Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po nekim navodima Murinjove opcije za januarski prelazni rok su David Alaba, Virdžil Van Dajk i Aleksandar Dragović.
    Najveća želja je levi bek Bavaraca za koga je spreman da izdvoji pozamašni novac.

    Comment


    • https://www.facebook.com/ManUtd.True...5432359094279/

      Brat
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Mesut Ozil je klasa igrač i oduvek sam ga cenio. Ipak, ubeđen sam da bi njegov dolazak gotovo sigurno prouzrokovao odlazak Mate, što nikako ne bih želeo da se desi. Definitivno bi bio odličan posao dovesti takvog igrača za dž, ali imamo već dvojicu veoma kvalitetnih fudbalera na njegovoj poziciji, a Ozil se sigurno neće zadovoljiti sedenjem na klupi. Mislim da od ovoga ipak nema ništa...
        Manchester United Serbia

        Comment


        • Mata polako pocinje da gubi fizikalije potrebne za PL(barem za top klub i vise fronta) a i povrede su sve cesce i mislim da nas napusta na kraju sezone posto mu istice ugovor.

          Comment


          • Steta bi bila da Mata ode bez obestecenja barem, jer na pocetku ove sezone igra fenomenalno, nema statistiku da to potkrijepi ali partije na terenu ne lazu. Jako lijepo sve izgleda kad je desetka.
            sigpic

            Comment


            • Independent,El connfidencial(pouzdaost ne znam,a Duncan jos nista ne javlja )..navode da je veoma blizu dolazak Ozila u MU na leto kao free igrac,licno mislim da bi bio pojacanje za MU iz razloga sto kod Murinja bi bio Ozli drugaciji ili ne bi igrao,a zna kod koga dolazi,a on kad igra kako ume sigurno bi bio pojacanje,svakako bi Lukaku profitirao

              Comment




              • Srecan 36. rodjendan Ibrakadabra, i da nam se uskoro vratis na teren.
                sigpic

                Comment




                • Prije 36 godina potpisan ovaj covjek.
                  Kako se to ranije smekerski odradjivalo


                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • "I love this game" legenda je Evrica
                    Manchester United Serbia

                    Comment


                    • E pa cek'te da postavim i ja rastafarijanca ... mislim mozda imamo zadatak..svako po jednom do sledeceg ponedeljka

                      Spoiler


                      Glasajte za gol meseca

                      http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...medium=twitter

                      Ako neko nije postavio vec

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • U šta da se kladimo da niste videli ništa slađe skorije?

                        https://www.facebook.com/mufcserbia/...8656768180882/
                        Manchester United Serbia

                        Comment




                        • Vlajkane, znamo da si ti cale!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Bilo je dosta kandidata pa je mogao i Lukaku, Matic pa i Felaini ali zasluzeno Marsijal... Tek ce biti jos bolji


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X