Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzon Barns definitivno za SD-a. Em bi poginuo da dovede klasu od igraca, em bi insistirao na forsiraju Rahima koji je skoro isti on.

    Morgan nastavlja da kida, mora u rezerve U18 je smesno za njega, ne moze on tu da napreduje. Odnosno treba on u prvi tim ali znamo kako tu stvari stoje.

    Rajan je mozda i jaci igrac od Flanagana.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Dzon Barns definitivno za SD-a. Em bi poginuo da dovede klasu od igraca, em bi insistirao na forsiraju Rahima koji je skoro isti on.

      Morgan nastavlja da kida, mora u rezerve U18 je smesno za njega, ne moze on tu da napreduje. Odnosno treba on u prvi tim ali znamo kako tu stvari stoje.

      Rajan je mozda i jaci igrac od Flanagana.
      Slazem se,Rajan je daleko bolji od u ubacivanjima u napad od Flanagana,plus je brzi i prodorniji,koliko god da promasujemo transfere sa igracima prvog tima,toliko pogadjamo sa klincima.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Slazem se,Rajan je daleko bolji od u ubacivanjima u napad od Flanagana,plus je brzi i prodorniji,koliko god da promasujemo transfere sa igracima prvog tima,toliko pogadjamo sa klincima.
        Ostavis Komolija za obicnog skauta da trazi klince(Ajbi, Tekseira i Ojo su njegovi) a Barns za SD-a ali nista od toga. Mada prihvatamo i da Komoli ode, samo da dodje Barns. Doduse i Komoli je potrefio sa svim van ostrva pa ako promene tu politiku verujem da ce i sa njim biti dobro. Ipak on ima karijeru iza sebe i veliko je ime u tom svetu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ostavis Komolija za obicnog skauta da trazi klince(Ajbi, Tekseira i Ojo su njegovi) a Barns za SD-a ali nista od toga. Mada prihvatamo i da Komoli ode, samo da dodje Barns. Doduse i Komoli je potrefio sa svim van ostrva pa ako promene tu politiku verujem da ce i sa njim biti dobro. Ipak on ima karijeru iza sebe i veliko je ime u tom svetu.
          Mislim da je to vise zbog politike,nego zbog Komolija(mislim na dovodjenje Britanaca),Henri i ekipa cim su dosli odmah su rekli da ce zadatak biti da se dovode Britanski igraci.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Mislim da je to vise zbog politike,nego zbog Komolija(mislim na dovodjenje Britanaca),Henri i ekipa cim su dosli odmah su rekli da ce zadatak biti da se dovode Britanski igraci.
            Da, zbog onog pravila da ce morati uskoro odredjeni broj Britanaca da bude u timu ali pazi ti sta mi imamo. Glendzo, Keli, Selvi, Stivi, Belami, Karager, Sterling, Morgan... Ono sto je sreca je da se sa njima sigurno moze pricati, Keni je rekao da su to najbolje gazde sa kojima je radio, pa ako bi im rekli da nema leba od toga mozda bi i odustali od toga, ne znam, brinem se za leto. Navodno su dobre sanse da Rahim i sutra bude na klupi a na svi sajtovi pisu o tome da pocinjemo 4-4-2 sa Kerolom i Suarezom, Spiring-Dzerard centralni, a po bokovima Dauning i dilema je navodno Dirk/Henderson.
            sigpic

            Comment


            • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz1qgcOTrTy
              While he would relish a return to Anfield one day - the star saying his three-year-old son Jon is a 'Scouser' and will be raised as a Liverpool supporter
              He said: 'I miss lots of things. I miss the lads, I miss the atmosphere at Melwood - it was a great place to work, and the scenario of Anfield is unbeatable.

              'The special nights I have been privileged enough to live, those will be in my memory forever and they are difficult to compare anywhere in the world.


              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ne znam za vas,ali ja jos verujem u Carroll-a. Verujem da ce uci u ono svoju formi i biti sa Belamijem i Suarezom paklen trio. Kada se tu pridoda Dzeri bice to extra,samo da udje u formu vec jednom. Torres dade gol,mozda je to dobar znak
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Vise nego ista bi voleo da se Xabi vrati na leto.

                  Torres je dao gol u Premier Ligi sad je red na Carrola...
                  Last edited by Scouser; 31-03-12, 17:30.

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/transfe...eza-73679.html

                    Comment


                    • Najgori sajt na svetu, ne uzimaj nikad za ozbiljno.
                      sigpic

                      Comment



                      • ahahahahahahahahaha Yeah right
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • http://uk.eurosport.yahoo.com/010420...everkusen.html

                          Hyypia novi trener Leverkusena,puno srece legendo.

                          Za danasnju utakmicu imamo osjecaj da Sterling nece biti ni na klupi,ali nadam se da grijesim.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Koja je samo prevara ovaj YT, ovde covek kad ga gleda rekao bi da je mocan veznjak.

                            Last edited by Casiraghi; 01-04-12, 12:17.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              http://uk.eurosport.yahoo.com/010420...everkusen.html

                              Hyypia novi trener Leverkusena,puno srece legendo.

                              Za danasnju utakmicu imamo osjecaj da Sterling nece biti ni na klupi,ali nadam se da grijesim.
                              Odlicno,drago mi je zbog Samija,nadam se da ce biti uspjesan kao trener.Sto se tice Sterlinga,imamo isti osjecaj
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Nemam ni ja dobar osecaj do kraja sezone ali neki ozbiljniji ljudi po Twitteru pisu da bi mogao da se nadje na klupi. Videcemo uostalom za 10-15 minuta kad izadje sastav.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X