Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bas nesto mislim da je sa Murinjom sve vec sredjeno... On malo odmara i prati moguca pojacanja, a LVGa pustaju do kraja sezone maksimum, osim ako ne zasere i onda ce zasesti Gigs na kratak period.

    Time will tell...

    Comment


    • Kada razmisljam sta neko "gore" iz kluba dobija pozitivnog sa Rajanom na klupi... odgovor je APSOLUTNO NISTA.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • [VINE]O71iqgd0wZz[/VINE]

        Ovo treba poslati Van Galu na mail.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Ne, jednostavno ne.

              Inace Murinjo odbio i za Skaj da prokomentarise glasine oko Junajteda(ocekivano), a pala je kvota na kladionicama i najveci je favorit(nista ne znaci)
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne, jednostavno ne.
                Ne, da, izgleda da cemo njega dovesti kao bekap d beka.
                sigpic

                Comment


                • http://www.skysports.com/football/ne...la-sky-sources

                  Sve vise verujem da je Murinjo dogovoren.

                  Ali ako je ovo istina, a da nisu dogovorili Murinja/Simeonea su stvarno idioti.

                  Comment


                  • Mislis stvarno da na leto mogu da dovedu Simeonea?

                    Nece taj sigurno jos godinu-dve da mrda iz Atletika.Nedovodjenje Murinja(ili Emerija ako ne produzi ugovor) je fejl epskih razmera.

                    Comment


                    • Ne realan je Simeone, ali ko ce ga znati

                      Zato prvo sam spomenuo Murinja, on je slobodan, on se mora dovesti, i nadam se da je vec dogovoren.

                      Nisu ni krenuli po Gvardiolu, ej Ne znam za drugo objasnenje ako neko nije dogovoren.

                      Samo da ne ostane na LVG/Giggs. Ima tu dosta dobrih perspektivnih trenera, Emeri, Hecking, Blan, Schmidt i tako dalje.

                      Comment


                      • Emeri mi je samo donekle realan, Blan ce biti slobodan tek ako PSZ nadje bolje resenje, ne verujem da ce Smid da napusti Lever, dok Heking mi isto nije realan i ne ih ga uopste stavljao u istoj recenici sa ovom trojicom.Uostalom ove sezone belezi malo slabije rezultate u prvenstvu, tek je prosle godine uspeo da sa ekipom(koja ima najveci budzet u ligi) da izbori LS.Njega uopste ne smatram upgrade-om u odnosu na LvG, dok ovu trojicu da.

                        Comment


                        • Nek samo ovi nasi pozovu Smida, ima da trci do Mancestera. Leverkusen ili Mancester, zna se sta biras, ako ga budu hteli dovest ce ga.

                          To za Blana je tacno, ali mislim da ide na kraju ove sezone. Ne znam zasto, takav osecaj imam

                          Comment


                          • Ma kakav Blan, nije on impresivan uopste. Murinja ako propuste mogu kljuc u bravu odma. Simeone ne zna engleski, on je svakako uz Murinja najbolji, ali je Zoze najmanji rizik. Zna kakva je PL, ne treba mu nikakvo prilagodjavanje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zoze ili Simeone. Pod uslovom da LVG i Gigs idu.

                              Svi ostali su za neke 5+projekte koje bi smo morali da čekamo. Kada je mogao Roman da plati Portu za Boasa možemo i mi Diega.

                              Ricma i on je u nekom intervjuu pre jedno god dana rekao da ga ne drži previše mesto. Koliko se to promenilo iskreno pojma nemam. Ako dolazi u PL ili mi ili Celzi. Nema gde drugde da ide!? Mozda Psz? Ako se ne može nikako do njega Zoze i cao. Daj mu budžet i neka se igra.

                              Uopste se ne bih iznenadio da jurimo Martineza ili Poketina. Sto mi je apsurd pored ove dvojice.. Svaka čast Emeriu ali mislim da nije toliko veliki manijak da može da se nosi sa novinarima i klubom. A to je kod nas bitnije nego kakvu ekipu imaš.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Konte je mentalno jak, vrhunski motivator, tvrdo, nije atraktivno ali bi drzao stvari pod kontrolom. Del Boske je mozda previse star sad i izgubio je vjerovatnu rutinu treniranja iz dana u dan, ali je on sansa da se na tika-taku odgovori tika-takom.

                                Tu su Marselinjo i Emeri kao zanimljive opcije, tu je Lev naravno. Svi oni bi bili odlicna rjesenja nedje ali nijedan nije u rangu Murinja. Ovo je jedinstvena situacija kad imas toliko opcija, najboljeg od svih bez ugovora i ne moras nista da placas za obestecenje, samo da se s njim dogovoris.

                                Ali Murinjo sigurno ne bi trpio sranja i mijesanja u posao, bilo koga, i ako se odlucis za Gigsa u takvoj situaciji onda najerno vodis klub u ponor.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X