Announcement

Collapse
No announcement yet.

Elektronska muzika i srodni žanrovi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Comment


        • Kao mlađi bavio sam se i DJ-ingom, i sad mixujem ponekad za svoju dušu, pa mi pade na pamet da postujete stvari koje biste voleli da čujete u mixu, a ja ću da ga uradim i postavim ovde, ako želite moći ćete i da ga skinete. Žanrovska orijentacija je sve sa 4/4 taktom, neki deep-tech-detroit-house, može i nešto tvrđe tipa techno, ako može bez EDM-a (z0la tebe gledam ) i trance-a koji je noviji od 2000-te godine. Nekih 20-ak stvari za nekih sat i po mixa, pa izvolite
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment




          • Nisam neki fan elektronske muzike(cak mi je jedno vrijeme ozbiljno isla na onu stvar ) i bas i ne poznajem zanrove i razliku izmedju njih, ali sam od kako znam za sebe bio fan ovog gospodina Paul van Dyk, ATB i Armin van Buuren... to su, ja mislim, jedina tri dj-a koje bas volim da pustim s vrmena na vrijeme.

            Comment



            • Postavljam je po ko zna koji put, ali meni je ovo remek delo, uz sve moze ici, ali uz sve (trening, opustanje, zurku, itd...). I da, nikako da me smori, ali nikad ni nece.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Kao mlađi bavio sam se i DJ-ingom, i sad mixujem ponekad za svoju dušu, pa mi pade na pamet da postujete stvari koje biste voleli da čujete u mixu, a ja ću da ga uradim i postavim ovde, ako želite moći ćete i da ga skinete. Žanrovska orijentacija je sve sa 4/4 taktom, neki deep-tech-detroit-house, može i nešto tvrđe tipa techno, ako može bez EDM-a (z0la tebe gledam ) i trance-a koji je noviji od 2000-te godine. Nekih 20-ak stvari za nekih sat i po mixa, pa izvolite
                Evo mali doprinos.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post

                  Postavljam je po ko zna koji put, ali meni je ovo remek delo, uz sve moze ici, ali uz sve (trening, opustanje, zurku, itd...). I da, nikako da me smori, ali nikad ni nece.
                  Originally posted by Powerslave View Post


                  Nisam neki fan elektronske muzike(cak mi je jedno vrijeme ozbiljno isla na onu stvar ) i bas i ne poznajem zanrove i razliku izmedju njih, ali sam od kako znam za sebe bio fan ovog gospodina Paul van Dyk, ATB i Armin van Buuren... to su, ja mislim, jedina tri dj-a koje bas volim da pustim s vrmena na vrijeme.
                  Originally posted by limun View Post
                  Evo mali doprinos.
                  Prva tri, idemo dalje
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Dodacu kasnije jos neku

                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • sloboda ili ništa

                      Comment




                      • Evo hocu i ja da ucestvujem haha

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post


                          Evo hocu i ja da ucestvujem haha
                          Alal vera, kao da si mene pitao! [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Evo nešto i od mene (a da nije EDM).



                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Notirano, dalje...? Btw, work in progress
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Evo i mog doprinosa btw, i naše cenjene dame su slobodne da uzmu učešća

                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X