Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj, niko da spomene da je Murinjo gledao Svedska Italija.

    Forsberg anyone?
    sigpic

    Comment


    • Gledao Lindelofa i Darmian

      Emil Fosberg je vrhunski igrac i samo je pitanje koliko ce kesa neko dati za njega,trazio ga je Milan letos stidljivo,a inace koliko znam navijac je LFC ,mada to danas ne mora apsolutno nista da znaci,meni se licno bas svidja

      Comment


      • Darmjana ne verujem, kapiram da je on najkasnije do sledeceg leta bivsi.

        Lindelofa vec mora da gleda, da vidi da li igra isto i za repku, mozda ga pritisak manje jede, ko zna.

        Pominjao se Fosberg letos u vezi sa nama, a kako Miki pruza partije kakve pruza nije nerealno da je Murinjo bacio oko na njega.
        sigpic

        Comment


        • I ja mislim da je Darmian bivsi vrv nazad u Italiju,a Linedelof je juce korektno odigrao za razliku od utakmica u MU,mada stoji da i nije imao mnogo posla.

          Koliko god ja voleo Italiju ocajno je ono bilo juce,a Fosberg mislim da je bio najbolji asistent Bundesa prosle sezone,plus je davao i golove,za mene najbolji igrac Lajpciga,i potencijalna kupovina bolja nego Keita,e sad ko ce ga uzeti videcemo, ne verujem da ce jos dugo biti u RBL

          Comment


          • Imamo jednog takvog sto je imao dosta asistencija i golova u nemackoj a pre par godina jos jednog.

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Stevudza11 View Post
              Imamo jednog takvog sto je imao dosta asistencija i golova u nemackoj a pre par godina jos jednog.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              A ne za tog sam rekao jos kad je dolazio da je zalutao,pa i na pocetku ove sezone ,kad je imao asistencije,i svi pricali samo jos da udje formu da nece nikad uci

              Za Kagavino vreme nisam pisao na forumu ,ali licno nisam ni ocekivao nesto od njega previse u PL

              Ali ovaj je vrhunski i bice gde god da ode samo ga treba dovesti,a nije lako

              Mada razumem vas i oprez po pitanju Bundesligasa,jos asistenscije,pozicija

              Al sad da me pitas da biram (sem Bajerna) prvog iz Bundesa kog bi doveo je Forsberg i malog Pulisica,Aubu,mada ima u Dortmundu, Leveru i Salkeu par zanimljivih igraca sto se tice ofanzive,sredine,da i Wernera al on je klasican spic, a tu ste puni
              Last edited by 61563; 12-11-17, 03:05.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                A ne za tog sam rekao jos kad je dolazio da je zalutao,pa i na pocetku ove sezone ,kad je imao asistencije,i svi pricali samo jos da udje formu da nece nikad uci

                Za Kagavino vreme nisam pisao na forumu ,ali licno nisam ni ocekivao nesto od njega previse u PL

                Ali ovaj je vrhunski i bice gde god da ode samo ga treba dovesti,a nije lako

                Mada razumem vas i oprez po pitanju Bundesligasa,jos asistenscije,pozicija[emoji3]

                Al sad da me pitas da biram (sem Bajerna) prvog iz Bundesa kog bi doveo je Forsberg i malog Pulisica,mada ima u Leveru i Salkeu par zanimljiv ih igraca sto se tice ofanzive,da i Wernera al on je klasican spic, a tu ste puni
                Ma ne mora Miki da udje ne znam ni ja u koju formu. Samo mi je neverovatno da covek ne moze vec duze vreme da ubode tacan pas a kamoli asistenciju. Dueli su tek posebna prica. Takvog ne zelim da ga gledam, kao ni vecina ljudi sa ove teme. Proslo je 3 meseca od pocetka sezone i on umesto da je sve bolji, covek sve gori i gori. Bukvakno igrac manje na terenu.
                Sto se Kagave tice, uvek sam se nadao da ce uspeti nesto vise kod nas ali se nije snasao. U svakom slucaju, gore od ovoga ne moze koga god Murinjo da dovede. Btw, mrzim ove reprezantivne pauze i vikende kad nema fubala

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                Comment


                • BREAKING: A deal has been agreed for Marouane Fellaini to sign for Besiktas in the January transfer window for £8million. [Mirror Football]

                  Dal je patka ili ne, posto sam video samo za Miror,ali vec povezivan sa Besiktasem pa ima mozda logike
                  Last edited by 61563; 12-11-17, 04:29.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    BREAKING: A deal has been agreed for Marouane Fellaini to sign for Besiktas in the January transfer window for £8million. [Mirror Football]

                    Dal je patka ili ne, posto sam video samo za Miror,ali vec povezivan sa Besiktasem pa ima mozda logike
                    Sta znam, ne vjerujem... Igrac kome Zoze vjeruje i ima dosta minuta pa jos da ode za te novce kad ne mogu ni prosjek prosjeka dovesti za tih 8 miliona. Ne vjerujem

                    Sto se tice Forsberga, nisam nesto puno gledao Lajpcig ali vidim da mnogi pisu dobre stvari. Malo sam gledao sad Svedska-Ita i sta znam, ima stofa ali opet ko sto kolega napisa, opekli smo se vise puta sa igracima iz BL.

                    Pulisic mi je recimo odlican igrac i volio bih da ga Zoze dovede


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sta mislite, da li bi vam dobro dosao Aleksis Sancez na primer? Ili bi mozda onda bilo prenatrpano gore? Mislim dobar je Aleksis, bolji od svih Junajtedovih krilnih napadaca. Samo je pitanje da li vredi uzimati minute Marsijalu i Rasfordu...
                      Tesko da ce o tog transfera ikada doci, postavljam samo onako hipoteticko pitanje.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ako hoće da igra desno krilo onda super.

                        Apropo Kagawe njega je ja mislim uništila britanska klima i intezitet lige. On je jednom u 2 nedelje bio bolestan. Stalno prehlade, jednom a mozda i dva puta se prejeo i zavrsio u bolnici. Kontam da je prvi put u zivotu pojeo pun tanjur necega. U svakom slučaju stalno je propustao treninge. I pored bas regularnih povreda, a imao ih je, i kad nije povredjen ne znam da l je povezao 10 dana bez propustenog treninga. Tačno se sećam, čekaš bilo koju vest za Man Utd, i Kagavino propustanje treninga je sigurica every now and then.

                        Apropo Forsberga, vise preferiram igrace iz španske i italijanske lige. Pa cak i francuske.
                        Nemacka liga jeste brza, ali se ne igra cvrst fudbal. U Španiju se igra čvršći fudbal nego u Nemačkoj, a naravno tehnički najbolji u Evropi.

                        Barca ima problem da reši pitanje sredine, i trenutno izuzev ona 2 majstora iz Reala u Evropi, i igracine Pjanica, ne postoji neko ultimativno rešenje problema. Pjanića neće da nam proda Juve, tako da ne vredi maštsti o tome.
                        Probao bih sa nekim Špancem, ali pitanje ko...

                        Meni je uostalom vrhunac pada PL-a to sto je Kante igrac sezone. Ne samo kvalitetom, nego taj tip igrača...
                        Mascherano, Park Ji Sung, Gilberto i.brdo je igraca iz prethotne PL ere koji su klasa za eto Kantea.
                        Ponizavajuce za ligu je da je ball winning mc bude igrac lige, to mnogo govori o ligi.
                        Scholesa za svog zivota necu ponovo da docekam, nemam iluziju da ce neko da bude toliko dobar. On i Xavi se desavaju jednom u 30 godina, ali daj barem neki poor edition da se pojavi ali ja verujem u Pola.
                        Samo neka nastavi da uči od Carricka, dok jos moze.
                        I da, Carricka moramo da zadržimo u klubu nakon igracke karijere.
                        Last edited by Busby Babe; 12-11-17, 13:22.

                        Comment


                        • Mozda je Mou gledao Veratija. Msm kad moze da dovede bol plejing stopera, moze i metar i zilet veznjaka. Sve je moguce, ljudi se menjaju.

                          Sa Veratijem osvajamo ligu a ujedno i dopunjujemo nasu svima dragu Rajola FC kolekciju.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Lepo si ti bici moj slikovito objasnio pre neki dan. Premali je Verati da bi bio po Murinjovom ukusu, fali mu jedno 10-20 santima u visinu a i u sirinu
                            Tako da cisto sumnjam da je njega gledao.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Lepo si ti bici moj slikovito objasnio pre neki dan. Premali je Verati da bi bio po Murinjovom ukusu, fali mu jedno 10-20 santima u visinu a i u sirinu
                              Tako da cisto sumnjam da je njega gledao.
                              Premali je Marko. S tim sto bi bio po kvalitetu drugi ili treci najbolji igrac ekipe, al dobro to je manje bitno.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Premali je Marko. S tim sto bi bio po kvalitetu drugi ili treci najbolji igrac ekipe, al dobro to je manje bitno.
                                Drugi sigurno, mozda treci, ako Marsjal bude konstantniji.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X