Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kjaer je '89 godiste i moze jos da napreduje i sredi neke stvari, iskustvo mu najvise fali. A Skrtel je bio duplo veca kiksara pa vidi ga sad. Fudbalski gledano je i nesto jaci od njega i veci potencijal ali ono kljucno je sto bolje barata loptom i ima bolji kratki pas te bi se lako uklopio u Brendanov sistem.

    Samo sto je problem sto mi dok to ne sklopimo(ako uopste sklopimo) imacemo dosta gresaka u pasu i odbrana zato mora da bude stabilna i ne sme da se menja. Tako da Skrtelu treba dati dosta jak ugovor, ako ne onda Kjaera uzeti koji se zna sa Agerom i uklapa se u sistem, ako se ne pokaze tu su Martin i Seb.
    sigpic

    Comment


    • Kjaer je bio odlican u Palermu ali od odlaska iz tog kluba ide silaznom putanjom, presao je u Wolfsburg, imao losu sezonu, pa u Romi isto bio ocajan, ne znam, ne bih rizikovao sa njim u slucaju da ode Skrtel, ali mislim da ce on uskoro produziti ugovor.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Kjaer je bio odlican u Palermu ali od odlaska iz tog kluba ide silaznom putanjom, presao je u Wolfsburg, imao losu sezonu, pa u Romi isto bio ocajan, ne znam, ne bih rizikovao sa njim u slucaju da ode Skrtel, ali mislim da ce on uskoro produziti ugovor.
        Odgovara mu ovaj stil igre i Ager u paru a svaki od nasih stopera je bolji kada igra sa Agerom, tako bi i ovaj koji ga vec odlicno zna. Strasan je potencijal Simon, kod nas bi mogao da ga iskoristi. Mada to je sta bi bilo ako ode Skrtel, tesko da ce.
        sigpic

        Comment


        • Agent Gastona Ramireza nalazi se u Liverpulu.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Koliko god bi Liverpool-u valjao Ramirez,toliko ovaj eventualni transfer Kjaer-a ne bi,taj momak je zadnje dvije sezone obicna rupa od igraca...pogubio se skroz nakon Palermo-a
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Koliko god bi Liverpool-u valjao Ramirez,toliko ovaj eventualni transfer Kjaer-a ne bi,taj momak je zadnje dvije sezone obicna rupa od igraca...pogubio se skroz nakon Palermo-a
              Procvetao bi ovde, pazi sta ti brat kaze. Mozda bi prva sezona bila malo klimava, drugu bi vec bio odlican. Ono sto bi gresio Ager bi mogao da pokrije dosta toga, navikao se vec da krpi druge.

              Vezano za Romu, tamo i nije mogao nista da uradi kad je cesto bio sam na svojoj polovini, onaj Enrike bi i golmana u napad gurnuo a igrac koji nema dovoljno iskustva ne moze da igra takvu ulogu nazad. Na primer da je Luiz bio na njegovom mestu, ista bi prica bila. Sto se tice Volfsburga, od one titule tamo stvari ne stimaju a i sa mladim potencijalom defanzivcem koji je specifican igrac ne moze da radi svaki trener. Imao je dosta gresaka ali u dobrom timu, sa pravim partnerom pored sebe i pravim trenerom(sto ne znam da li je Rodzers ali Svonsi je imao dosta CS-ova prosle sezone)moze da se vrati na staro i ima odlicnu karijeru.

              Mareliverpool, gde si nasao to za agenta?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Procvetao bi ovde, pazi sta ti brat kaze. Mozda bi prva sezona bila malo klimava, drugu bi vec bio odlican. Ono sto bi gresio Ager bi mogao da pokrije dosta toga, navikao se vec da krpi druge.

                Vezano za Romu, tamo i nije mogao nista da uradi kad je cesto bio sam na svojoj polovini, onaj Enrike bi i golmana u napad gurnuo a igrac koji nema dovoljno iskustva ne moze da igra takvu ulogu nazad. Na primer da je Luiz bio na njegovom mestu, ista bi prica bila. Sto se tice Volfsburga, od one titule tamo stvari ne stimaju a i sa mladim potencijalom defanzivcem koji je specifican igrac ne moze da radi svaki trener. Imao je dosta gresaka ali u dobrom timu, sa pravim partnerom pored sebe i pravim trenerom(sto ne znam da li je Rodzers ali Svonsi je imao dosta CS-ova prosle sezone)moze da se vrati na staro i ima odlicnu karijeru.

                Mareliverpool, gde si nasao to za agenta?
                Liverpool Echo, mada ja i dalje ne vjerujem u to.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Čekićari izgleda ne odustaju od Carrolla i dalje stoji ona ponuda samo što Carroll ne želi da ide iz kluba.

                  Ne vjerujem ni ja sve dok ne vidim da je zvanično. Spominje se da je pristao na dosta manju platu od Dempseya koji je tražio veliku platu. Nadam se samo da će naši odustati od Dempseya, a Gaston ako dođe dobro i jest.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Bolonja prihvatila ponudu Liverpoola od 16.3m za Gastona Ramireza.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Eziz Allamov ‏@Ezizallamov
                      "Liverpool are ready to launch an £18m bid for Nicolás Gaitán of Benfica" - Record (Portugal)

                      Comment


                      • Sastav za večeras protiv Tottenhama.

                        Liverpool: Jones, Enrique, Flanagan, Skrtel, Carragher, Spearing, Shelvey, Adam, Downing, Cole, Morgan.

                        Subs: Gulacsi, Wisdom, Henderson, Eccleston, Sterling, Sama, Wilson, Robinson, Gerrard, Lucas, Borini, Carroll.

                        Comment


                        • Nema Akvilanija!!!!?
                          Ovo je neverovatno. Da li cemo zaista da takvog majstora sutnemo!? Ne mogu da verujem.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Agger?
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by Liverpool FC View Post
                              Nema Akvilanija!!!!?
                              Ovo je neverovatno. Da li cemo zaista da takvog majstora sutnemo!? Ne mogu da verujem.
                              Sto ce nam Aqua kad imamo Spearinga.

                              Comment


                              • Spearing igra 3 meca za redom u prvoj postavi strasno
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X