Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Zanimljivo da Dijamea niko nije jurio od jacih klubova, pa cak i od onih sa sredine tabele vec ga je pokupio tim koji je dosao iz Cempionsipa.
    Mozda ne znas, ali on ima srcanih problema, upravo zbog toga ga nisu hteli klubovi, to je veliki rizik potpisati ugovor sa takvim igracem, retko koji prodje medical...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Znam odlicno, po nekim nezvanicnim informacijama bio je na pregledu u Junajtedu kada je to konstatovano.

      Da neko ne misli da sam sad ovo izmislio, procitao sam jos letos na tviteru .

      Poenta je da uzimas igraca za free koji zna ligu i ima odlicne fizikalije. Mislim rizik je minimalan, takoreci nepostojeci.

      Ne vidim da u WH ima nekih problema
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Znam odlicno, po nekim nezvanicnim informacijama bio je na pregledu u Junajtedu kada je to konstatovano.

        Da neko ne misli da sam sad ovo izmislio, procitao sam jos letos na tviteru .

        Poenta je da uzimas igraca za free koji zna ligu i ima odlicne fizikalije. Mislim rizik je minimalan, takoreci nepostojeci.

        Ne vidim da u WH ima nekih problema
        Pa nema, i to je sreca, ali padao je kod vas i mislim u jos jednom timu, da me ubijes nmg se setim koji. Wigan nije hteo da produzi ugovor upravo iz tog razloga. Uhvatio ga WH za dz, mozda mu nisu ni odradili medical...

        Rizik je to, bio minimalan ili ogroman, u fudbalu se sada sve gleda cak i najmanji detalj, pa cak ako je obican mali sum na srcu... Pitao bih tebe dal je rizik mali ako si ti u upravi kluba a on trazi platu 50k, a ti znas da zbog problema sa srcem mozda nece ni igrati toliko puno za tim ili uopste... Pare su to...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sada ce mozda da zavrsi u Arsenalu. Razumem ja sta ti kazes, ali takodje razumem da bogati engleski klubovi (pod tim ne mislim striktno na Siti i Celzi) sigurno mogu sebi da dopuste da izdvoje tu platu bez da koriste digitron da li ce izdrzati do sledeceg kvartala.

          Nebitno, nije on sad Makelele pa da raspravljamo toliko o njemu. Samo kazem, za mene je za klub mnogo bolji od WHU.
          sigpic

          Comment


          • Diame je neko ko bi po mom misljenju usrecio svaki od jacih klubova trenutno za smesnih 3,5 miliona. Igrac koji toliko toga pokriva bi omogucio Dzerardu, Keriku i Arteti da lakse igraju tu povuceniju ulogu, pa i Lampardu s obzirom na to da i Ramires i Luiz i Mikel umeju nevidjeno da brljaju. Od Parkera i Berija jaci igrac po mom misljenju. Mene je ove sezone prijatno iznenadio, ja sam ga hteo letos za dz da bude backup Lukasu ali trenutno bi mogao i prvu da igra pored Dzerarda s obzirom na to sta sve radi na terenu ove sezone. Ako ga Venger uzme resice dosta problema ali opet fali krsten spic.
            sigpic

            Comment


            • Za mene je Diame sjajan igrac, pravi motor ekipe, ima veliki radijus kretanja, svuda ga ima, odlican je sa loptom, jedino sto mu malo varira forma, ali sasvim dostojan igrac, ako ne i vise... Jedina mana su mu ti problemi sa srcem, a to je kako god gledao ozbiljna stvar, odmah da ti dam primer Muambe, koji se hvala bogu oporavio polako ali nikada vise nece igrati profesionalan fudbal... To je cena sa kojom mora da se nosi svaki klub kada potpisuje igraca sa takvim tegobama...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                #LFC will try and wrap up their transfer of Inter's Coutinho on Wednesday, with Ian Ayre planning on travelling to Italy to finalise it.
                Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll
                @Liddellpool @stevo_lfc If Ayre's going over to Italy to finalize a deal. We'll probably end up signing Aquilani again.


                Otisao Ian da odradi taj deal, posle ovoliko mucenja da mali ne dodje, steta bre...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ako Ian nastavi kao sto je radio, bice kao onomad kad je isao po Sahina pa usput pokupio i Asaidija.

                  Pouzdani izvori kazu da je dobar pregovarac, da ima harizmu i da ume da sklopi dil.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bayern Munich have been installed as 6/1 favourites to sign Luis Suarez this month following newspaper reports in Spain suggesting that Pep Guardiola has identified the Liverpool striker as a potential signing. Manchester City remain 8/1 second favourites having flirted with the notion of signing the Uruguayan earlier this month.
                    Ovo mi je sci-fi pogotovo sad u Januaru ali rek'o da obradujem Skauzere

                    edit.

                    Reports are emerging that a Liverpool delegation has flown to Italy in a bid to complete the transfer of midfielder Phillippe Coutinho from Inter Milan. We'll keep you up to date with any developments.
                    izvor za obe vesti:Skysports
                    Last edited by ExEric; 23-01-13, 11:54.
                    sigpic

                    Comment


                    • Suarez mozda i ode na leto, do kraja sezone je tu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Suarez mozda i ode na leto, do kraja sezone je tu.
                        Ne verujem da ce svojevoljno otici, deluje kao da uziva u Liverpulu a i deluje kao osoba sa jakim urodjenim inatom i ako ga svi u Britaniji mrze on hoce da im svima zapusi usta.

                        Takav sam ja utisak stekao o njemu. Mozda ako Bajern ponudi neku bolesnu svotu. I ne znam koliko je istinito ali navodno je Suarezov agent Pepov rodjeni brat
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Ne verujem da ce svojevoljno otici, deluje kao da uziva u Liverpulu a i deluje kao osoba sa jakim urodjenim inatom i ako ga svi u Britaniji mrze on hoce da im svima zapusi usta.

                          Takav sam ja utisak stekao o njemu. Mozda ako Bajern ponudi neku bolesnu svotu. I ne znam koliko je istinito ali navodno je Suarezov agent Pepov rodjeni brat
                          Deluje i meni da uziva trenutno a u klubu je izuzetno postovan i zele da ga sacuvaju kao oci u glavi. Zato mu je na leto dat ugovor do 2018. sa vecom platom iako je prethodni bio do 2016.

                          Pepov brat jeste njegov agent, zato se malo i brinem za leto. Bojim se nekih 40+ miliona Bajerna i da Ameri krenu za parama + ovaj kao agent. Svejedno ce biti tesko realizovati taj transfer. Mada ako bismo dobili 40 miliona kao sto se prica ja se ne bih brinuo da ce doci adekvatna zamena ili 2 igraca od po 20 miliona koji stvarno vrede da mi imamo pravi skauting.

                          A svakako necu da ide Luis, zato sto je klasa igrac i jedan od retkih koji se igra na terenu i uziva + ima strasan all-around ucinak. Poseban je i treba nam takvih.
                          sigpic

                          Comment


                          • Za Suareza se spominje cifra oko 45-47m evra... Ne znam koliko je Bajern spreman toliko da da za igraca.

                            Znamo da imaju, ali to nije njihova transfer politika... barem nije bila dok nisu doveli Martineza.

                            Comment


                            • A i sta bi Suarez igrao tamo? Krilnog napadaca, centarfora, da li ce Pep da menja sistem pa bi Luis igrao laznu 9-ku...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                A i sta bi Suarez igrao tamo? Krilnog napadaca, centarfora, da li ce Pep da menja sistem pa bi Luis igrao laznu 9-ku...
                                Ubedjen sam da bi bio najistureniji e sad ne znam na cemu ce se zasnivati sistem. U svakom slucaju siguran sam da Pep nece ostati sa Mandzukicem napred i da ce dovesti nekog klasa napadaca. Isto tako verujem da ili Mandzukic ili Gomez ide iz Bajerna.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X