Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by reddevil96 View Post
    ali istina je da je bale u velikom padu zadnje 2sezone zbog velikih problema s ozljedama
    Mislim da je tu u pitanju nesto vise od povreda. Ne cini mi se bas u zadnje vreme da je raspolozen za fudbal u Realu. Mozda je hteo u Junajted kad ga je Murinjo trazio ranije, pa to sad ispoljava.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Gledao sam sinoc Real valencia i bio je daleko najgori u realu, mislim da bi bilo pametnije i realu i njemu da otiđe u eng ligu(kod nas )


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      To bi bila win-win situacija za sve 3 strane. Covjek je beskoristan u Primeri, PL ke za njega stvorena



      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Dzaba VG i da je Mesija i Ronalda doveo kad je ogranicio ekipu maximalno i to nema veze sa Di Marijom i Falkaom jer bi Di Marija igrao itekako kod Zozea ali kad je ovaj probao da ga vrati da igra skoro lijevog beka i izbio mu svu kreativnost, igraci bukvalno nisu smjeli da pogrijese.
        Spektakularno si omasio poentu. Procitaj jos jednom.

        Originally posted by Miki28 View Post
        Na Cicarita i Velbeka VG nije racunao a Runija je od starta vidio kao veznog igraca i sad mi objasni sto ne bi dosao Falkao? Covjek koji se prosuo u Engleskoj ali zato se srpda u Francuskoj
        Zasto ne bi doveo Falkaa? Zato sto smo imali najboljeg napadaca u PL.

        Originally posted by Miki28 View Post
        Nema tu sta Pogba da pati, njegova pozicija nije 10ka vec najbolje funkcionise u vezi ali u 3 man midlfield i to kao lijevi a tu mu nikako Grizman ne smeta ali i moze u 4-2-3-1 uz Matica kao sto i sada igra
        Znaci ti bi Marsijala i Grizosa koji seku unutra, Mikija i Lukakua centralno, i zaista ne vidis tu problem za Pogbu?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Kod VG se nista nije znalo, niti sta on hoce niti koji sistem ce se igrati i to je mijenjano kako je sta donosilo rezultate za razliku od Zozea koji je prve sezone analizirao sta ima i sta mu treba odmah a sta kasnije i u skladu sa tim i radi i to je ogromna prednost. Jedino mu se nije dovelo to krilo ali covjek razbija sa prelaznim rokovima, tacno zna sta mu treba i to i trazi i za sada rezultata ima.

          Jel trebala zamjena tom istom RVP-u? Doveli jednog od najboljih napadaca u zadnjih 10-tak godina i to na zajam posle povrede, low risk-high reward ali opet stupa na scenu LVG kojo kad god Falkao nesto odigra ceka ga klupa narednih par meceva.

          Ja smatram da je Mata visak u ovom sistemu Murinja, neki smatraju da je to Miki ali niko od nas ne bi smatrao da je Grizman visak... Covjek je svetska klasa, ako zelis da zadrzis sistem onda neka modifikacija gdje ce on igrati iza Lukakua ili sa desne strane, sa lijeve, na golu, gdje god bi Zoze smatrao da je najdjelotvorniji. Reci da ne treba Grizman je ludost, covjek je svetska klasa, dokazan igrac i da dodje bio bi 1 ime, ispred Pogbe, Lukakua i druzine...

          Ovo nije Pogba Utd, ovo je Man Utd pa je shodno tome potrebno staviti Utd na prvo mjesto a Utd u ovom trenutku fali desno krilo, ja sam za Bejla ali se svakako ne bih bunio da dodje Grizman. Pogba nije Mesi, ni Ronaldo da bi mu se ugadjalo vec je clan tima pa shodno tome morao bi i on biti spreman na neku zrtvu, modifikaciju svoje igre ako je to u korist Utd... Evo igra sad sa Maticem pa mu nista ne fali da ima 2 gola i 2 asis iz pozadine i to pored Mate, Mikija i Rasforda/Marsijala koji svi sjeku unutra

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Igraju pogba i Griez u Francuskoj pa se igra vrti oko Griezza a ne oko pogbe
            Tako bi i kod nas trebalo biti ako on dođe


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Grizman na krilu nije igrac svetske klase, to moras da skapiras. Grizman kao desetka je poseravanje po proslom roku jer onda Miki ne igra na mestu na kom ga je Zoze zeleo a Pogba nece imati potrebnu slobodu jer igra u double pivotu. Kapiras sad?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Zadovoljan bih bio ako dovedemo Mareza, ne bi to bile neke velike pare a igrac je odlican.

                Mislim da bi se bas dobro uklopio.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Grizman na krilu nije igrac svetske klase, to moras da skapiras. Grizman kao desetka je poseravanje po proslom roku jer onda Miki ne igra na mestu na kom ga je Zoze zeleo a Pogba nece imati potrebnu slobodu jer igra u double pivotu. Kapiras sad?
                    Slazemo se da se ne slazemo... Kapiras sad?

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Slazemo se da se ne slazemo... Kapiras sad?

                      Miki28
                      Nije to po sredi, ti uopste nemas odgovore na moje argumente i hvatas se nekih nebitnih stvari kada odgovaras. Jednostavno ne zelis da citas nekoga drugog, ne zanima te tudje misljenje i ne znas da vodis two way diskusiju.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Grizman bi vam bio najbolji potez od vremena Nemanje Vidića i sad Nemanje Matića.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Nije to po sredi, ti uopste nemas odgovore na moje argumente i hvatas se nekih nebitnih stvari kada odgovaras. Jednostavno ne zelis da citas nekoga drugog, ne zanima te tudje misljenje i ne znas da vodis two way diskusiju.
                          Two way diskusija je jel kapiras sad? Ja bih prije rekao da je to vrijedjanje te osobe sa kojom vodis diskusiju... Naravno da me ne zanima misljenje osobe koja je umislila da je najpametnija pa se obraca drugima sa visine, ko da prica sa nekim bolidom. Pazi ti te konverzacije gdje nekom napises jel kapiras sad, pa nismo ja i ti drugari da imas toliku slobodu da se tako obracas. Kazes svoje misljenje, izneses cinjenice, ja sam svoje napisao ali ne vidim da sam igdje indirektno tebe prozvao idiotom, retardom ili sta vec





                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Two way diskusija je jel kapiras sad? Ja bih prije rekao da je to vrijedjanje te osobe sa kojom vodis diskusiju... Naravno da me ne zanima misljenje osobe koja je umislila da je najpametnija pa se obraca drugima sa visine, ko da prica sa nekim bolidom. Pazi ti te konverzacije gdje nekom napises jel kapiras sad, pa nismo ja i ti drugari da imas toliku slobodu da se tako obracas. Kazes svoje misljenje, izneses cinjenice, ja sam svoje napisao ali ne vidim da sam igdje indirektno tebe prozvao idiotom, retardom ili sta vec
                            Moram da te pitam da li kapiras jer ja par puta pisem jedan te isti post, na vise nacina, a ti ga par puta ignorises i guras neke svoje price umesto da odgovoris kontra argumentom ako vec smatras da si ti upravu a ne ja. Daleko od toga da ja mislim da sam najpametniji i da gledam sa visine, ima na ovom forumu ljudi koji znaju fudbal mnogo, mnogo bolje od mene. Samo ne volim da ulazim u diskusiju a da se covek sa druge strane tvrdoglavo drzi svoje price bez da ustvari to argumentuje. Nego ono, ja sam upravu sta god ti rekao, iako nemam argumente da to i dokazem, taj neki fazon guras a to ti je bas lose.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Sprda se Perisic u Italiji, najbolji igrac Intera ubjedljivo ova dva kola. Placemo za takvim igracem i centarsuterom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve okej, zavrseno oko toga, ne zelim uopste da trosim vrijeme na glupe rasprave...

                                Ti da pratis moje postove procitao bi da su meni Bejl ili Perisic prvi i drugi izbor ali svakako Grizmana ne bih odbio ako se ukaze sansa jer je svetska klasa i moze mnogo toga da donese... Opet kazem da on nije neophodan ali ako dodje on je zvezda broj 1, covjek koji ce se boriti za zlatnu loptu. To nije Lukaku a ne vjerujem ni Pogba i jedino u ovom Utd vidim Marsijala kao nekog moguceg kandidata kroz par godina.

                                Ja sam pobornik Bejla, tog covjeka vidim kao idealno pojacanje za Utd i covjek koji bi nas doveo tu negdje blizu nivoa Bajerna, Barse, Reala.

                                Bajern ima Lewu, Real Ronalda, Psz Nejmara, Barsa Mesija, Celzi Azara a Utd ae da kazemo Pogbu ali uz duzno postovanje Pogbe koji mi je drag ja ga ne mogu svratati u ovu kategoriju, Bejla ili Grizmana mogu

                                Miki28
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X