Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kutinjo ce morati da ide u Barsu da bi imao zagarantovano mesto u 11.

    Svi su bili ok, Mane najbolji igrac Liverpula bez konkurencije.
    Ali bez Firmina nista ovo ne bi bilo moguce, Firminu treba napraviti spomenik ispred Enfilda.
    I kad mu nije dan, on ostavi sve na terenu, mislim da zasluzuje mnogo vise paznje.

    [TW]901885681726783488[TW]
    Last edited by Brian McShtull; 27-08-17, 21:01.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Emre zaista pokazuje onu raznovrsnost i skill set koji ima, i to u poprilicnom kontinuitetu. Trenutno nas najbolji veznjak. Igra na pocetku sezone zaista sjajno, i ne treba ga uopste dirati iz ove box to box role. Coutinho sad moze uci u prvih 11 samo umesto Wijnalduma.
      Па одувек је играо бокс ту бокс. Само је био онај кратак период или пар утакмица прошле сезоне када је заменио Хендерсона који је био повређен. Чини ми се да је баш против Сандерленда у гостима (2:2) играо другачију ролу, ту Хендову.

      Када нема плејмејкера у виду Кутиња, играмо с Хендом и 2 бокс ту бокс играча, у овом случају Вајналдум и Џан. Обојица су покидала данас, док се надам да ћемо довести задњег везног овај прелазни рок. Реално нећемо, али се надам.

      Прекуцали смо утакмицу, мада сам ово и очекивао и био убеђен у победу. Настављамо даље, остаје жал за Вотфордом, али шта да се ради.

      Comment


      • Ne znam koliko je pouzdan izvor.
        Last edited by Brian McShtull; 27-08-17, 21:08.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Sances je meni bombona ali ne i ono sto nam treba...on je meni kao Gini...dobili bi rotaciju ali ne i tog pitbula koji nam je preko potreban...Danas sam gledao Lajpcig..Keita je stvarno zivotinja...svuda ga ima, odbrana, napad, trci kao navijen...bojim se da su nam male sanse dogodine ako nemamo neki cvrst dogovor sa njim...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Klopu i Liverpulu derbiji (velike utakmice) nikada problem nisu bili. Njih unistavaju unapred dobijeni mecevi protiv slabijih rivala.
            Svejedno, statistika je više nego dobra i treba je podeliti svaki put kad odigramo neki derbi. Za malo trenera može da se kaže da mu velike utakmice nisu problem.

            Can ušao u vrhunsku formu. U najgorem trenutku moram priznati, pred kraj prelaznog, kad treba da dovedemo veznjaka. Ako šta može dodatno ubediti Kloppa da nam ne treba novi veznjak, to je Can u formi.

            Firmino ostavlja svaki put 150% na terenu. Uvek je svuda na terenu. Prilazi na sredinu da uzme loptu, presing na golmana, na beka pored aut linije, juri igrače kad nam naprave kontru, ma svuda. Otvara dosta prostora za saigrače. Mnogo koristan igrač. Prosto idealan za Kloppa.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Па одувек је играо бокс ту бокс.
              Ma znam to, ali u kontinuitetu nikad toliko dobro kao sada. Vise aludiram na upravo taj period kada je menjao Hendersona, jer zbog njegovog talenta se uvek on trebao potencirati umesto Hendersona kao klasicni zadnji vezni, ali ma koliko Hendo bio limitiran, bolji je passer i bolje diktira tempo od Cana. Can je jednostavno igrac kojem treba ta igra u napadu, kojem ne treba oduzimati tu lucidnost koju pokazuje kada udje na taj prostor 30m od protivnickog gola, kojeg ne treba ogranicavati na cisto diktiranje tempa i sedenjem daleko od gola jer on nije taj igrac. Zato sam rekao da ga ne treba micati iz ove role. Ali Henderson i Wijnaldum, pa to je vec druga prica.

              Taj Burt nema pojma Pixi, jos se poziva na "izvore" iz Francuske. Lemar nam nije prekopotreban, pogotovo sa ovakvom igrom Cana. Imas Coutinha koji ce se sigurno vratiti u tim, i Lallanu koji ce se valjda oporavati dovoljno dobro da povrati formu, svi igraci na pozicijama gde bi Lemar mogao konkurisati. Tako da ne vidim to, osim ako Coutinha prodaju, a ovaj clanak Burta upravo to i negira.

              Nisam imao neko pozitivno misljenje o Sanchesu iz Benfice, a tek ga sad nemam kada sam ga par puta pogledao u Bayernu. Talenat je on, ali treba njemu prostora ne bi li napredovao, ne vidim taj prostor u LFC.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dobro je, nema nista od Sanceza.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Bit ce vrhunski deadline day sigurno !


                  The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                  Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                  Liverpool loves you Matip

                  Comment


                  • Ja nesto nemam taj osecaj...retko kad je to kod nas zanimljivo ukoliko nije neki panic buy kad izgubimo najbolje igrace.. ...Kad se setim onog Torres-Caroll slucaja jeza me prodje... al ajde tad je Suarez izvukao prosek...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Odlično razmontiravanje Arsenala. Vegner se skroz pogubio. Mane stvarno klasa. Jedino me Salah iznervirao par puta. Ostanak Kutinja bi bio neprocenjiv.Šta je sa onim švabom Havedesom, hoće li doći?

                      Comment


                      • Sad nesto razmisljam,jeste bitan stav kluba oko Kutinja,ali vi i bez njega napred plesete,lepo ga prodati za 150m uzeti VVD i jos nekog pozadi tipa Howedes (mada mislim da ce on u Juve ako ide negde al ima i drugih) i na sredini nekog Drakslera,ili koga god i bili bi konkurentni za vrh

                        Comment


                        • Liverpool have submitted a €72m + €8m bonuses bid for AS Monaco's Thomas Lemar, according to L'Équipe.

                          BREAKING: Liverpool have made a £55.5m bid for Thomas Lemar. [Sky Sports]


                          The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                          Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                          Liverpool loves you Matip

                          Comment


                          • Ako im uzmemo i Lemara posle onog poraza juce, bas ce biti bedak a i sta ce nama Lemar. Daj dovedite Fabinha...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Liverpul više nije veliki klub
                              Liverpul jeste veliki klub koji trenutno nema tim na nivou kluba.

                              Originally posted by z0La View Post
                              Firmino ostavlja svaki put 150% na terenu. Uvek je svuda na terenu. Prilazi na sredinu da uzme loptu, presing na golmana, na beka pored aut linije, juri igrače kad nam naprave kontru, ma svuda. Otvara dosta prostora za saigrače. Mnogo koristan igrač. Prosto idealan za Kloppa.
                              Firmino je fenomenalan. Ja ne znam do kada ima ugovor, ali valjalo bi se tu osigurati, lagano najbitniji igrac u ovom nasem presingu.
                              the best there is, the best there was, the best there ever will be

                              Comment


                              • Sta bi nama igrao Lemar ?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X