Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako, to je samo jedna utakmica, imali smo sjajan start prosle sezone pa u septembru krenulo posrtanje. Siti nakanta Vst Hema kad ga god vidi, to nista ne mora da znaci. Moraju mali da se dobijaju u kontinuitetu.
    sigpic

    Comment


    • Dobar ovaj Marsijal, moze biti sjajan dzoker sa klupe.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Uh, konačno odlična partija, klasična Unitedovska iz dobrih vremena

        Rano je za pretjeran optimizam, ali ovo je bilo stvarno oku ugodno i fudbalski lijepo. Matić i Mata Kakva lakoća igranja !

        Lukaku je trpator i tu nema ništa novo, svi znamo da će se taj nazabijati, pitanje je samo ko ga još može ispratiti u brojkama, a makar jedan takav je nužno potreban za ozbiljnije stvari.

        Comment


        • Fantasticna partija danas, nismo imali nijednog loseg pojedinca, jednostavno svi su izgledali dobro. Ne treba se zaletati, ipak je ovo sami pocetak sezone ali definitivno mozemo biti optimisti posto ova ekipa ima i glavu i rep sto se kaze, a uveliko je to zasluga fantasticnog Nemanje koji daje neverovatnu stabilnost i balans ekipi. Idemo dalje, na pocetku sezone imamo relativno povoljan raspored i to se mora iskoristiti. Samo jako.
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Nemanja II

              Formacija 4-6-3-1

              Comment


              • Ja zaista ne vidim zasto bi nam trebalo jos jedno lijevo krilo pored Raska i Marsijala, radje bi jednog kvalitetnog stopera za taj novac koji se nudi za Perisica

                Comment


                • Matic i Lukaku, jedan od njih MOTM. Odlicna partija cijelog tima.

                  Anthony Martial!



                  Takodje i gol za Pogbu Bai i Dzons perfektni danas.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Originally posted by Cantona View Post
                    Ja zaista ne vidim zasto bi nam trebalo jos jedno lijevo krilo pored Raska i Marsijala, radje bi jednog kvalitetnog stopera za taj novac koji se nudi za Perisica
                    Ne treba nam lijevo, treba nam desno i to klasicno krilo koje ce da ide uz aut liniju i da centrira i koristi Lukakua...
                    Znam da Zoze nece probati sa Marsijalom i Rasfordom po krilima jer jos nisu u defanzivi ono sto on zeli od njih ali da se Zoze okurazi i stavi ih po krilima a Lukaku da razbija, mnogim ekipa bi se usrali u zivot...
                    Fali lijevi bek mnogo, lijevi bek kao Evra koji ce te overlape da odradjuje sa Marsijalom/Rasfordom i da pokriva odbranu a nadam se da je taj bek So

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Fali lijevi bek mnogo, lijevi bek kao Evra koji ce te overlape da odradjuje sa Marsijalom/Rasfordom i da pokriva odbranu a nadam se da je taj bek So

                      Miki28[/QUOTE]

                      Svi se nadamo da je to Sou, ja vjerujem u njega, ipak poslije onakve povrede trebalo mu je vremena da se vrati

                      Comment


                      • Odlicna tekma mada je tek pocetak, da se ne zanosimo. Ovo je pravi Marsijal. Prespavao je prosle sezone tj vrv je psihicki bio malo rastrojen zbog onih zenetina, godina i svega ali valjda se stabilizovao i nadam se da ce ostati fokusiran tokom sezone, ove sezone ako se ne probije mislim da ce na kraju sledece otici jer je doslo vreme da se produzava ugovor ili prodaje. Jos kad bi se Sou probudio nekako ali videcemo. Svakako treba dovesti jos jednog beka, Orije se tu uklapa jer igra i levo i desno tako da ga treba dovesti a u tom slucaju mislim da Darmjan ide cak je mozda i danasnje sedenje na klupi nagovestaj da odlazi ali videcemo do kraja roka sta i kako. Lukaku odlican danas, ako podigne nivo igre i bude na nivou protiv jacih ekipa top napadac nema sta.
                        Matic mozda i najvece pojacanje ovog leta. Sve u svemu izgledamo dobro ostaje da vidimo transfere do kraja roka i dalje kako ce se stvari odvijati.

                        Comment


                        • Najveci problem ovoj ekipi ove sezone moze biti upravo covjek koji moze biti i najveca prednost a to je Zoze... To mislim prije svrga u derbijima u gostima gdje mora vjerovati u svoj tim, posebno napadace da mogu izvuci nesto pozitivno i da ne ide od starta sa timom koji kaze dosli smo po bod, bez ambicije za napad ali to je Zoze, ne vjerujem da ce sad da se mijenja...
                          Imamo igrace koji mogu da igraju opasan kontranapad ali medju tim igracima nije Lingard ni u snovima a ni Felaini

                          Mora se vjerovati u Marsijala, svaki navijac Utd itekako zna sta je sve sposoban ali kao da Zoze to ne zeli da vidi, uvijek ga nesto kinji i bas me zanima sta ce i danas reci, vrvt utakmica vec dobijena, WH ubijen u pojam ali da mu drago zbog njega itd itd ali zato Felaini je umirio igru i doprinio stabilnosti ekipe itd itd

                          Tokom cijelog ljeta sam se prepirao sa nekim likovima oko Matica kako bi oni prije Fabinja ili nekog drugog jer je Matic star, istrosen itd itd a Matic uze 2 PL u 3 sezone i tacno zna i kako Murinjo igra i daje slobodu u igri.

                          Ako ovako nastave da igraju Erera ce biti u velikom problemu da se vrati u 1 tim, bas je pogubljen bio protiv Reala ali ima on svoju ulogu posebno protiv jacih ekipa kad bude igrao uz Matica i Pogbu

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Gdje biste vi danas stavili Martiala, umjesto koga?

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Gdje biste vi danas stavili Martiala, umjesto koga?
                              Na pocetku ako je vec odluceno da se za tu lijevu stranu bore Rasko i Toni onda umesto Raska a ako neko od Raska/Tonija moze na desnom krilu da igra onda umesto Mate...
                              Rasford je igrao dobro ali je u par navrata davio loptu, driblao previse i onda nastavio sa njegovom praksom da promasuje zicer po mecu.
                              Imam ogromna ocekivanja od tog decka jer znam da ce biti svetska klasa jer se vidi da je vrijedan i da radi na svojoj igri a mora mnogo da radi na realizaciji jer je ekipu mnogo kostalo ali kao sto rekoh mlad je, bice to sve dobro.

                              Marsijal je npr u tim zicer situacijama hladan samo tako, rutinski to resava i ima tu nevjerovatnu kontrolu lopte, nevjerovatno brze i spretne noge i sposoban na malom prostoru izvrti bilo koga i plasira u drugi ugao ili da odigra sa npr Pogbom i Mikijem ili Maticem taj trougao i pobjegne u slobodan prostor.
                              On ce isto biti svetska klasa

                              Vas bih volio da Zoze proba neki mec sa 4-3-3 sa Rasfordom, Lukakuom i Marsijalom na terenu

                              Miki28
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Daj Perisu Vudvarde.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X