Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Willian: "Manchester came to me, they talked with my agent, but nothing happened, because Chelsea would not negotiate me in any way."

    Willian: "Mourinho likes me a lot and I like him a lot. He has put his trust in me and in my work, and I was very grateful to him.“

    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Aurier je desni bek, ne razunem.
      Desni ali sam siguran da moze igrati i po lijevoj strani bez nekih vecih problema
      sigpic

      Comment


      • Znao je on igrati levog beka dok je jos igrao u Tuluzu, bar sam ja iskopao negde tu informaciju, samo ne znam koliko je dobar u igri sa levom nogom.
        sigpic

        Comment


        • Daj Rouza i Vilijana

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Koji ce nam kurac Vilijan, treba nam lijevo krilo, a i onako imamo brdo igraca koji ulaze u kazneni sa strane, a ne centriraju kad probiju. Dakle daj Perisu i Orijea, Rouz je dobar, top lijevi bek, ali Orijeov plafon je mnogo veci.
            sigpic

            Comment


            • Kakve su sanse za Bejla? Da li on ostaje u Realu?

              Perisa ce vjerovatno produziti ugovor sa Interom. Na stolu mu je ponuda od 6m/y.
              Last edited by Rossonero; 09-08-17, 22:56.

              Comment


              • To je sala prema onome sto Junajted moze da mu ponudi

                Bejl ostaje u Realu, posebno sad kad izgleda da ga Real duva za Mbapea.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  To je sala prema onome sto Junajted moze da mu ponudi
                  Velika zelja je Mou. Zasto se ne spremi ponuda od 50 miliona?
                  Last edited by Rossonero; 09-08-17, 23:16.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      To je sala prema onome sto Junajted moze da mu ponudi

                      Bejl ostaje u Realu, posebno sad kad izgleda da ga Real duva za Mbapea.
                      Pa sto mu ne ponude vec jednom?
                      Sve mi vuce na onu poslovicu "Ko trazi vece"
                      Spoiler
                      dobije penis
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Jbg nije blokbaster transfer

                        A ako nam nekim cudom dodju Orije i Rouz nece nam trebati krilo uospte, imali bi posle Reala najbolje bekove na svijetu pjeske

                        sigpic

                        Comment


                        • Sigurno Jose ceka Balea i opcenito da se vidi sta ce biti sa ovim vecim transferima (Mbape) pa ceonda dat tih 5-10m vise za Perisu, a i taj novi ugovor Intera je sredstvo pregovaranja sa Unitedom

                          Comment


                          • Bice sa Orijeom ista prica ko sa Grizmanom, sve zavrseno i onda zabrana ulaska u VB...
                            Ja nisam za Rouza, kostao bi mnogo a cesto se povredjuje, vec imamo Soa u toj ulozi
                            So je talentovaniji od Rouza i to ce i pokazati ove sezone, ne odustajem od njega tako lako

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Kaze Dankan prioritet je lijevi bek, Rouz jedna od opcija. Moguce da im daju Soua i pare, ja nisam za to, ali jbg Luk i nema neku buducnost kod Zozea realno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Rouz, Orije, Erera, Felaini, ne zna se ko je prljaviji, svidja mi se to.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X