Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premier League ‏@premierleague 1m
    GOALS GALORE Liverpool have scored 39 goals in 16 matches this season; they last did this in their title-winning 1987-88 season #LIVCAR
    Interesantan podatak...

    Comment


    • In other news...

      Gianluca Di Marzio ‏@dimarzio 2m
      Liverpool, interessa Fernando del Porto
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        In other news...

        Pun pogodak bi bio, bas takav tip igraca nam fali.

        LFC is moving to acquire Fernando starting in June on a free transfer. (Di Marzio)
        Last edited by Nightbird; 20-12-13, 15:17.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Pre-contract izgleda, na to ide LFC, znaci da je drugi igrac u opticaju sad za januar...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Comment


            • Zbog ovog novog ugovora sam iskreno presrecan, ne zbog Luisa kao pojedinca vec sto je klub konacno pokazao da ne moze niko tek tako da nam uzme nekog od kljucnih igraca. Svi su otisli za koje smo to najmanje zeleli osim Dzerarda. Pokazana je ozbiljnost, ambicija i sposobnost pregovora sa jednom ludom glavom. Veliku ulogu naravno ima i to sto smo na 2 boda od vrha a sam Luis Suarez kao takav kakav je veruje da moze da osvoji titulu, mada sad nece. Raduje me i spremnost FSG-a da ako se radi o jednom od najboljih igraca lige, trenutno najboljem, daju platu na nivou ostalih zvezda.

              Ajmo sad dalje, Salah i Mvila u januaru, na leto Fernando i videcemo ko jos.
              sigpic

              Comment


              • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...erpool-2946841

                Suljo ready for partying
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Postoji li get out klauzula u novom ugovoru?
                  Spekulacija: 70 mil funti ako udju u LS, a ako ne udju oko 10-ak mil manje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Niko od pouzdanijih cini mi se nije jos nista rekao o klauzuli. Ako je ima sumnjam da je ispod 70 mada treba duplo vecu staviti pa nek izvoli konkurencija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam procitao da je Salah vec done deal... neki prijatelj iz reprezentacije je izjavio da je vec skoro sve gotovo tj 99% i da su samo jos sitnice ostale da se zavrsi.

                      Comment


                      • Svakako da je najblizi od ofanzivno orijentisanih igraca.

                        Freelance Writer ‏@RB_FFWriter 4h
                        Cadena Ser has also confirmed that Xabi Alonso will not sign a contract extension. While the #Liverpool deal is in the table for him #LFC
                        Zna li neko koliko Cabi nedeljno ima u Realu?
                        sigpic

                        Comment


                        • Moram dupli, ekskluzivan info, klauzula za Luisa ce biti 40 miliona i cak 3 funte.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Moram dupli, ekskluzivan info, klauzula za Luisa ce biti 40 miliona i cak 3 funte.
                            Zasto?! Pa imaju 180 miliona spremnih samo za Sulju!

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Zasto?! Pa imaju 180 miliona spremnih samo za Sulju!
                              Jebi ga, Rodzersa opet ubija PR i los nacin rada sa svojim igracima pa je jedva izboksovao i onu klauzulu.

                              Ponovo se pominje Hjuz, 10 miliona ovaj put.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eh nakon ovog produženja Suarezovog ugovora lakše se diše. Mislim da je ovo najbolji prikaz harmonije koja vlada u ekipi. Ne sumnjam da klauzula postoji, samo što će se to objelodaniti kada (ako) stigne neka ponuda.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X