Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    ali kad god je dolazio jedan sraf koji fali odlazio je neko bitan.
    Suarez-Tores najbolji primer jer koliko znam Luis je doveden da igra sa Ninjom a ne da mu bude zamena.
    sigpic

    Comment


    • Freelance journalist ‏@indykaila
      Liverpool made a final bid for Philippe Coutinho. The bid was submitted tonight. Final bid. #LFC #Inter
      Izgleda da se više ne razbacaju parama

      Comment


      • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
        @JZrenz #LFC have had one bid for Coutinho rejected (about £6.5m). Further talks over past 24hrs but no breakthrough. Inter want £9-10m
        Billy Liddell ‏@Liddellpool
        Inter are asking for €12m for #Coutinho
        Dakle, ovo vece je presudno, zaista bi voleo da dovedemo momka, mislim da je veliki potencijal...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Da je Englez i potpuno isti igrac, trazili bi nam 20 miliona i mi bismo platili 22.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Da je Englez i potpuno isti igrac, trazili bi nam 20 miliona i mi bismo platili 22.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Da je Englez i potpuno isti igrac, trazili bi nam 20 miliona i mi bismo platili 22.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                Coutinho update - Southampton expected to raise the bid to 12m € in the next days, according to Sky Italy
                Ako nam Sautempton gepekuje igraca citavu upravu najuriti govnjivom motkom iz kluba.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Ako nam Sautempton gepekuje igraca citavu upravu najuriti govnjivom motkom iz kluba.
                  Znaci Gaston Ramirez no2 fazon
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Znaci Gaston Ramirez no2 fazon
                    Interes za Gastona je nestao odlaskom Kenija iz kluba, bilo je vec price o tome, Liverpul zapravo nikada nije ni poslao ponudu, to je potvrdio njegov agent.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Znaci Gaston Ramirez no2 fazon
                      Tacno to sam i ja htio da kazem
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Interes za Gastona je nestao odlaskom Kenija iz kluba, bilo je vec price o tome, Liverpul zapravo nikada nije ni poslao ponudu, to je potvrdio njegov agent.
                        Znam, Kenijeve mete su bile valjda Gaston i Diame. Reci da vam je Keni ostao menadzer dobili biste njih dvojicu umesto Alena i recimo Borinija
                        sigpic

                        Comment


                        • Sad htedoh da okacim Bosh, prestigao si me...

                          Melly ‏@MelwoodLFC
                          With Paulinho set to cost Inter more than they expected (€15m bid likely to be rejected), expect their hardball over Coutinho to continue.
                          Melly ‏@MelwoodLFC
                          Inter are trying to start a bidding war over Coutinho to help pay for Paulinho. I broke this news yesterday.
                          Videcemo, zaista smo slepci ako izgubimo bitku sa Svecima, ali ne treba zaboraviti da tim koji bude promovisan u prvu ligu dobija ozbiljan novac...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Da je Englez i potpuno isti igrac, trazili bi nam 20 miliona i mi bismo platili 22.

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Znam, Kenijeve mete su bile valjda Gaston i Diame. Reci da vam je Keni ostao menadzer dobili biste njih dvojicu umesto Alena i recimo Borinija
                              Tacno, Diame vec bio dogovoren transfer, samo se cekao 1. jul da se ozvanici, u medjuvremenu Keni popio otkaz i sve propalo.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Zanimljivo da Dijamea niko nije jurio od jacih klubova, pa cak i od onih sa sredine tabele vec ga je pokupio tim koji je dosao iz Cempionsipa.

                                Gaston se pokazao kao solidno pojacanje za mene, taman ta 10-ka za koju vapite.

                                Sta znam Keni je imao dobre mete za to leto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X