Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Velbeka kad smo prodali(otarasili), castio sam drugare u kafani sve dok su mogli da piju.
    Morate prosiriti reputaciju...
    sigpic

    Comment


    • Maruan na insta story objavio Zlatanov trening, radi na zavrsnici i napisao

      don't compare a lion with a human
      Ocekujem da se vrati prije januara svakako, sto je Zoze nedje i nagovijestio.
      sigpic

      Comment


      • Sjajno

        sigpic

        Comment


        • Rojo i Fella idu s ekipom za London.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Murinjo i Konte su poceli ozbiljno da se prepucavaju. Bice zanimljivo danas gledat reakciju menadzera ako neka od ekipa dobije, nadam se da ce Zoze slaviti


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by nine33 View Post
              Rojo i Fella idu s ekipom za London.
              Jeste da neće igrati ali sama činjenica da se vraćaju polako me toliko oraspoložila, uskoro i Pogba bi trebao da se vrati, pa Ibra, bićemo tek tad kompletni, a bitno je da su svi na raspolaganju pred onaj ludi raspored oko katoličkog Božića.

              Inače za današnju utakmicu ja ne znam šta bih rekao, u boljoj smo formi trenutno od Čelzija, ali to kad idemo na Bridž se sve briše, preprošle sezone smo igrali protiv najgoreg Čelzija ikad i opet uspjeli da ne pobijedimo.

              Bilo kako bilo vjerujem danas u dobar rezultat, mada bih bio dosta opušteniji da su Pogba i Felaini spremni ali šta je tu je.

              Comment


              • DDG - Valencia - Bailly - Jones - Smalling - Young - Ander - Matic - Miki - Rashford i Lukaku.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Mate nema ni na klupi, ali Fella je tu. Vjerovatno ce uci u drugom.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Ocekivan sastav ali mi se nikako je svidja


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ni meni se ne svidja, ali ocekivano jbg.
                      sigpic

                      Comment


                      • Isti sastav kao i protiv Spursa.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Sve mi se manje svidja kako Zoze radi. Nisam ovo ocekivala.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jos jedna sramotna utakmica.
                            Titula izgubljena, prvensto ni pocelo nije.

                            Ovoj ekipi treba bar 3 wc igraca da bi bila u trci sa pepom.

                            Comment


                            • Kad sam ja govorio prije sezone da ova ekipa nema kvalitete za titulu nego da je realan doseg top3 onda me se vrijeđalo i zamalo izbacilo s foruma
                              Isto tako igra nam je nikakva, nismo imali do 85.min udarac u okvir u 2. Pol
                              City vec na -8 a konkurencija nam se jako približila



                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Mogao mi Zoze malo da odgovara na pitanja navijaca: kakva je ovo taktika non stop i sta radi Miki? Gdje je Lukaku id povrede Pogbe? Mogao bi manje da se pravi pametan i da preuzme odgovornost za uzasnu igru zadnjih nedelja a sve je krenulo sa mecom sa Liverpulom iuzasne taktike.
                                Sto prije na hladjenje da stavi Mikija i Ereru, uzasni su


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X