Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JFT96

    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Hvala ti Andy!
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Ajax FC fans, proving once again why they are one of the greatest institutions in world football. Paying tribute to the 96. Class.
        Ajaxovi navijaci danas na utakmici protiv De Graafschap-a pjevali YNWA,i tako odali pocast zrtvama poginulim u nesreci na Hilsbrou.



        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Negde danas procitah da Celsi sprema ponudu od 120 miliona funti za Suareza! Kad sam video dobro da sa stolice nisam pao od smeha
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Negde danas procitah da Celsi sprema ponudu od 120 miliona funti za Suareza! Kad sam video dobro da sa stolice nisam pao od smeha
            Kako je tebi dobro legendo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Lepo je videti iz dana u dan da nas sirom sveta postuju cak i kad smo 8. na tabeli. Ovo su navijaci Ostrave.

              sigpic

              Comment


              • Samo danas kada je bila minuta šutnje na meču Chelsea-Tottenham, pojedinci su zviždali, navijači Cheleseae.
                http://www.chelseafc.com/page/Latest...736577,00.html


                Jučer dobra tekma, bolje su igrali u 2. poluvremenu, ubacili u brzinu više što se i isplatilo. Samo da je Andy bio prisebniji mogli smo i mnogo ranije doći do prednosti, ali i ovako je dobro. Sada na Chelseau u finalu i nadam se pobjedi, tradicionalno smo dobri protiv njih.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • U finalu su sanse 50-50 mada smo ih dobili posljednja cetri susreta.Bez obzira osvojili kup ili ne,necu biti zadovoljan sezonom,ali cu biti zadovoljan sa trudom i partijama koje su pruzili u kupovima.Ono sto me raduje je Andy koji pomalo podsjeca na dane iz Newcastle-a i volio bih da se vrati u takvu formu jer mi je od pridoslica ove sezone uz Bellamy-a najdrazi igrac.



                  Luis Suárez confirms he will be staying at Liverpool after star showing in FA Cup semi-final.

                  Kenny Dalglish, as a manager and a player, has won 27 major trophies with Liverpoool; more than Chelsea in their history (21)!

                  I zbog ovog covjeka mi je najvise drago nakon pobjeda u polufinalu,treba reci da je postao ponovo otac prosle sedmice.

                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Samo danas kada je bila minuta šutnje na meču Chelsea-Tottenham, pojedinci su zviždali, navijači Cheleseae.
                    http://www.chelseafc.com/page/Latest...736577,00.html


                    Jučer dobra tekma, bolje su igrali u 2. poluvremenu, ubacili u brzinu više što se i isplatilo. Samo da je Andy bio prisebniji mogli smo i mnogo ranije doći do prednosti, ali i ovako je dobro. Sada na Chelseau u finalu i nadam se pobjedi, tradicionalno smo dobri protiv njih.
                    Nisu cutali danas, cutace zato u finalu kad im Dzerard zavuce u svom stilu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bice zajebano u finalu,nesto mi se cini nerealno da mozemo da ih dobijemo 3 puta u sezoni,ali vjerujem da ce nasi biti napaljeni zbog Toresa,cisto da mu pokazu da nije trebao da napusta klub.
                      Kerol me prijatno iznenadjuje svojim zalaganjem u zadnja 2 mjeseca,samo da nastavi tako,nije jos to onaj Kerol iz Njukastla,ali je na putu da se vrati u pravu formu,najvise se primjecuje dominacija u vazduhu,dobija gotovo 90% posto duela,za razliku od prvog dijela sezone kada je bas bio kriminalan,Suarez je usao u seriju golova,popravio je realizaciju,i to je dodatni plus.
                      Ostaje nam samo da molimo Boga da Ager ostane zdrav do finala,a do tada ce valjda Keni shvatiti da je Karager zreo za penziju.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Bice zajebano u finalu,nesto mi se cini nerealno da mozemo da ih dobijemo 3 puta u sezoni,ali vjerujem da ce nasi biti napaljeni zbog Toresa,cisto da mu pokazu da nije trebao da napusta klub.
                        Kerol me prijatno iznenadjuje svojim zalaganjem u zadnja 2 mjeseca,samo da nastavi tako,nije jos to onaj Kerol iz Njukastla,ali je na putu da se vrati u pravu formu,najvise se primjecuje dominacija u vazduhu,dobija gotovo 90% posto duela,za razliku od prvog dijela sezone kada je bas bio kriminalan,Suarez je usao u seriju golova,popravio je realizaciju,i to je dodatni plus.
                        Ostaje nam samo da molimo Boga da Ager ostane zdrav do finala,a do tada ce valjda Keni shvatiti da je Karager zreo za penziju.
                        Carragher accepts his place is no longer guaranteed in the side, but he is ready to play his part when called upon.
                        The 34-year-old insists he will not consider moving on at the end of the season despite his lack of regular first-team action.
                        Carragher is sweating on his own starting place with Daniel Agger and Glen Johnson fit again.
                        "I know I am not first-choice but if people get knocks or suspensions I am there to come in and help and do as well as I can. I would never think about moving on in the summer, no, no," Carragher told the Daily Telegraph.

                        Lijepo sa njegove strane,neka ga u Liverpoolu do kraja karijere jer je to zasluzio ali naravno uz sto manje igranja jer vise nije za fudbal na vrhunskom nivou.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Meni je zbog Endija zaista drago, mnogo ga gotivim jos otkad je Njukastl bio u Championshipu ali limitiran je i realno nije za Liverpul, bar ne za prvu postavu a tih 35 miliona je problem jer ne placas toliko igraca za klupu ako nisi Mancester Siti. Ja bih voleo zbog njega kao pojave da on bude nas prvi spic i da sipa golove ali ako zelimo u narednih par godina da probamo da osvojimo titulu, taj ne moze biti u timu. Steta za njega sto nema osecaj za prostor i positioning, sa takvom levicom i udarcem glavom bi bio zaista fenomenalan igrac. A ovako nista, jer sa tim se rodis, ili razumes igru ili ne, to se ne vezba.

                          Suarez u poslednje vreme mnogo manje masi, poraslo mu je samopouzdanje jos kad bi tim igrao kao sto je igrao onda kad je promasivao zajedno sa njima pevali bismo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Nisu cutali danas, cutace zato u finalu kad im Dzerard zavuce u svom stilu.
                            Nadam se da će biti tako.

                            http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...emi-final.html
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment




                            • Odavno nismo imali ovako ''ludog'' igraca
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Budala jeste to se mora priznati ali veliki je igrac i daje 120% sebe za klub,vidi se da mu je stalo i sto se mene tice ja bih ga drzao u klubu koliko god je moguce.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X