Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kad je to bilo pod znakom pitanja igranje u LP za Arsenal?
    Kad smo u pojedinim trenucima bili 5-i na tabeli i kad se konacna sudbina odlucivala u poslednjim kolima.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Pa dosao Van Gaal, ima pare, i sigurno ce da napadnu 1.mesto zato i dolaze, jer nema sanse da opet budu 6-7. To je samo Moyes mogao da uradi,niko vise.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Prethodnih godina igraci nisu hteli dolaziti u Arsenal i Liverpul zato sto je pod znakom pitanja bilo igranje u Ligi sampiona, a sada Manchester United ne igra LS, a niko ne spominje njihovo neigranje u LS, ni Vidal, ni Di Maria ni niko...
        Nije neigranje kluba u Ligi šampiona razlog zbog kojeg pojedini igrači ne žele da pređu u taj klub. Prvenstveno je novac taj koji odigra u takvim situacijima ključnu ulogu. Svi se sjećamo transfera Falkaoa u Monako a prije toga je osigurao LŠ sa Atletikom. U Junajted će preći koga god budu htjeli jer imaju velika sredstva.

        Lazar jeste preplaćen ali ako iko od njega može napraviti zvijer onda je to Rodžers.
        Last edited by ognjen; 11-07-14, 19:08.

        Comment


        • Bas sam razocaran prodajom Suareza... i vise nego kad su otisli Oven a poslije i Tores... Mislio sam da Liverpul konacno moze da zadrzi najbolje igrace i da konacno moze da osvoji titulu ali ovako bez Suareza je to nemoguce. Ne sumnjam da cemo i dalje igrati lijep fudbal ali mi se cini da Liverpul gubi kupovnu moc bez obzira na ligu sampiona, upravo zbog toga sto ne moze da zadzi svoje najbolje igrace a i da kupi vrhunske fudbalere.U zivotu nisam vidio fudbalera koji se tako bori za klub to je ono sto me je odusevilo prije fudbalski kvaliteta. Zelim mu sve najbolje i da ostvari sta je zamislio. YNWA LUIS

          Comment


          • Ovo je nesumnjivo veliki udarac za Liverpul, prodali su najboljeg igrača u Engleskoj (zvanično). Ista stvar se desila prošlog leta Totenhemu i nije bilo šanse da se nadoknadi odsustvo Bejla.

            Comment


            • Originally posted by CicoIZeko View Post
              Ovo je nesumnjivo veliki udarac za Liverpul, prodali su najboljeg igrača u Engleskoj (zvanično). Ista stvar se desila prošlog leta Totenhemu i nije bilo šanse da se nadoknadi odsustvo Bejla.
              Razlika je sto je Bejl davao golove na individualnost, a Suarez je imao asistencije, dosta golova je dao iz igre...Slazem se da ce se tesko nadoknaditi suarez, al totenhem nije imao igru, liverpul je IMA

              Comment


              • Sources close to the deal have indicated that Liverpool achieved the full £75m contained in Luis Suárez’s buyout clause. Brendan Rodgers will be handed the full proceeds from Luis Suárez’s club-record sale to Barcelona to reinvest in his squad. There is an acceptance that Liverpool are highly unlikely to find a like-for-like replacement for Suárez this summer. A £20 million offer to Southampton for Lovren remains on the table, as does a £16 million bid to Seville for Moreno, and inquiries have been made to Swansea City for Ben Davies and Wilfried Bony. (Tony Barrett)
                Eto mali update, ne toliko ohrabrujuci.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • E toga sam se i bojao... Moreno moze ostali stop...
                  Bony nije taj tip igraca sto nam treba, Lovren , Ben Davies nista nije bolji od Enrikea i Flanagana
                  Reus, Benzema, Vidal, Saciri, Humels to su igraci koji trebaju da se traze.
                  Jebes pare kad ih ne znas trositi na pravi nacin, e to je najveci problem Liverpula.
                  Last edited by SOMI; 12-07-14, 10:11.

                  Comment


                  • Mali Markec dosao u kraj na kratko sutra ujutru putuje na preglede i potpusuje .mislim to se vec znalo,al cisto da prenesem njegove reci ,da i uzima opet br 50, narucen dres arse.kad se sastanu ,,sa kim god da zameni nece mi smetati
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Jack 10 View Post
                      Mali Markec dosao u kraj na kratko sutra ujutru putuje na preglede i potpusuje .mislim to se vec znalo,al cisto da prenesem njegove reci ,da i uzima opet br 50, narucen dres arse.kad se sastanu ,,sa kim god da zameni nece mi smetati
                      Pozeli mu sve najbolje od mene tj navijaca Junajteda!

                      I ako moze neki dres, npr Robina. ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Jack 10 View Post
                        Mali Markec dosao u kraj na kratko sutra ujutru putuje na preglede i potpusuje .mislim to se vec znalo,al cisto da prenesem njegove reci ,da i uzima opet br 50, narucen dres arse.kad se sastanu ,,sa kim god da zameni nece mi smetati
                        Jbt, imamo najjaceg insajdera kada je Markec u pitanju.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ja bi im ovo naplatio sve tako da ne smiju da mrace i lose govore o Arsenalu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • In other news, Mirror pise da se interesujemo za Jaya Rodrigueza. Odlican je igrac, vise bi voleo njega nego Bonya, ali dokle ova"southamptonizacija" kluba.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Jbt, imamo najjaceg insajdera kada je Markec u pitanju.
                              Uzeo sam mu br.mob.koji ce da koristi tamo,cisto zbog dresa da ga podsetim,i dal uopste da ga stavljam na fantazi, evo jos par infoa,posto sam ga fino smarao sa pitanjima,rece mi da je trebao u Juve da predje skoro 99 posto ! cak i da je vise voleo Juve zbog grada,kaze Liverpul kao grad velika rupa,al kad je pricao sa Rodzersom ipak mu je drago sto prelazi tamo,i da nije zazalio,isto bi jako voleo Lovren da predje u Liverp.cisto da bi imao sa nekim da prica na nasem posto su u benfici svi srpski pricali Kaze da ocekuje sigurno jednog napadaca da dovedu,u svakom slucaju,srecno Lazare,i hvala za terene jos jednom
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                In other news, Mirror pise da se interesujemo za Jaya Rodrigueza. Odlican je igrac, vise bi voleo njega nego Bonya, ali dokle ova"southamptonizacija" kluba.
                                Nonsense.

                                Nece proci medicinski
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X