Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam da Marsijal nije neko ko euforično proslavlja golove ali ovo danas je bilo nekako bas mlako... kao da zna da neće jos dugo biti u dresu Junajteda.
    Nadam se da se samo ja nešto tripujem.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Uvek je on flegma. Sto se toga tice ne moras da brines.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Danas utakmica da prvi put posle dugo vremena da mi je drzala paznju tokom celog meca.
          Znaci ono cak ni da se ode do vc-a nije bilo dok ne bude neki duzi prekid u toku utakmice (a nije ga ni bilo) ili dok ne dodje poluvreme.
          Ranije je bilo veoma lagano da odem ,znam da necu propustiti nesto mnogo,ali danas odigrana veoma kvalitetna partija.

          Svi igraci odigrali na jednom visokom nivou ,prednjacili su Ba(j)i ,Matic,Pogba,Miki,Lukaku ,a odma iza njih Marsijal i Mata.

          Mozda West Ham i nije neki reper ,ali mislim da ce oni kada se uigraju ,vrate povredjeni igraci ,biti opasni po favorite ,dobro je sto smo odma na pocetku sa njima zavrsili.

          Bitno je u novoj sezoni uci sa pobedom ,a danasnja igra je dobar pokazatelj ,da imamo cemu da se nadamo u predstojecoj sezoni.

          Comment


          • Dva broja su upraznjena, sedmica i desetka, ok Zlatanova je desetka, ali sedmicu legendarnu kome li ce dati ili ce se cekati Grizman narednog ljeta
            sigpic

            Comment


            • Ako se ceka sledece ljeto onda je to Grizman, stvarno ga ne vidim nigdje drugdje do u Utd jer Barsa mora sad da se pojaca a on ovo ljeto ne ide nidje...
              Mislim da je bilo u planu da se dovede Grizman i napadac, dal je to Lukaku ili Morata, to je neko moje misljenje i posle veznjak, stoper i to je to

              Ako vec Grizman ne dolazi onda bih volio vidjeti Rasforda sa 7, Marsijal 11 i bilo bi lijepo gledati narednih 5,10 godina njih dvojicu a vrvt da sledece ljeto Pogba uzima 10-ku

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • http://metro.co.uk/2017/08/13/manche...rtial-6849469/


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Ma 7 Grizmanova ili nicija. Taj posrani ban za transfere je sve pokvario, inace da nije toga, danas bi ga gledali protiv WHU-a.

                  Sto se tice Marsijala, danas je mogao komotno umjesto Mate da bude i da u toku utakmice on i Rashford mijenjaju pozicije, Miki neki AMC i to bi bilo odlicno, mada nije ni s Matom bilo tako lose, imao je dobrih poteza. Nadam se da ce Marsijal poceti protiv Labudova sledeci vikend.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Mata je bolji od Martijala, Rasforda, Lingarda i Mikija. Njegovo mjesto ne smije da bude upitno uopste.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nine33, dal je BB procitao ovaj Vladanov post[emoji2][emoji2][emoji2]

                      Mata je fenomenalan lik, ljudina i necemo dalje

                      Miki28
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ne zanima me kakav je covjek, mada je prilicno likeble sto jes jes, ali je na terenu ubjedljivo najbolji od svih krila i ofanzivnih vezista. Najbolje kapira igru i sami teren, bice jednog dana top trener, ima najbolju zavrsnicu, najinteligentniji je, trudi se maksimalno da i u odbrani pokriva i ima fenomenalno kretanje bez lopte i izmedju linija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo cu reci, kad bi noge mogle da isprate mozak Huana Mate u pitanju bi bio superstar, borio bi se za zlatnu loptu...
                          Isto vazi i za Blinda



                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Možda je šteta što su prodali Depaja, deluje mi da bi mogao on da se uklopi lepo.
                            Keep it simple.

                            Comment




                            • Sta reci na ovakvu predstavu Nemanje sem kapa dole doktore.

                              Hvala ti Romane od srca, ovakav poklon nismo ocekivali.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                A evo malo i grafike..

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X