Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sterling je brzi i prodorniji od mosesa, jbg ima nesto u glavi pa ne moze da daje zicere al to je druga prica. samo on nek prodire i centrira pa valjda ce jedna uci

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Mozes nam je isto promasio pobedu protiv Hala. Koji god da igra necemo se previse usreciti.
      Jeste masio, al jednostavno ipak je ovo derbi, jak mec, imam vise poverenja u Mozesa. Al otom potom videcemo sta ce nas Brendo da smisli. Dajte malo optimizma, ne sme negativno da se razmislja. Idemo po 3 boda i tacka.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • U globalu Sterling više doprinosi sa brzinom, agilnošću i dobrim kretanjem, iako je činjenica da postoji taj problem kada su u pitanju ziceri. Prethodni meč par puta vraćao se duboko na našu polovicu da pomogne beku i dobro je uspijevao zatvoriti prostor. Sa njegovom brzinom dolazi i prodornost što i jeste njegov primarni zadatak, da uputi par upotrebljivih lopti za Suareza. Moses već nakon odličnog starta ide silaznom putanjom i nikako da se trgne, teško da bi mogao unaprijediti igru protiv Spursa, vjerujem da ćemo daleko više na agilnosti dobiti sa Sterlingom. Opet, ta odluka je na Rodgersu, ali čini mi se da Sterling u ovom trenutku ima prednost.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Ja sam optimista uvek kad sam u pitanju ja jer znam koliko vredim i koliko mogu i smatram da nista zivo ne moze da me zaustavi ali na sve drugo se trudim objektivno da gledam, koliko god voleo nekog ili nesto. Mi ako pustimo muda mozemo da pobedimo ali losi smo na gostovanjima, povredio nam se kljucni igrac + Staridz i Enrike odsutni. Totenhem nam kao fizicki jaka ekipa ne odgovara kao matchup. Lukas i Alen su preplaseni likovi a i Henderson je takav na gostovanjima tako da veza ne postoji prakticno. Flanagan je rupa levo, Ager ce jos verovatno igrati umesto Sakoa i stvarno tesko da mozemo i do boda. Sreca je sto oni nemaju igru i ako budemo bar malo cvrsci i prisebniji, ne bi trebalo da imaju previse sansi. Simon macka ce poskidati sigurno dosta toga.

          Po meni kljuc tekme je to da li ce igrati Ager ili Sako.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ja sam optimista uvek kad sam u pitanju ja jer znam koliko vredim i koliko mogu i smatram da nista zivo ne moze da me zaustavi ali na sve drugo se trudim objektivno da gledam, koliko god voleo nekog ili nesto. Mi ako pustimo muda mozemo da pobedimo ali losi smo na gostovanjima, povredio nam se kljucni igrac + Staridz i Enrike odsutni. Totenhem nam kao fizicki jaka ekipa ne odgovara kao matchup. Lukas i Alen su preplaseni likovi a i Henderson je takav na gostovanjima tako da veza ne postoji prakticno. Flanagan je rupa levo, Ager ce jos verovatno igrati umesto Sakoa i stvarno tesko da mozemo i do boda. Sreca je sto oni nemaju igru i ako budemo bar malo cvrsci i prisebniji, ne bi trebalo da imaju previse sansi. Simon macka ce poskidati sigurno dosta toga.

            Po meni kljuc tekme je to da li ce igrati Ager ili Sako.
            Sustinski buraz to je to, lepo si rekao. Opet ne vidm razlog zasto bi Rodzers ubacio Agera umesto Sakoa, pored onakve dominacije zivotinje, to mi ne lici na BR ?
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Ne znam ni ja ali je rekao da je Sako odradio odlican posao kao zamena, tako da je njegov tretman jasan.
              sigpic

              Comment


              • Liverpool captain Steven Gerrard sidelined for 6 weeks with hamstring injury. [Liverpool Echo]
                Liverpool have not yet ruled Henderson out of this weekend’s trip to Spurs, but he faces an anxious few days. (Bascombe)
                I Henderson se izgleda povredio i mozda propusti Spurse. Allen - Lucas veza je neminovnost...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Allen-Lucas-Alberto

                  Kakve smo mi kurate srece ove sezone,Suarez suspenzija,Sturridge povreda,Coutinho povreda,Gerrard povreda i to nista nije ispod mjesec dana
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Poraz realnost od Spursa, Suarez ga nece dati na strani, prokleo ga Akan...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Da li je moguce
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • gle sad kad pobedimo u inat svima

                        Comment


                        • Moley ‏@MoleyBTK 3h
                          According to reliable @GraemeKelly1 #Salah rep was at Anfield on Saturday, if Graeme says it then its true
                          Salah je u igri, I like that.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Place mi se koliko mi "srece" imamo.
                            Ne znam kako ce Rogders iskombinovati sad bez Hendersona i Gerrarda ?

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Allen-Lucas-Alberto

                              Kakve smo mi kurate srece ove sezone,Suarez suspenzija,Sturridge povreda,Coutinho povreda,Gerrard povreda i to nista nije ispod mjesec dana
                              Dzonson povreda, Enrike povreda.

                              Nista, zadrzati tu domacu formu ako je moguce a ovi nek se vracaju jedan po jedan. Samo povrede mogu mozda da nas oteraju iz TOP4 i nista vise.

                              Freshko, kad se Dani vraca a kad Hoze?
                              sigpic

                              Comment


                              • Josea nema pre naseg Bozica sigurno, a Danny pocetkom januara. Dakle bez njih i Gerrarda do kraja ove godine glat...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X