Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugo poluvreme nesto bolje. Selvi se bas trudio,i Cole isto. Treba vremena da se sve to uklopi. Glavni igraci su tek sad dosli,a Belamija i Suareza jos nema. Dzerard,Lukas i Kerol i nisu imali vremena da nesto puno pokazu. Pogotovo Kerol,kome nije upucena nijedna upotrebljiva lopta! Za vreme na terenu je napravio samo jednu gresku kod onog dodavanja. Henderson se manekenise po terenu.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Zao mi je za dupli post,ali mora

      Liverpool have agreed to offload Alberto Aquilani to Fiorentina for £7million, according to The People.


      Nismo valjda bas ovoliko prsli :S
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Dogovor je pao,Gaston Ramirez za 20m ide u neki premierligaski klub.U koj klub prelazi to jos uvek nije poznato,ali se po medijima suska da je to Liverpul.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Gotove su ove 3 utakmice. Nije bitno to kako smo igrali vec da se sad dobro izanalizira sta ne valja i da se sto vise toga unapredi do pocetka PL. Valjda ce Brendan sa pomocnicima i analistom koji je odlicno radio svoj posao u Svonsiju, uspeti da poboljsa neke elemente igre. Svonsi je zahvaljujuci detaljnoj analizi prosle sezone konstantno napredovao, valjda isti tim to moze i ovde da uradi.

          Najvaznija stvar ovih priprema je sto su najbolji igraci bili 3 mlada i talentovana igraca koja treba da dobiju ove sezone vecu minutazu, Selvi, Sterling i Paceko.
          Last edited by Casiraghi; 28-07-12, 22:56.
          sigpic

          Comment


          • Dosadna utakmica danas umal ne zaspah.Lennon imao zicer i Morgan vrlo dobru priliku i to je to od danasnje utakmice plus Adam-ov nasrtaj na Bale-a ko da je finale Lige Prvaka.Shelvey danas ponajbolji i po meni najbolje je odigrao ove pripreme i iskoristio svoju sansu.Enrique za mene odigrao katastrofalno ove 3 utakmice i pod hitno nam treba lijevi bek za klupe.

            Obzirom da su vecinom mladici igrali na ovim utakmica ne moze se neki sud dati,ali nista spektularno ja nisam vidio.Na trenutni igracki kadar i transfere koje se spominju ja ne vidim nikako kako mozemo biti medju 4.City,United i Chelsea su trenutno mnogo ispred nas,Arsenal ne toliko ali jaci sasvim sigurno i Tottenham koji ako nije jaci nije ni slabiji.Sada slijedi Europska liga i tu ne bi trebali imati nekih problema sa ovim Bjelorusima,a onda i ta posljedna pripremna utakmica sa Leverkusen-om.

            Sto se tice transfera,nadam se da ce klub napustiti Adam,Spearing,Cole,a sto se tice Aqua-e svejedno mi je i dalje sam misljenje da neku veliku ulogu u timu ne moze imati.Takodjer Rodgers nahvalio Downing-a i rekao da ce imati veliku ulogu u timu sto bi moglo znaciti da ni na krilu nece biti nekih pojacanja,vjerovatno samo jedno.

            Ako je Ramirez najvece pojacanje koje mozemo ocekivati ovo ljeto onda ne znam,ali i on je zlatan dok se ne prica o Dempsey-u i slicnim.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by mareliverpool View Post
              Dogovor je pao,Gaston Ramirez za 20m ide u neki premierligaski klub.U koj klub prelazi to jos uvek nije poznato,ali se po medijima suska da je to Liverpul.
              jel može izvor ?

              Comment


              • FB stranice
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment



                • Izgleda da Rodzers ipak nije odusevljen Susom.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Gaston pred potpisom:

                    http://www.liverpoolfc.com/news/medi...ce-for-ramirez

                    Comment


                    • Kolika ce cijena biti? €25m?
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • @Nash,nesto sumnjam da trener placa igraca oko 15 miliona eura da bi mu sjedio na klupi i bio zamjena,posebno uzimajuci u obzir da ga je vec trenirao i da ce se odmah uklopiti u njegov sistem...

                        Velike pare i za ovog Ramirez-a u pm,jbt kakve su ovo cijene ovih dana,zlo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • There is a good chance we will have a major star signing on loan..
                          Lik koji je pogodio Rodgersa kada su svi mislili da će doći Martinez. Popularni Macca.

                          Major star, hmm... To mi ne liči ni na Allena, ni na Dempseya a bogme ni na Ramireza. Možda Ramirez ali mi on nije major star tipa Sahin možda.

                          Comment


                          • http://www.caughtoffside.com/2012/07...-anfield-club/

                            Inače članak je napisao isti novinar koji je prvi objavio vijest o dolasku Coatesa u Liverpool. Na početku povezivanja Liverpoola sa Gastonom spominjala se cijena €18m tako da i nisu mnogo podigli cijenu, mada sam očekivao da ćemo morati izdvojiti oko €25m ako ga želimo dovesti.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Gaston Ramirez i Nicolas Gaitan umesto Dempsija i Allena.
                              Aquilani definitivno odlazi u Fiorentinu za 7M.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by mareliverpool View Post
                                Gaston Ramirez i Nicolas Gaitan umesto Dempsija i Allena.
                                Aquilani definitivno odlazi u Fiorentinu za 7M.
                                Gaitan???
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X