Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi VG-a, ne ide pa ne ide, jasno. Smor da mu poslednji posao u karijeri bude ovakav fijasko a opet nije ni on kriv sto je jos na klupi vec oni imbecili koji nece da mu daju otkaz (da se dogovore da podnese ostavku, sta god).

    Kapiram da je hteo da ode jos posle Norica ali ga je Vudi iz ko zna kog razloga ubedio da ostane (mozda nije Vudi, mozda je Fergi kako ne bi dosao Murinjo, taj scenario je cak realniji). Anyway VG ce otici, nije problem ali ce zmije u upravi ostati i nece biti bolje.
    sigpic

    Comment


    • Uzmi, Luje, evro titulu, tituluuu, titulu uu.
      sigpic

      Comment


      • Meni je bilo žao tamo do PSV-a na Old Traffordu, posle poverenje na rezervi a nakon ispadanja iz LŠ-a mi je jedino žao svih navijača koji se pate gledajući.

        Šta je ono sa Runijem i Marsijalom pa suprotnim aut linijama danas?! Opet jedan šut u okvir.

        Onu voluharicu su mogli ceo meč da snimaju, ništa propustili ne bismo.

        Comment


        • Plasim se Tom...(ovaj Abele, sorry) da ce se tvoj avatar do najkasnije sledece nedelje ispuniti.

          Kad se to desi, ja se zvanicno odjavljujem kao Junajtedov navijac.
          sigpic

          Comment


          • Nemoj se plašiti, dogodine dva šuta.

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              A ja cu da uzivam da gledam misa kako skakuce po Teatru snova!
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Plasim se Tom...(ovaj Abele, sorry) da ce se tvoj avatar do najkasnije sledece nedelje ispuniti.

                  Kad se to desi, ja se zvanicno odjavljujem kao Junajtedov navijac.
                  Zbog cega, zasto vec sad sudis jednom Gigsu a nije ni dobio sansu?
                  Covek koji je preko 20 godina u klubu, zasluzuje sansu i minimum istu podrsku kao sto su je dobili Mojes i Van Gal.

                  Ali dobro, tvoja odluka...

                  Comment


                  • Ocekivano, nema ovde nista cudno, sa ovim nacinom i pristupom igri i jesmo za eventualno sredinu tabele.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Zbog cega, zasto vec sad sudis jednom Gigsu a nije ni dobio sansu?
                      Covek koji je preko 20 godina u klubu, zasluzuje sansu i minimum istu podrsku kao sto su je dobili Mojes i Van Gal.

                      Ali dobro, tvoja odluka...
                      Zasto, zato sto je bio u klubu? To mu je jedina kvalifikacija da bude menadzer? Ok...

                      Nego, nemojte da trazite Di Marijine golove za PSZ veceras...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Podigao se nivo Ajrvela, miševi ne žele na dno!
                        sigpic

                        Comment


                        • Tko ce prvi pasti? Lester ili Lvg, posto se prorice vec dugo pad i jednih i drugih, a nikako da dode

                          Comment


                          • 37 bodova, pregurao LVG borbu za opstanak, moze sad na miru da odradi kraj sezone, odbrana opet odradila posao, samo 1 gol primila. Ali bice bolje, spremice LVG iznenadjenje za naredno kolo.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Hvala ti za Smolinga, a sada mrs iz svetinje dzubre jedno odvratno

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X