Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simpaticno zar ne?

    sigpic

    Comment


    • Bikini.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment




      • Poslednja Runijeva sezona na najvecem nivou. Posla toga strmoglavi pad i dalje se nije moglo. Ali postovanje sto je izabrao Everton. I milo bi mi bilo ako bi pronasao iole nekadasnji nivo i vodio Everton u borbu za top 4. Kad je motivisan pa i mortus pijan nezaustavljiv je

        Kakav je to igrac bio i sto je najgore, kakav je to igrac mogao i trebao da bude.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • sigpic

            Comment


            • Koliko god da smo Runija opravdano kritikovali pa cak i pljuvali poslednjih nekoliko sezona to ne umanjuje cinjenicu da je jedan od najvecih koji su igrali za Junajted i ja sam mu neizmerno zahvalan za sve sto je napravio u crvenom dresu. Da je mogao da ima bolju karijeru to svakako jeste ali i ovako je to i vise nego respektabilna karijera u kojoj je osvojio sve sto se osvojiti moze na klubskom nivou a uz to postao i najbolji strelac kluba u istoriji. Ali na stranu sve te brojke i trofeji, igrac koji je onako grizao na terenu, koji je igrao i napadaca i beka u istom napadu, proigravao uvek saigrace i cinio ih boljim su ono sto sam uvek kod njega najvise voleo. I sad bi bez razmisljanja prihvatio jos jednu njegovu vrhunsku sezonu radije nego bilo kog drugog igraca na planeti(cak i Mesija). U svakom slucaju hvala Vaza za sve sto si uradio u dresu Junajteda i zelim ti svu srecu u nastavku karijere.
              sigpic

              Comment


              • Evo za Vlajka statistika.



                Kada zvanicno ode, moracu jedan kukajuci post..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Kasnis Vladane jedno 3 sata .

                    Sta je sa tobom? Si se prepio sinoc? Bile neke treeebeee...
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ovo Vladanovo je bilo zbog lajka Perkana.

                      Ivan bas ima zelju da dodje u Junajted to mu ne mogu osporiti, ali nekako sam bas protiv njegovog dovodjenja, osim ako ne planira da mu igra wing beka. Ako i on bude "smokescreen" za nekog bice mi to najvece iznenadjenje u ovom prelaznom roku, a Drveni ce dokazati da je i u ovom delu posla postao jedan od boljih.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Romelu Srbine.

                          Perkan lajkovao na Insti Mancin post o Romeluu, rekao bih da je to dan dil.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Nista od Radje, rekao Monci prestale prodaje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nego sta mislite ko dobija 10ku a kome bi vi dali?

                                Da odgovorim prvi rekao bih Rash u oba slucaja. Jedino ako Vudi izvuce neko megalomansko pojacanje, tipa Nejmar (u sta ne verujem).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X