelu, Matić vec kad je lopta stigla do Pogbe i protivnika prilazi na 20 cm od Pogbe, Pogba koji je došao do lopte nije imao kome i da je spusti.
                                Ne znam gde je to video, takvo otvaranje nakon vazdušnog duela.

                                To je samo još Yaya Toure radio. Štoperi spuštaju loptu glavom, a njega mrzi korak, 2 da napravi da stvori ugao saigraču da mu je spusti.

                                Rashford i Martial žrtve ovakve igre. Čak i Mata, a zna se da ga nešto ne obožavam kao igrača, nije mnogo kriv. On je i pokušavao neke kretnje da pravi.

                                Lindelof i Smalling odlični. Može Novaković da priča šta hoće, nije Smalling kriv što ostane izolovan 1v1 protiv brzog krila bez ikakve pomoći na closing down-u i na supportu iza ledja.
                                Last edited by Busby Babe; 25-11-17, 17:11.

                                Comment

                                Working...
                                X