Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad mi je palo na pamet. Samo da se ne ljutimo na Blinda sto igra stopera do kraja sezone, jer on nije kriv.

    #zavrsioprelazni #opetnistaodstopera #LVGdecision #samokazem

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Šalje na pozajmicu igrača koji mu je bio ključna izmena u ključnom meču LŠ-a. Nekad zaista kao sam sa sobom da se sprda.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Ko god da dodje, samo da bude bolje resenje od ove dvojice u anketi.

            Comment


            • Pa nije bas Ricma ni ko god da dodje. Klasa ti je bitna ako ne dovedeš klasu ti bacaš 3 godine.
              Pitanje je šta je u planu kluba ili fergija?
              Nije problem što smo bez trofeja 3 god već što sa sledećim trenerom ne možeš da čekaš. Čekanje smo mogli posle Fergija ilo Mojesa sada ne. Ogroman pritisak dobija sledeći. Koliko njih moze da se nose sa njim je pitanje. Zamisli da dodje Poketino i u prva tri kola ima 3 boda? Pa odma je fasovao otkaz. Ne on,bilo ko. A to je ozbiljan problem. Čak i da dodje Mo ili Kapelo i da dobiju sve po 1:0 opet nece biti sreće.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Meni je Poketino u top5 koje bi voleo na klupi, tako da se ne bih bunio. Nije Murinjo, ali ako su ovi nasi mentoli vec zacepili da ga ne zele u klubu, Poketino je bolja opcija od mnogih, svakako beskonacno bolja nego Rajan.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Pa nije bas Ricma ni ko god da dodje. Klasa ti je bitna ako ne dovedeš klasu ti bacaš 3 godine.
                  Ti ne procita ostatak recenice.Nemam o LvG bas neko lose misljenje kao sto imaju neki u ovoj temi, smatram da vecinu koja se spominjala jesu upgrade u odnosu na trenutna dva resenja.LvG je klasa ispod vrhunskih trenera.Sa Murinjom pucas na titulu vec u prvoj sezoni, za ove druge je opet bitnije obezbediti kontinuitet igranja u LS(titula u prvoj sezoni dodje kao bonus) i da se napravi dobra baza za sledeceg trenera sem ako ne osvoje titulu sto ce ga zadrzati na klupi.

                  Comment


                  • Gledaj tu strast, tu emociju, energiju. O rezultatima je glupo i pricati. Covjek je najbolji u poslu i nije mi jasno kako neko moze i da pomisli na bilo kog drugog.

                    [VINE]imQ0zEIIglP[/VINE]
                    sigpic

                    Comment


                    • Za Poketina, Emerija i slične ideš na projekat od 5 godina realno. A mnogi od njih to ne bi di dočekali. Tj par loših rezultata i bilo bi usrano. MO ILI Dijego i možeš već od prve sezone da ocekujes mnogo.
                      Mnogi ovde neće da priznaju da je LVG odradio opasan posao i igračkom smislu. Imao je i mana ali se oslobodio generalno škarta majstorski.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Večeras protiv Poketina 1X, kvota 1.91 !!!!

                        Comment


                        • Resio se on i dobrih igraca koji su mogli mnogo ponuditi Junajtedu, i to prodavao ispod svake cene, tako da ne mogu bas reci kako je odradio majstorski posao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Večeras protiv Poketina 1X, kvota 1.91 !!!!
                            Mislis Hjuza?
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa ko vodi Ttnhm ?

                              Comment


                              • Evans, Kleverli, Anderson, Bitner. Izlomljeni RVP. Čica koji nema šanse da bi ikada bio starter u Unitedu. Nani večiti talenat. Ono što je meni krivo jeste, Flec i Kagana i krivo mi je zbog stava ADMa. Radovao sam se kao malo dete kada je došao i ono što je igrao do povrede bilo vrhunski od tada čovek bio izgubljen. Falkao je debilan potez. Blind u sredini je bio do jaja. Bolji od naših navedenih. Dosta se postavlja i pitanje jel on stvarno hteo neke igrače. Ali o tome se poslao već dosta. Boze zdravlje sledeći će imati podmlađenu ekipu sa dosta potencijala u svakom redu.
                                Sa još par korekcija u odbrani i napadu i biće to i vise nego ok.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X