Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce 10ku pokupiti Pogba, mozda Lukaku ali on ce pre uzeti 9ku, a mozda i Zlatan ako potpise u Decembru.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • 10 bih dao Mati ili Mikiju.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Fotka za imenjaka.

          sigpic

          Comment


          • ni ja nisam mogao da zamislim klub bez Gigsa i Skolsa kad su otisli a sad i Runi btw desetka ili Pogbinjo ili Ibra ako hoce da ostane
            EDIT: pazite kad Hames dodje i uzme 10ku hahahah
            Last edited by Stevudza11; 08-07-17, 16:35.

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Fotka za imenjaka.
              Mnogo tuzno.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Najvazniji sraf i esencijalni clan najdominantijeg perioda u istoriji kluba, kraj jedne ere.
                  sigpic

                  Comment


                  • Rooney leaving is like having your old dog put down. It's the right thing to do. But it's breaking my heart.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • I meni je zao sad sto ide. Al jebi ga, to ti je zivot, jedan dan te ima, drugi dan te nema, a njega nema 3 godine. Krajnje je vreme bilo da se agonija okonca i da prekine da cupa kosu saigracima, treneru i navijacima, jer jednostavno nije taj nivo vise, da je klasu ispod pa i da se trpi, al bio je 5 klasa ispod. U svakom slucaju, hvala na svemu Runjavi.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Jeste me opasno nervirao poslednjih sezona, mada je on tu i najmanje kriv...krivi su ovi koji su ga forsirali...ali mi je zao. Mnogo puta sam se radovala zahvaljujuci njemu. I drago mi je sto je ipak otisao u Everton, a ne u Kinu recimo. Srecno!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Paklen je igrac bio, sto je najgore nikad nije dosao do svog maksimuma i ko zna dje bi mu bio plafon da je imao bolju radnu etiku. Ali i takav je bio bas paklen igrac. I zahvalan, sve je igrao, bio pravi timski igrac i pored ogromnog statusa nikad nije bio, a ni zelio da bude klasicna zvijezda, da bude udarna igla, volio je da igra iza nekogi bio bas nesebican. I kad je bitno po automatizmu na nivou.



                            sigpic

                            Comment


                            • A i ovo sto je postigao i dao da zahvali SAFu...da mu je neko drugi bil trener, mentor, ucitelj...sumnjam da bi bio i blizu jedne od legendi Junajteda.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Last edited by miloolja; 08-07-17, 17:54.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A i ovo sto je postigao i dao da zahvali SAFu...da mu je neko drugi bil trener, mentor, ucitelj...sumnjam da bi bio i blizu jedne od legendi Junajteda.
                                Slazem se

                                Comment

                                Working...
                                X