Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocela prica oko Forsberga, vjerovatno da bi se Inter uspanicio malo, posto je receno da Forsbergu nema mrdanja ovog ljeta, kao i Keiti.
    sigpic

    Comment


    • Mbappe ce igrati u napadu u Realu. Ne verujem da ce otici ni Ronaldno niti Bale

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

      Comment


      • Ne znam zasto mou ne zeli Felipea Andersona iz lazia
        Otvoreno je rekao da zeli u united, ima najviše driblinga i startova od svih krila u seria A


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Tako sto je bolikurac, a iskreno nemam pojma odakle mu onakva statistika defanzivna, ali na terenu to bas tako ne izgleda, ni blizu. Zelio sam ga i dok je Van Gal bio, a i danas ga ne bih odbio, smao ga nikad ne bih uzeo prije Perise. Mentalitet prilicno sporan inace.
          sigpic

          Comment


          • Manchester United target Ivan Perisic could leave Inter Milan if Italians find replacement, reveals Luciano Spalletti
            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...placement.html

            Dovedu Keitu Baldea iz Lacija i Perisa dolazi. Bice to na kraju za 40-45 miliona eura.
            sigpic

            Comment


            • kakvi su nam ovo bebi-liličasti kompleti, sa sve štucnama??

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jos dresovi i nekako, ali odbrana...

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Odvratan treci dres, sreca pa je ovo jedan od 3,5 puta koliko cemo ga nositi.

                  Smalling odlican pola sata, ali sad su svi ispali bilmezi. Videlo se iz svemira da stize gol 15-20 minuta.

                  Comment


                  • Blind očajan.

                    Comment


                    • Ma oni su potpuno druga kategorija u odnosu na nas. Mesiju i Nejmaru se nista ne moze.
                      sigpic

                      Comment


                      • Lukaku izgleda ko dupli Akinfenwa u ovom dresu.

                        Sta Blind glumi s loptama nocas, Isuse!

                        Uzas poluvreme, vracaj Van Gaala, Mojesa i Giggsa!

                        Comment


                        • Koliko treba lijevi bek, a to će Ivan Veliki pokriti

                          Comment


                          • Obojica, i Blind i Valencia, očajni i napred i nazad, ni jednu korisnu loptu nisu uputili, ni blizu.

                            Comment


                            • Valensija da zna da centrira bio bi najjači bek svih vremena. I ovako bez centaršuta je prejak.
                              sigpic

                              Comment


                              • Steta sto Tuanzebe nije nagradjen za ovu voznju na kraju, dobro ih je promijesao.

                                Teze ce se stvarati sanse sa Lukakuom umjesto Ibre, ali to je i bilo ocekivano. No dobar hold up Lukakua za sad, samo ne ucestvuje mnogo u igri, cesto je izolovan, mada nece se taj ni vracati na sredinu po loptu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X