Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se brukamo, nije ni cudo sto Sancez nece da dodje. Ne bih ni ja dosao da igram s Lovrenom, Markovicem i Bertranom.

    Van Gal ce lagano da nas izbaci iz TOP4, lagano.
    sigpic

    Comment


    • Brukamo se mi odavno samo sto to nece niko da prizna.
      Meni samo nije jasno ko je zaduzen za te transfere igraca, ko ima odresene ruke i ko je glavni u svemu tome. Liverpul trosi ko naftasi i to odavno vec a rezultata nigdje. Napravimo korak naprijed pa nazad dva i tako u krug.

      Comment


      • sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • David Anderson @MirrorAnderson · 27m

          Rodgers does not plan to replace Suarez with one stellar signing, but rather a number of top players to strengthen his squad.
          Smesi nam se prosla sezona pevaca.

          Comment


          • Ma to je bilo jasno odavno, pa niko ne moze zameniti Suareza sem dva igraca, mada sam ja ocekivao da jedan od ta dva bude Alexis, jer je jednostavno idealan za ovu rolu Suareza, ali sta je tu je. Karl kaze da su Arsenal i Juve duboko u pregovorima, i da ce tesko moci da se predomisli da dodje u LFC.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Do malopre smo igrali fuce ,mislim na Lazara.i posle dobio poziv ,i otisao da se spakuje,kaze ima avion u 6 za Lisabon,nije hteo nista vise da otkriva al delovao je izgubljeno posto je trebao za par dana da se vrati tamo,a inace prpreme Benfike su pocele pre nedelju dana,on cekao da vidi dal ostaje..
              sigpic

              Comment


              • Ben Smith @BenSmithBBC · 1h

                Liverpool also hope to hold talks with Belgium striker Divock Origi this week. Agreement with his club Lille, not spoken to player yet
                Ja bi stvarno voleo da mi uzmemo Divoka, i da se za koju sezonu upari sa Studgom.

                Comment


                • Ako je Brendan napravio od Rahima igraca, napravice i od Lazara!

                  Comment


                  • Origi je izgleda zavrsen.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • jao Markec za 25m ghahahahahhahaha jedino sto mogu da kazem je :

                      Spoiler
                      hahahahahhahahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Ako je Brendan napravio od Rahima igraca, napravice i od Lazara!
                        Ne mora to nista da znaci. Meni se ne svidja kako Markovic igra, previse me podseca na naseg Walcotta, ima samo brzinu, glavu ne koristi uopste.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Mnogo je 25m, but Markovic>Sterling.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Mnogo je 25m, but Markovic>Sterling.
                            Pa jaci Sterling dosta kada pogledamo trenutni kvalitet.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa jaci Sterling dosta kada pogledamo trenutni kvalitet.
                              Pa ne bih se slozio, Markovic je dosta kreativniji od njega, brzina im je obojici najjaca strana, fudbalska inteligencija opet Lazar, naravno Sterling je jaci sto igra dobro u PL, ne znam kako ce se snaci nase pojacanje, ali veruj mi ako Brendan uspe sta je zamislio mnogo vise moze da doprinese Markec.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by chofy88 View Post
                                Pa ne bih se slozio, Markovic je dosta kreativniji od njega, brzina im je obojici najjaca strana, fudbalska inteligencija opet Lazar, naravno Sterling je jaci sto igra dobro u PL, ne znam kako ce se snaci nase pojacanje, ali veruj mi ako Brendan uspe sta je zamislio mnogo vise moze da doprinese Markec.
                                Jest' onaj Sterling od pre godinu, dve, ovaj sad je na mentalnom planu daleko napredovao, bira najbolja moguca resenja, i cak pokazuje ekstremnu kreativnost kod nekih golova, koje ja nisam mogao pre da vidim, i zamsljao ga kao naslednika Lennona. Momak je cak postao odlican passer.
                                Zato ne vidim uopste razlog da se prica da je Markec "kreativniji" igrac, niti da ima vecu fudbalsku inteligenciju, a cak i da je ima, retko je pokazuje, i to je prednost Sterlinga, sto je on vec izgradjen igrac koji moze da napreduje, mentalno je stabilan, ima ogromnu konstantnost u svojoj igri, dok Markec pak nema, a isto su godiste.
                                Daleko zreliji Sterling i psihicki i fizicki sto ga cini boljim igracem, i to za klasu.

                                Mozemo pricati da Markec potencijalno, moze biti jaci igrac od Sterlinga, da ima vec prag za napredak, ali to su vec druge price.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X