Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo LS da mu se obezbedi i nema brige, njemu lova nije toliko bitna, takav sam utisak stekao...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Samo LS da mu se obezbedi i nema brige, njemu lova nije toliko bitna, takav sam utisak stekao...
      Bitna je zato onom kvarnijem od brace Gvardiola.

      Ne deluje ni meni toliko alav na pare ali to je i stvar psihe kad ti duplo povecaju platu, strava osecaj izaziva u coveku posebno kad zna da je krvavo radio i zasluzio.
      sigpic

      Comment


      • Jos 3 gola bre, i rusi rekord Andya Colea, sa najvise golova na polusezoni, Cole imao 19. Svakako je zasluzio, omeksao sam dodatno na njega, popravio ponasanje, i posle one sage uzvratio velikim radom, a nije da nisam ocekivao to od njega, to sam rekao i malom Akiju, kada je on prizivao njega u Arsenal, i govorio da ce da propadne sad, ocigledno da ne zna Suareza dobro.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma ja sam ocekivao dobre igre ali i sebicluk od ranije, ovo sto igra je nerealno.
          sigpic

          Comment


          • mene zanima ko bi mogao da zameni suareza kad bi otisao...

            Comment


            • Nesto ne verujem u ove price oko Alonsa, svaki prelazni rok se povezujemo sa njim. Mislim da je i nedavno produzio ugovor sa Realom.

              Comment


              • Hvala bogu i ponasanje medija se potpuno promenilo prema Suarezu, nadam se da ce tako i ostati... On sam zaista deluje zrelije, smirenije i naravno srecnije na terenu nego prosle godine.

                Comment


                • http://www1.skysports.com/football/n...will-be-tested

                  не би требало отворено да се прича како имамо шансе за титулу. треба мудро ћутати и забити главе у песак, ко нојеви...

                  Comment



                  • Jedan navijac trazio autogram od Sulje, a pre toga na papir napisao ovo sto je na slici. genijalno.

                    Comment


                    • Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll 1h

                      #LFC are interested in Ola John from Benfica but at the moment Ajax are favourites. [A Bola]
                      Pojavile se informacije na twitu da se Brendan interesuje za ovog momka. Radi se o vrlo kvalitetnom krilnom igracu. Ja bih licno bio zadovoljan, mada opet ta pozicija krila nije toliko u prvom planu koliko DMF.


                      #LFC youngster Ryan Kent has signed his first professional contract at Anfield.acc to Sky Sports
                      Inace igrac je sredine terena, kazu mnogo talentovan.
                      Last edited by Nightbird; 18-12-13, 14:31.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Ola Džon aka Rajan Babel. Rajan Babel tri puta veći talenat bio od ovog, msm ne mora to ništa sada da znači pogotovo kada su ti Holanđani u pitanju, jer kada se oni pominju uvek se setim Drentea, ali meni ni ovaj ne obećava, bolje da gurate onog vašeg malog roboteka, Sterlinga, uštedećete i novac a i živce.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ola Džon aka Rajan Babel. Rajan Babel tri puta veći talenat bio od ovog, msm ne mora to ništa sada da znači pogotovo kada su ti Holanđani u pitanju, jer kada se oni pominju uvek se setim Drentea, ali meni ni ovaj ne obećava, bolje da gurate onog vašeg malog roboteka, Sterlinga, uštedećete i novac a i živce.
                          Slazem se, pa jbg govorilo se za mnoge da su perspektivni posebno za Babela limitiranog, al ja sam uvek znao da od te price nema nista. Sto se tice Olale procenjuju ga oko 10 mil £, ja se ne bih zaletao previse za njega, ali ako bi se ukazala prilika da doje, why not? Sterling je limitiran, jeste da se pokazao dobro u posednje vreme, ali uz napredak i vredan rad mogao bi da bude dobar u rotaciji, kao WC tesko.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Ma kakav Ola John, prosek krilo at best...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ja sam ga gledao mozda par meceva,i izgledao mi je onako ok, ali to nije dovoljno. @ Fresko pratis li i dalje Portugalsku ligu, jel se zaista radi o napumpanom igracu?
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Rotacija u Benfici, ne znam je li odigrao 1 mec da je poceo kao starter. Ne bi puno pomogao, Sterling bi se dodatno ugusio bzvz.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X