Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zbog ovakvih stvari vise i nema kvalitetnih stopera, odnosno vjerovatno ima ali su im prece druge stvari i izgleda kao da ih nema, zato Stouns i Lindelof kostaju koliko kostaju, nije im primarno da brane gol, nego da imaju pas i tehniku na toj poziciji, a sto ne znaju osnove za stopera je manje bitno.

    Ali meni je drago sto nije pozvan, u odlicnoj je formi, Zoze mu vjeruje, samo mu treba sad reprezentacija i da se povrijedi.

    Morgan i Hut sto puta bolje brane gol od Lindelofa i Stounsa, a nikad ne bi dobili sansu u velikom klubu danas pa sve da su u zenitu
    sigpic

    Comment


    • Niko da kaze da se i Jangisa vratio nakon nekoliko godina

      edit. Btw bitno da je zvao Lingarda ali ne i Greja.
      Last edited by ExEric; 02-11-17, 18:47.
      sigpic

      Comment


      • Pozvan je i Tammy Abraham.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Lingard je jedna od najvecih misterija danasnjeg fudbala, svak cast decku. Igra za Utd i reprezentaciju a prosjek prosjeka igrac


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Isto kao Kleverli. Cim promeni klub, to ce biti cao i njegovoj reprezentativnoj karijeri.
            sigpic

            Comment


            • Evra[emoji23][emoji23]
              Legenda Utd, iskopirao velikog Erika


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment





              • http://www.independent.co.uk/sport/f...-a8034671.html
                Last edited by nine33; 03-11-17, 01:32.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Nemoj da poredite Kleverlija i Lingarda. Kleverli je pre povrede zgloba, i one pauze razbijao, u pocetku te sezone mozda i bio najbolji igrac tima. Posle se totalno pogubio, pre svega psihički. Mozda fudbaler kojeg najvise jede strah od greške i koji je vremenom mnogo nazadovao baš zbog toga. Prva mala krizica ga je unistila, nije znao da prebrodi....Jbg nema mentalni sklop da bude ozbiljan igrač.
                  Nakon povrede je uglavnom igrao "evo trčaću, boriću se, i neću ništa kardinalno da pogrešim"

                  Što ne znači da nikad nije pokazao dosta u početku. Na račun tog prikazanog je igrao kod Fergija još dugo, a i reprezentaciji je startovao cele kvalifikacije.
                  Pa treba se setiti samo meča protiv Arsenala, kad ih je unalazio.
                  Npr Rio Ferdinand je izjavio, ako se dobro sećam, da nakon Scholesa u klubu nije bio neko ko tako dobro igra one-two, i da su na treninzima on i Welbz, kao duo, u tome bili noćna mora
                  Last edited by Busby Babe; 03-11-17, 12:51.

                  Comment


                  • U pravu si, nocna mora je bila gledati Kleverlijev alibi fudbal i Welbekovo raspadanje kad god se nadje u ozbiljnoj sansi...
                    Ne mogu ni da zamislim sta bi navijaci radili da su igrali za Utd zadnje 2-3 godine. Pa to bi bilo 5x strasnije nego sa Felainijem.
                    Jbg potrefilo im se da igraju kod SAF-a pa jos i da uzimaju titule i onda se navijaci nisu ni cimali previse jer su znali da je Fergi tu i da ce to biti dobro.
                    Talentovani klinci koji nisu ispunili svoj potencijal.
                    Welbek bi kod Murinja imao ozb ulogu, mislim da bi bas napravio taj potreban iskorak ali prodade ga LVG i u Arsenalu non stop ista prica, krene pa stane...

                    Iz te ekipe koja je igrala pod Fergijem mi jedino zao Andersona i Rafaela, mogli su imati mnogo vecu karijeru


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Rafaela da, mada se bezobrazno ponašao kod Moyesa.
                      Ja Welbza nikad neću prežaliti. Iznova a i iznova me bolelo kad se uplaši šanse, ušeprtlja se, ne zna da l da dribla golmana, da li da šutira, da li da lobuje.
                      Van toga on je perfektan igrač maltene, al jbg i ne možes da budes perfektan ako kao napadač imaš problema sa smirenoscu u gol sansama.
                      RealMadrid je razmontirao u onom dvomeču.
                      Samo gurneš loptu ka njemu, ne mora ni da bude blizu njega, sve stigne da primi, na prvu da odigra saigraču.
                      Kad treba da doda iz trka pas na prvu u nekom trouglu može da gurne loptu u mišiju rupu, ali kad treba da je gurne u gol, sposoban je vasiona da promaši...

                      I zanjega i za Wilsonsa me boli srce. Wilsona sam gledao u mladjim timovima, nisam propustao, bio sam ubedjen da ce biti ovo sto je Kane sada. Pa i bolje od toga...
                      Ali avaj, njega je ubila rigidnost LVG-a i povrede.

                      Comment


                      • Velbeka kad smo prodali(otarasili), castio sam drugare u kafani sve dok su mogli da piju.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • U najmanju ruku, kada ste prime time Ronalda makli.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment




                          • Drugi mjesec zaredom.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Moguce da se Pogba vrati za mec sa Celzijem


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Vjerovatno ce biti samo na klupi i da ce uci poslednjih 15, 20 minuta, pola sata max.

                                Bice dobrog fudbala, mozemo da dobijemo!
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X