Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Martijal je u prvom odlicno centrirao
    sigpic

    Comment


    • Je li to Jang dobio jos godinu dana?

      Comment


      • Originally posted by reddevil96 View Post
        Volio bi da Mou objasni kako po njemu Martial i Rash ne mogu igrat skupa zbog balansa ekipe a ibra i lukaku mogu
        Ne kužim ovo da lukaku ide na krilo, tamo nikad nije igrao i ne zbam koja svrha drzati klasičnog napadača na krivoj poziciji, bolje ga izvadit i stavit klasično krilo


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Sere Mourinho.
        Čuj, kriv je disbalans, igraju Martial i Rashford zajedno pa smo zbog toga primili gol protiv Newcastle-a. Rashford tu nije igrao ni desno krilo, nego polušpica, i tu neku lutajuću ulogu. On koliko god da ofanzivno nije možda to, u defanzivi je i na toj poziciji bolji od Mkitarijana (a trenutno je bolji i u ofanzivi)
        Kriv mu taj "disbalans" što se jebeni Lindelof okliznuo kao srna na ledu. Ako se u fudbalu na svaki centaršut sa strane po zemlji prima gol, zbog nekih napadača i krila, onda da zajebemo da igramo sa 10 nedefanzivca.


        Originally posted by bici View Post
        Odmah da se ogradim, ne zelim Lukakua na krilu. Medjutim, jednu stvar mu ne mozete oduzeti. Kad se prisetim njegovog centarsuta za Rasa i Pogbin gol protiv Njuke, i centarsuta za Rasforda protiv Hadersfilda, mogu bez blama da kazem da covek ima najbolji centarsut u klubu posle Janga(da, toliko smo bedni sa bokova).
        Ima Pogba bolji centaršut, ali razumem što si ga zaboravio, isuviše retko dodje u situaciju kao centralni veznjak da centrira.




        Jedini razlog što me ovakav bednički poraz (nije "bedan" nego više "bednički") nije iznervirao je taj što postoji nada da je ovo možda uverilo da na Blinda kao levog beka i na Darmiana KAO FUDBALERA ne bi smelo da se računa.

        A to znači da je Blind verovatno završio svoje u ovom klubu, pošto na poziciji zadnjeg veznog neće kod Murinja da igra nikad, pre će McTominay-a da koristi tu, a neće sigurno ni na poziciji štopera, gde će pre nekog RoShaun Williamsa.

        Meni je fascinantno da smo mi pozajmili Fosu-Mensaha koji je pristojan na desnom beku, da bi ostavili znatno starijeg Darmiana, koji čovek je mnogo loš.
        On jedino što od kvaliteta ima to su te neke osnove italijanske pismenosti u fudbalu, pre svega u defanzivi. Da npr lepo i na vreme zagradi kod centaršuta to krilo koje naleće sa njegove strane, da ne uleti na loptu i prikuca je.
        Meni je nepojmivo da profi fudbaler trenira svaki dan, na vrhunskom nivou sa odličnim trenerima i sa odličnim saigračima, i operisan je od obe noge. On ima 2 strana tela od kukova na dola. Nije se rodio fudbaler za kojeg je adekvatniji izraz "ima 2 leve noge". Kad šutira loptu kao da je napada gde ona treba random da leti. Njegova desna noga, koja mu je kao prirodna je lošija nego leva noga Ešli Janga, kojeg 10+ godina svi ismevaju što se sve namešta na desnu nogu.

        Plus je pussy, to me dodatno nervira.

        Comment


        • Kad pomislim da smo mi u jednom roku doveli Schneiderlina, Schweinsteigera i Darmiana, izvrne mi se želudac.
          To nije samo najgori prelazni rok jednog fudbalskog kluba.
          To je najponižavajući prelazni rok nekog kluba.

          Schneiderlin je bio ponižavanje svih veznjaka koji su pre njega igrali u Unitedu. Nebeski odvratan veznjak, čovek ne sme da POGLEDA napred, kamoli da baci pas napred. Krije se iza lopte, da mu je ne dodaju bekovi i štoperi. Meni je onaj NAJGORI period Cleverley-a u Unitedu bio bolji nego on. Kad se odmah to videlo na početku ljudi su krenuli da pričaju da barem je dobar u defanzivi i u duelima. 90 posto klizecih startova su mu bili nepravovremeni.

          Nemačka papuča. Čovek je zaslužio da mu se zabrani da nas pomene na tviteru, da mu se zabrani da pomisli da je ikad igrao za United. Došao u Man Utd debeo kao svinja, dok svi očekuju da se oporavlja od nekih povreda on prati onu našu teniserku po turnirima, a u klubu 2,3 dana pre toga već očekuju da on krene da trenira kako bi se što pre vratio u formu da izdrži meč.
          Debelo nam je naplatio to čašćavanje prisustvom debelim telom, oko 15 miliona funti.
          To praćenje Ane po turnirima i totalno neprofesionalno stanje tela, a sa druge strane kao nešto stalno tvituje za klub, kao neka fora "ajd kao podržavaću klub, dok mi ležu pare na račun, a ja pratim Anu"
          Ponižavanje.


          Darmian je već apsolvirana stvar. On je kao i Morgan dobar momak. Ali izlazi na teren sa pelenom, plus je jako loš fudbaler.
          Last edited by Busby Babe; 23-11-17, 04:04.

          Comment


          • Koliko sam ja upućen Svajnijev burazer je veliki navijač Junajteda... a ovo sto si pisao za Bastijana ne podržavam. Da je on hteo samo pare mogao je lagano da ode u Kinu ili MLS ali nije, a i sam po sebi je poznat kao veliki profesionalac plus pritom Nemac. Došao je u poznim igračkim godinama ali opet smatram da je bio ok za razliku od nekih koji su nosili dres Junajteda.
            Sto se Darmijana tice, delimično se slažem, nije bas toliko uzasan a pritom sinoc je imao odličan centaršut za Zlatana odmah posle njihovog gola. Da je Zlatan bio precizniji, sad bi se možda druga priča pričala o jučerašnjoj utakmici.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • Rio saying the current Utd squad all say the same thing about Martial. He could go on and be literally anything he wants, he's that good. Shows how highly rated he is in the dressing room.



              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Ko zna mozda je Murinjo odmarao Martijala i Rasforda za mec sa Brajtonom

                Comment


                • Vladane, busby babe ti dira legendu kluba, Svajnstajger Bastijana

                  Apsolvirali smo Bastijana, Bajern nam je doktorski za lepe pare uvalio coveka osakacenog povredama i bez trunke zelje, coveka koji je za par godina uspeo 3-4 puta da odigra svih 90 minuta na nivou. Al kako bi nam sad legao prajm Basti
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Meni je opet izuzetno drago sto je jedan Basti igrao za Junajted, e sad da nije ispunio ocekivanja to stoji ali svejedno nikad na njega necu gledati kao na neki veliki promasaj, realno znali smo u kakvom je stanju kad smo ga kupovali.
                    Bici pa prajm Basti bi legao svima ali kad bi mogao da biram uzeo bi prajm Skolsa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemoj da si alav Srki, ja tri puta slabijeg igraca trazim
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • U subotu protiv Brajtona, na OT. Tu ne smije biti kiksa a ne bi bilo lose da se zabiljezi ubjedljiva pobjeda


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • 3 komada minimum ako ih otvorimo do poluvremena. Ako ne, bice muke, 2-0.

                          Spoiler

                          Comment


                          • Mrzi me kvotovati Fiksnog i Mikisavica za ovo da nije bitno jesi li prvi ili drugi u grupi, zanima me mogu li se sastati ekipe iz iste lige u 1/8 finala, mijenjalo se nešto? Ako nije ostanu li trenutne tabele kao drugi bi imao samo 3 opcije PSG, Barcelona, Bešiktaš, dok kao prvi ima mnogo više opcija gdje bi Manchester bio favorit Porto/Leipzig, Sevilla, Roma, Shakhtar/Napoli.

                            Slažem se za Ivanovića, čovjek bio na košarkaškoj utakmici Partizana dan prije derbija protiv Liverpoola, veliki profesionalac. Tu su i obilasci WTA turnira čiji je on veliki fan, kao i Partizana

                            Blind opet dominirao, fudbalski san mi je vidjeti njega i Lindelofa kao štoperski tandem

                            Comment


                            • Ne mogu ekipe iz iste lige u osmini finala. To jeste ako ostanu ove tabele. Ali Celsi je prvi i ima mec sa Atletikom dok Roma igra sa Karabakom u poslednjem kolu. Takodje Sevilja igra sa Mariborom a Liverpul sa Spartakom. I Celsiju i Liverpulu nereseno nije nerealan rezultat npr tako da nije nerealno da budu drugi. U tom slucaju otpadaju te dve grupe i ostaju Bajern, Real i Juve a realno bolje igrati sa Romom ili Seviljom kao drugoplasirani. Svakako Junajted 99% prolazi kao prvi tako da cemo videti rasplet ali po meni nije ni bitno koji je protivnik jer je cilj osvajanje LS a da bi osvojio moras da dobijes neku od too ekipa pre ili kasnije. Zadesi li se da dobijemo u osmini top ekipu i ne prodjemo ok nista, skoncentrises se na ligu i toliko.

                              Comment


                              • Da,ne moze iz iste zemlje kao sto rece Mikicsavic ,MU ce biti 99% prvi i slazem se da ima vise opcija,ali opet kad sve uzmes MU bi bio favorit protiv svih drugih timova,sem protiv po meni Bajerna i RM,dok kao drugi jedino ne bi favorit protiv PSZ i Barse,al sta znam uvek bi pre birao Barsu od RM ili Bajerna,a dal ce ici na Besiktas,Porto,Sevilju,Juve manje je bitno po meni.

                                Jeste bitno iz tog aspekta verovatnoce izvlacenja potencijalnog rivala ,jer imas vise opcija za laksu,a sto se tice protivnika imas po dve podjednako teske, ako ne i teze koje mozes izvuci kao prvi Bajern i RM
                                Last edited by 61563; 23-11-17, 13:42.

                                Comment

                                Working...
                                X