Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Фали стариџ више него џерард, са њим је тотално друга прича.

    Comment


    • Danasnji derbi po meni su obiljezile sudije, nasa nesreca tacnije sreca Sitija i Hart koji je danas bio jeko dobar sto ja nisam ocekivao jer je bio u losoj formi do danas.

      Sto se tice igre mislim da nismo mogli bolje (ali mislim da je najrealni da je bilo nerijeseno) i da su se igraci borili kolko je ko mogao...
      Sto se tice igraca startera e tu sam jako nezadovoljan bekovima, Lukasom i Skrtelom do duse samo zbog toga sto ne zna da gleda gdje lopta ide kod ubacivanja nego drzi svog igraca pa sta mu bog da.
      Bekove danas nismo imali jer Jonson i Sisoko ne znaju gdje udaraju pogotovo ovaj prvi kojeg nema ni u odbrani ni u napadu, bukvalno su tu samo da popune igracki kadar. Jonson odavno igra kao curica, mnogo glup igrac i mislim da je zreo za klupe (kao i Ager koji je apsulutno zasluzeno na klupi) ali ko da igra... Sisoko los i nije kalibar za Liverpul, mnogo fali Enrike. Lukas je tema koja je odavno sazvakana i on nije igrac koji treba da pocinje utakmice. Sterling jako mlad (19 god ako se nevaram) i njemu nema sta da se zamjeri, borben talentovan i mislim da je sjajna buducnos pred njim samo da nastavi sa radom... Henderson, jako dobar po meni i najbolji danas uz Suareza. Mnogo je napredovao od kad je dosao, mislim da on igra bolje kad nije Gerard na terenu. Imam osjecaj da ga se boji i da ima veliko postovanje prema njemu i to ga sputava da pokaze sav svoj potencijal, po meni vrlo brzo bi mogao postati jedan od najbolji igraca na svojoj poziciji u ligi, NIKAD NISAM MISLIO DA CU OVO RECI,ali sam se potajno nadao. Alen, mislim da jos moze da se izvuce iz blata u koje je upao i da treba da radi kao i Henderson jer ima potencijala. Kutinjo standardan, razlika u odnosu na proslu sezoni je nesto losija forma ali i to da sad svi znaju ko je Kutinjo pa obrcaju vise paznje na njega. Mora da poradi na kondiciji.

      Prelazni rok je pred nama i ovaj tim mora da nadje odgovarajuce igrace na pozicijama krilo, bek i zadnji vezni ali ne pretrpavanje eventualno 3 igraca po jedan na svakoj pomenutoj poziciji. Sve ostalo nekako moze da se zakrpi.

      Sve u svemu, cetvrto mjesto nam je na dohvat ruke i treba da idemo utakmicu po utakmicu a ni titula nije daleko, sve zavisi od toga kako cemo se pojacati u januaru, jer vidim da ni konkurenti nisu nesto pretjerano jaki i bukvalno svako moze da dobije svakoga. YNWA

      Comment


      • ја и даље неверујем, лакше би ми било да су нас напулини 4-1

        Comment


        • Dobro sad, ne mozemo na sudiju da kukamo. Mogao je Cou da pogodi ono lagano i napravi prekretnicu sezone, mogao je Razza da izjednaci. Hendo isto nije video Alena samog na petercu i pokusao da ga da petom umesto da pusti loptu. Morao je Simon bolje da reaguje. Sterling svakako nije pouzdan realizator i nije sigurno da bi pogodio to. Najmanji problem je sudija u celoj prici. Ustvari uopste nema nekog problema. Izgubili smo 2:1 u gostima od najjace ekipe u ligi u mecu koji nam ne znaci preterano u borbi za LS. Kad nas Hal bije 3:1 to je za kukanje, ovo nije. Idemo sad lepo bar bod da uzmemo na SB, Brendo jos nije vezao 2 ligaska poraza.
          sigpic

          Comment


          • Liverpool manager Brendan Rodgers was unhappy with referee Lee Mason after his side's 2-1 defeat by Manchester City and questioned the official's appointment.

            Philippe Coutinho had given Liverpool a 24th-minute lead at the Etihad Stadium before Vincent Kompany and Alvaro Negredo scored to maintain City's 100 per cent home record.

            However, prior to Coutinho's goal, Liverpool winger Raheem Sterling was incorrectly flagged offside when one on one with Joe Hart, and the visitors had two penalty appeals in the second half for challenges on Luis Suarez by Joleon Lescott.

            Rodgers queried why Bolton official Mason was handed the game between the title rivals and was upset at the overall standard of officiating.

            When asked about the incidents, Rodgers said: "Where do you want me to start?

            "I thought we never got any decision. The linesman on the offside one - he wasn't even on the same cut of grass.

            "Hopefully we don't have another Greater Manchester referee again on a Liverpool-Manchester game."
            Brendan Rodgers
            "If you're working at this level you have to get it right. It's not even a difficult one.

            "It is a perfectly-timed run and he is given offside when he is through one on one on goal. These are big moments in big games.

            "There is another incident when Luis (Suarez) doesn't get a free-kick when Joleon Lescott went right through him.

            "It is arguable it is a penalty at the end. Luis Suarez can't jump because he is tugging at his shirt.

            "I thought it was throughout the evening. Hopefully we don't have another Greater Manchester referee again on a Liverpool-Manchester game."

            Rodgers added: "I was very proud of the players. I thought they were outstanding and they had no help from the officials.

            "I don't want it to cloud the performance of my team. I never speak about officials, I normally stay clear of that, but I feel I need to protect the players.

            "The officials make mistakes, I just felt the mistakes made tonight shouldn't have happened at this level. This is a big game."

            In terms of his side's performance Rodgers felt they acquitted themselves well against a team favourites for the title.

            "The level of our game was high, we had chances and we didn't take them," he said. "They were outstanding and really took the game to a top side full of top European players.

            "We are disappointed not to have won the game, never mind losing the game.

            "We showed great confidence and belief, scored a wonderful goal and could have had a few more but there are things to learn from the goals we conceded.

            "I was here at the Bayern Munich game when they were outstanding (beating City 3-1) and apart from that every other team City have played here they have scored a hatful of goals.

            "I think people go away and look at us as a team that is hopefully going to be up there challenging.

            "Our main intention is to set up camp in the top four. That is what the club has been striving for for a number of years.

            "We have shown this year we are hopefully going to be up there and doing that. Performances like tonight and Tottenham (a 5-0 win) show we have the quality to do that."

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              "If you're working at this level you have to get it right.

              O ovome ja pricam sedmicama i ovdje mi govore da stalno kukam na sudije. E pa dame i gospodo, gospodin Rodgers je sve objasnio ovom jednostavnom recenicom.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll 1h
                Brendan Rodgers: FA to look into Liverpool manager's ref comments
                Pored sve bede sa povredama, samo jos ovo fali.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ne vidim da je ista rekao preterano.

                  Koja je moguca kazna?
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam, samo pise BBC da razmatraju da pregledaju sta je rekao, mislim da BR nije nista specijalno rekao, onako diplomatski, ali izvadice mu nesto ovi.

                    The FA must decide if rule E3 (1) has been breached. The rule legislates for comments made about a match official which imply bias, attack the officials' integrity or which are personally offensive in nature. However, any FA action would be likely to happen next week.
                    http://www.bbc.com/sport/0/football/25526952
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Dobit ce touchline ban sigurno, barem jednu utakmicu, ali mislim da ce dobiti dvije. Svaki put kad se neki menadzer pozali na sudjenje fasuje taj touchline ban. Sad ne mozes ni kritikovati necije ocigledne greske, kolika je to mafija jebem im familiju najmiliju.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Comment


                        • Na pitanje kako planira zaustaviti Suareza, Mourinho :

                          "Možda se Suarez malo ozljedi. Samo mala, mala ozljeda. Ne tražim veliku ozljedu, samo malu. Ozljedu koja će ga odvojiti od terena na 4 dana."

                          Comment


                          • Kada smo vec kod Murinja i pominjanja Liverpula

                            Jose Mourinho: U svijetu fudbala, Brendan Rodgers je jedan od mojih najboljih prijatelja, rivalstva nema.

                            Comment


                            • Salah izgleda zavrsen za 7 miliona i potpisuje prvih dana januara. Steal.
                              sigpic

                              Comment


                              • Одличан трансфер за мале паре

                                Comment

                                Working...
                                X