Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za mene su Murinjo i Karlo najbolji treneri na svijetu, ali Karlo ima mnogo vece probleme sa ligom i mladim igracima, ali ti garantuje rezultate, super atraktivnu igru i vrhunsku atmosferu. Tako da ipak ne, iako je Vudvord po svaku cijenu zelio da ga zapoli posle Mojesa, Karlo je to odbio jer je tek poceo u Realu, ali vjerovatno se ispostavilo da je pogrijesio. Bilo bi bolje i njemu i Mancesteru dvije godine barem, ali opet bih prije izabrao Murinja nego Ancelotija.
    sigpic

    Comment


    • Ja sam kapirao da je Murinjo tri godine tu, i taman u to vreme dodje Karlo Veliki. Medjutim, kako Murinjo pristupa klubu i kako se situacija odvila u Bajernu, nista od toga.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Moje neko misljenje da je Murinju ovo poslednji klub u karijeri sem ako nesto zesce ne zezne i da ce se poduze zadrzati mozda ne dugo ko Fergi al jedno 10-tak godina,i da ce posle preuzeti Portugal

        Comment


        • Ne znam zašto se gleda u sitna crevca i zašto se priča o Erikovoj formi i partijama koje pruža. Odbrana je od kamena ove sezone i to je jedino važno. Baili je najbolji štoper još od Vidica i tu nema spora. Nisam video da je nešto tako zgrešio da je tim ispaštao.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ako Milan otpusti Montelu, eto njega nazad u Italiji.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Nadam se da je reč o šali, iako je prvi april odavno prošao, da je Murinjo naredio Vudvordu da radi na transferu dovođenja Serhija Roberta iz Barselone. Ne vidim šta bi klub dobio njegovim angažovanjem...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Dobar squad player. Prekoristan momak. A jos PL bi mu pala samo tako.

                Comment


                • Comment


                  • Opa, je li ovo strah ili samo mind games. Jedva cekam Zozeov odgovor. Ali ako Celsi igra otvorenije od Junajteda onda ga jebi.

                    Interviewed by Lineker for the BBC:

                    'I see Chelsea, I see Tottenham - they like to play [but] at Manchester United you have the second balls...'

                    Lineker replied asking: 'Is that a little dig at [Manchester] United?' before the Etihad boss shot back immediately: 'I have a lot of respect for my neighbours.'
                    sigpic

                    Comment


                    • Nista od Jonesa i Carricka za sjutrasnji mec. Takodje, izgleda da je i Pogbina povreda ozbiljnije prirode.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Čitam da je i Murinjo optužen za utaju poreza u Madridu.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Nesto jer bas ispizdio



                          Pogba nece skoro izgleda.
                          sigpic

                          Comment


                          • ....
                            Last edited by Miskooo; 30-09-17, 21:42.
                            the best there is, the best there was, the best there ever will be

                            Comment


                            • Jednostavno, obozavanje ovog covjeka




                              'ocu gol sjutra.

                              Comment


                              • Bice danas muke sa KP... Imam neki osjecaj da ce se morat preokretat. Nadam se da grijesim i da ce napuniti mrezu Palasa



                                Miki28
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X