Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Junajtedu treba jos jedan solidan centarfor. Tu su Rasford i Marsijal, ispravite me ako gresim, ali njima treba jos evropskih utakmica u nogama, da bi mogli da nose Junajted. Ibrakadabra je neka druga prica, prvo je povredjen, drugo, tu je vise za "ne daj boze". Takodje, mislim da Grizman nije za klub, suvise mi je mlak. Treba neko poput Lukakua ili nesto sto je bio Runi. Sto se tice Bejla, on zna premijerligaski fudbal, brzina i sut su tu, ima jos puno da pruzi, tako da bi koristio.
    Nisam za Perisica.
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Jel moze Grizman da igra po desnoj strani?
      Moze, al u PES-u
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Grizman je dobar deo svoje karijere proveo upravo na desnom krilu ali je svakako najbolje partije pruzao kao napadac ili pozicija iza napadaca.
        sigpic

        Comment


        • Ma da dodje Grizman pa nek Zoze mozga o formacijima...

          Ionako na desnoj strani Utd vise nema igraca nego sto ga ima posto to desno krilo skoro uvijek ide unutra pa eto moze i Grizman tu pa nek se ubacuje

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Grizman je dobar deo svoje karijere proveo upravo na desnom krilu ali je svakako najbolje partije pruzao kao napadac ili pozicija iza napadaca.
            Jeste al je postao 100mil player kad ga je Colo gurnuo centralno. Greota bi bila igraca sa takvim setom skilova udaljiti od gola. Ni blizu ne bi pruzao dobre partije na krilu kao sto bi to mogao centralno. Plus bi se onda opet javio taj problem guzve u sredini.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Vidim prica se po britanskim portalima da je Barsa zainteresovana da dovede Rasforda. Mislim da je to izuzetno nerealno. Mislim, ne interesovanje, vec da ga Murinjo pusti.

              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Hipoteticki govoreci o Grizmanu u ovom sistemu on bi verovatno igrao neku free rolu u napadu i stalno menjao mesto sa Mikijem/Matom, i po mom skromnom misljenju legao bi nam kao budali samar. Do duse svi smo svesni da od njega nema nista bar do sledece godine.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Ma da dodje Grizman pa nek Zoze mozga o formacijima...

                  Ionako na desnoj strani Utd vise nema igraca nego sto ga ima posto to desno krilo skoro uvijek ide unutra pa eto moze i Grizman tu pa nek se ubacuje

                  Miki28
                  E vidis tu je problem zasto smo tu gde jesmo danas. Ajde da se trpamo superstarovima, nema veze sto se nista ne uklapa u koncepciju tima. Nije postojao plan. Kao onomad kad smo doveli Falkaa pored zivih RVP-a, Runija, Cicarita i Velbeka. Moramo planski da kupujemo. Igrac kad dodje, treba da ga isprati recenica "lecice nam ko budali samar", a ne recenica "nek se Zoze snalazi kako zna i ume".

                  Ok, dosao je Matic, moze on da nosi u double pivotu i vise nego sto sam ocekivao, a ocekivao sam mnogo. Al opet ako Grizman dodje to znaci da bi se definitivno preslo na 4-2-3-1, i onda Pogba pati. Ne treba se zaletati ovim do sada vidjenim, da sve to sljaka dobro jer smo igrali protiv bas slabih protivnika.

                  Sa Grizmanom ti je ista stvar kao i sa Dibalom. I Alegri je jednog Mandzukica drzao na krilu kao nekog wide target man-a, a svi su se pitali zasto Dibala i Kuad ne igraju krila. Mozda to deluje dosta jednostavno, "desno krilo skoro uvijek ide unutra pa eto moze i Grizman tu pa nek se ubacuje", al zaista nije sve tako prosto.

                  @srdjan_sl

                  Da dodam jos nesto, bio bi Grizman apgrejd i da ga gurne Zoze desno, ne sporim ja, al on niti ima Robenovu brzinu niti ima Mesijev dribling da bi mogao da dominira u toj roli i stvarno bi mi bilo zao da ga gledam van pozicije.
                  Last edited by bici; 28-08-17, 13:08.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ako nista drugo, eksperimenti sa LVG su pokazali da je Junajted pun igraca koji mogu da setaju kroz pozicije na terenu. Nama treba nesto konkretno, sto ce da ima instant uticaj igru. Mislim da Grizman uopste nema mesto u sadasnjem Junajtedu, bez obzira na kvalitete koje poseduje.

                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Dzaba VG i da je Mesija i Ronalda doveo kad je ogranicio ekipu maximalno i to nema veze sa Di Marijom i Falkaom jer bi Di Marija igrao itekako kod Zozea ali kad je ovaj probao da ga vrati da igra skoro lijevog beka i izbio mu svu kreativnost, igraci bukvalno nisu smjeli da pogrijese.

                      Na Cicarita i Velbeka VG nije racunao a Runija je od starta vidio kao veznog igraca i sad mi objasni sto ne bi dosao Falkao? Covjek koji se prosuo u Engleskoj ali zato se srpda u Francuskoj

                      Grizman je bio u planu ovo ljeto, skoro zavrsen posao a znalo se da ako on dodje da ce Utd svakako juriti nekog napadaca i to opet Lukaku/Morata tako da je vrvt Zoze mislio da Grizman moze igrati desno ili iza Lukakua a onda Miki/Mata na desno krilo.

                      Nema tu sta Pogba da pati, njegova pozicija nije 10ka vec najbolje funkcionise u vezi ali u 3 man midlfield i to kao lijevi a tu mu nikako Grizman ne smeta ali i moze u 4-2-3-1 uz Matica kao sto i sada igra. Dobio bi Zoze jos jednu ogromnu opciju sa dolaskom Grizmana.

                      Svaka cast Grizmanu i doveo bih ga ako ima prilike za to ali onaj koji je idealan za ovaj Utd igra u Realu i nosi broj 11


                      Miki28
                      Last edited by Miki28; 28-08-17, 13:16.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Ankee View Post
                        Vidim prica se po britanskim portalima da je Barsa zainteresovana da dovede Rasforda. Mislim da je to izuzetno nerealno. Mislim, ne interesovanje, vec da ga Murinjo pusti.

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                        Mogu kupiti Rashforda ali za 500 miliona eura minimum, nista ispod toga

                        Comment


                        • Mislim da nam trenutno ne treba vise pojacanja za ovu sezonu, tim izgleda jako dobro na terenu, izbalansirano, roster sasvim ok

                          Comment


                          • Originally posted by Ankee View Post
                            Ako nista drugo, eksperimenti sa LVG su pokazali da je Junajted pun igraca koji mogu da setaju kroz pozicije na terenu. Nama treba nesto konkretno, sto ce da ima instant uticaj igru. Mislim da Grizman uopste nema mesto u sadasnjem Junajtedu, bez obzira na kvalitete koje poseduje.

                            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                            To je igrač koji ima mjesto u svakom klubu na svijetu pa cak i realu i Barci a united je miljama udaljen od ta dva kluba, uostalom on je bio 3. U poretku za zlatnu loptu pa je smiješno reci da nebi imao mjesta u Unitedu ili bilo gdje
                            Griez ako dođe u united ili neki drugi eng klub bi s lakoćom bio daleko najbolji igrač lige



                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by reddevil96 View Post
                              To je igrač koji ima mjesto u svakom klubu na svijetu pa cak i realu i Barci a united je miljama udaljen od ta dva kluba, uostalom on je bio 3. U poretku za zlatnu loptu pa je smiješno reci da nebi imao mjesta u Unitedu ili bilo gdje
                              Griez ako dođe u united ili neki drugi eng klub bi s lakoćom bio daleko najbolji igrač lige



                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Ne presudjuje samo suv kvalitet igraca kad je u pitanju pojacavanje tima. Ne sporim njegov kvalitet, pre nego sto je Lukaku dosao, Grzman bi bio odlican izbor. Ali u ovom sastavu, bolji izbor bi bioBejl nego Grizman.
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Originally posted by Ankee View Post
                                Ne presudjuje samo suv kvalitet igraca kad je u pitanju pojacavanje tima. Ne sporim njegov kvalitet, pre nego sto je Lukaku dosao, Grzman bi bio odlican izbor. Ali u ovom sastavu, bolji izbor bi bioBejl nego Grizman.
                                Ma dobro svako ima svoje mišljenje... nekom bale bolji za united nekom Griez nekom netko treći ali istina je da je bale u velikom padu zadnje 2sezone zbog velikih problema s ozljedama
                                Nekako me to sve podsjeća na kaku u realu ista situacija bila
                                A pitanje je koliko je pametno dati 100mil za igrača koji je ozlijeđen po par mjeseci, njegov kvalitet nitko ne spori top5 igrač na svijetu kad je zdrav
                                Gledao sam sinoc Real valencia i bio je daleko najgori u realu, mislim da bi bilo pametnije i realu i njemu da otiđe u eng ligu(kod nas )


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X