Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neprijatno mi je koliko dobro delujemo u pripremnom periodu u kakvom god sastavu izadjemo......Solanke deluje jako zrelo, za sad je od nasih napadaca najvise pokazao...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Шта мислите, пошто како читам Морено разбија на припремама, ко ће играти левог бека?

      Милнер би могао да се врати у везу ако буду играли Алберто и Робертсон.

      Comment


      • S obzirom da je Klajn dosta lose odigrao proslu sezonu (pogotovo drugi deo), ja bih forsirao TAA+Robertson bekovski par bar prvih nekoliko kola.
        Morena bih prodao, zato sto nikada nece moci da igra odbranu zbog svoje visine.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Da, izvesno je da je pitanje samo trenutka kada će Solanke postati opcija ispred Origija kod Klopa.....
          Nego mene je oduševio odličan fudbal neke čudne kombinacije 2.i 3. ekipe Livera u drugom poluvremenu, igrali su napadački, odlično k'o veliki
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Da, izvesno je da je pitanje samo trenutka kada će Solanke postati opcija ispred Origija kod Klopa.....
            Nego mene je oduševio odličan fudbal neke čudne kombinacije 2.i 3. ekipe Livera u drugom poluvremenu, igrali su napadački, odlično k'o veliki
            Solanke je uvek bio ispred Origija, i Origi je krilo vise nego spic. A Dom je klasicni poacher, i ove sezone bih mu dao svaki minut u kupovima, i ako bude potrebno u PLu/LSu. Ubica je Dom, ima taj pogled kao Costa.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pozdrav svima. Odlično delujemo, ali su ovo ipak pripremne utakmice. Kad bi nekako dovukli ovog Van Dajka iz Sauthemptona bilo bi ko Kutinja napred kad smo doveli.

              Comment


              • Last edited by Brian McShtull; 05-08-17, 20:42.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Vidim da svi zelite VVD,sto je i normalno i ja ga zelim u CFC,ali opet i da dodje kod vas,ja opet smatram da vi imate najslabiju odbranu od TOP 5 ekipa,jos ove godina na dva fronta,videcemo,a moj stav se zna bez jake odbrane 90 posto nema bitnih titula PL i LS.

                  Mada ne znam i koje su vase zelje za ovu godinu,i sa cime bi bili zadovoljni sa TOP4 i prolaskom grupe u LS ili nesto vise

                  Comment


                  • Koliko god nas potcenjuju poslednjih godina, s pravom...Liverpool FC uvek ima obavezu da juri trofeje...Kakvi crni top4, prolasci grupa...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • E to volim da cujem samo hrabro,a ne zadovoljstvo mrvicama ko neki iz severnog Londona

                      Comment


                      • BREAKING: Philippe Coutinho is just a few hours away from becoming a Barcelona player. [beIN SPORTS]

                        Comment


                        • Hogare legendo, drago mi je da ima jos navijaca LFC od ove navale.
                          Ma ne ide Cou nigde.

                          Comment


                          • Opet fake news ostavljaju Junajtedovci, a vamo Sigurdson bolji od Kutinja...
                            Inace primetio sam, kad god je neka negativna vest o Liverpulu pa cak bila i fake oni odmah jure da postave ovde ili u PL temi. [emoji3]
                            Vladan prednjaci u tome.
                            Last edited by Brian McShtull; 05-08-17, 22:28.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Tako je Piksi, volim tvoju pozitivu.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Opet fake news ostavljaju Junajtedovci, a vamo Sigurdson bolji od Kutinja...
                                Inace primetio sam, kad god je neka negativna vest o Liverpulu pa cak bila i fake oni odmah jure da postave ovde ili u PL temi. [emoji3]
                                Vladan prednjaci u tome.
                                Nije ti lijepo da siris neistinu, ja ovdje skoro i da ne postujem
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X