Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Steta sto Tuanzebe nije nagradjen za ovu voznju na kraju, dobro ih je promijesao.

    Teze ce se stvarati sanse sa Lukakuom umjesto Ibre, ali to je i bilo ocekivano. No dobar hold up Lukakua za sad, samo ne ucestvuje mnogo u igri, cesto je izolovan, mada nece se taj ni vracati na sredinu po loptu.
    Nece se vracati po loptu, ali ce se vracati da pomogne odbrani. Veceras par puta vratio i ispratio igrace daleko izvan njegove zone. Plus se vidi da mu je jako stalo i hoće da crkne. ++

    Blind i centaršut, baš je onako preko one stvari centrirao, samo koliko da je izbije iz svojih nogu.

    Pogba klasa za sebe, sve što on radi je fantastično, a još kad vidis sa kakvom lakocom to radi, bas fascinira. Najbolji igrac ekipe.

    Comment


    • Totalno sam bila zbunjena oko dresova nocas, ali ok vrv su imali neke filtere ili sta vec, slika je bila perfektna, ali ne i boja treceg kompleta za koji znam da je sivi.
      Huuuaaa laknulo mi je.
      O ostalim segmentima igre nemam sta da kazem, mada sam drugo dobrim delom gledala kroz trepavice.

      Vašingtonac, jesi li uspeo neki trening da odgledas?


      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Valensija da zna da centrira bio bi najjači bek svih vremena. I ovako bez centaršuta je prejak.
        Last edited by Scouser; 27-07-17, 10:55.

        Comment


        • Koja ironija da Valensijin potez ala Stiven Džerard postavi neko upravo sa S.Dž. na avataru

          Comment


          • Covjek napravi tri greske po sezoni, neka ih ispuca na pripremama nije problem
            sigpic

            Comment


            • Mehh kiks ko kiks, big deal, ali ono što kaže Reise..imao je par odličnih prodora, jedan kolosalan dribling i prodor mi baš zapeo za sanjivo oko... ali centašut
              No, to je nažalost boljka celog ovog tima, niko ne zna svaki put da centrira, s mene pa na uštap, ako i kada ubodu neki.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa, ako nista drugo, bar nismo zbog Viktorovog kiksa primili gol Pogba ubedljivo najbolji igrac na terenu. Smoling odlican. Lukaku bez gola ali imao je neke dobre momente. Pereira odlican i na novoj roli, morao bi da dobije odredjenu ulogu u sezoni, ali ne vidim da se to desava jer Kerik ce imati veliku prednost a ni on nece igrati cesto. Marsijal dodavao loptu, bio koristan. Svideli su mi se odredjeni segmenti igre, tako da sve u svemu, solidan trening.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Samo Perisine teledirigovane lopte

                    https://streamable.com/v5wr8
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam ipak vise za neki plan B(ejl).

                      Sent from my SM-T111 using Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ovo ljeto je pokazalo i dokazalo da iako je Mancester najbogatiji fudbalski klub na svijetu ne moze da trosi sakom i kapom, jer nema naftase koji ce im dodavati pare kad pozele.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ovo ljeto je pokazalo i dokazalo da iako je Mancester najbogatiji fudbalski klub na svijetu ne moze da trosi sakom i kapom, jer nema naftase koji ce im dodavati pare kad pozele.
                            Kad ce nas seici kupiti


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Ne smarajte vise nego pustite covjeka

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Totalno sam bila zbunjena oko dresova nocas, ali ok vrv su imali neke filtere ili sta vec, slika je bila perfektna, ali ne i boja treceg kompleta za koji znam da je sivi.
                                Huuuaaa laknulo mi je.
                                O ostalim segmentima igre nemam sta da kazem, mada sam drugo dobrim delom gledala kroz trepavice.

                                Vašingtonac, jesi li uspeo neki trening da odgledas?


                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Nisam, sve sto rade je u tajnosti (ili ja nemam pravi info). Nismo cak mogli ni da se fotografisemo sa nekim od igraca sinoc posle utakmice zbog obezbeđenja. A i nije bas da su hteli da priđu da se slikaju.

                                Jedini koji je prišao je Fosu-Mensah, ali ga je obezbeđenje odmah oteralo jer je rulja htela da razbije ogradu. Smešna stvar je da smo svi mislili da je on Pogba, a onda on izlazi iz busa i prilazi, mi razočarani što nije Pogba, a Boga mi i on, baš mi ga bilo žao.

                                Valensija je isto hteo da priđe, ali ni njemu obezbeđenje nije dozvolilo. Ostali, pravac u bus.

                                Comment

                                Working...
                                X