Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Pa i vi dajete pare. Btw, City dosad nije nikoga doveo vjerovali ili ne. Ako se ovi pregovori otegnu a ne nadje se alternativa, mislim da cete na kraju dati ove pare koje trazi Swansea. A koga vi vidite kao zamjenu za Allena?
    Cekaj je li isto dati pare za Kerola i Aguera? Dovodimo neke prosecne igrace koji ne mogu da prave razliku..City ima igraca, sto bi se razbacivali vise. Sta bi dao da imamo bar Meirelesa u Liverpoolu..

    Comment


    • Sky Sports understands that Liverpool, West Ham United and Queens Park Rangers have all expressed an interest in Barcelona starlet Gerard Deulofeu.
      Dobra stvar je što prate ove talentovane igrače, jedan od najtalentovanijih igrača u Barceloni trenutno. Pored ove konkurencije mogli bi ga veoma lako dovesti, no vjerovatno ga Barcelona ne bi željela pustiti jer znamo koliko nade polažu u te svoje talente i koliko ih cijene.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Cekaj je li isto dati pare za Kerola i Aguera? Dovodimo neke prosecne igrace koji ne mogu da prave razliku..City ima igraca, sto bi se razbacivali vise. Sta bi dao da imamo bar Meirelesa u Liverpoolu..
        Jbg nisam skont'o onu tvoju prethodnu recenicu. Kada odete u LS sve ce se promijeniti. To vam je uslov za dovodjenje vrhunskih igraca.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Jbg nisam skont'o onu tvoju prethodnu recenicu. Kada odete u LS sve ce se promijeniti. To vam je uslov za dovodjenje vrhunskih igraca.
          Tesko ce ici to sa LS.. Ovo je ubedljivo najjaca liga na svetu.. Ne vidim nacin sa ovim igracima do LS..

          Comment


          • Endi mu jasno daje do znanja da ne da prvu postavu.

            sigpic

            Comment


            • Endi i treba da igra prvu postavu.
              Sta mislite hoce li izaci veceras malo jaci sastav?
              Ko ce gledati?
              Ja cu mozda samo prvo poluvreme.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Endi i treba da igra prvu postavu.
                Sta mislite hoce li izaci veceras malo jaci sastav?
                Ko ce gledati?
                Ja cu mozda samo prvo poluvreme.
                Ma pogledat ću naravno, da vidim Borinija. Što se tiče sastava trebao bi biti jači od onog protiv Toronta, jer ipak nije bilo Gerrarda, Carrolla i kompanije koji će večeras igrati.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ne vjerujem da ce igrati Borini, a ni ostali koji su se prikljucili juce timu. Ocekujem slicne sastave kao protiv Toronto-a.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Liverpool: Gulacsi, McLaughlin, Skrtel, Carragher, Enrique, Spearing, Shelvey, Aquilani, Cole, Eccleston, Sterling.

                    Subs: Jones, Agger, Flanagan, Adam, Suso, Morgan, Pacheco, Sama, Wilson, Lucas, Adorjan, Ward, Smith, Wisdom, Ibe.
                    .....
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Otprilike slicno kao i protiv Toronto-a.Samo ne znam kako Eccleston igra lik nema kvalitet za Championship.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Tu je to kao i protiv Toronta, malo izmijenjeni, ali otprilike su slični sastavi kao i za Toronto. Ja čitav dan čitam komentare tipa jedva čekam da vidim Borinija, kakve kombinacije isprobati sa njim i vjerujem da će igrati, ali na kraju ništa od toga još uvijek.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Otprilike slicno kao i protiv Toronto-a.Samo ne znam kako Eccleston igra lik nema kvalitet za Championship.
                          Nema ni Spearing kvalitet za Championship, pa evo igra


                          Opet dosta klinaca, drago mi je sto pocinje Mclaughlin, u drugom poluvremenu da udju Suso i Morgan i cepaj.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by Liverpool FC View Post
                            Endi i treba da igra prvu postavu.
                            Sta mislite hoce li izaci veceras malo jaci sastav?
                            Ko ce gledati?
                            Ja cu mozda samo prvo poluvreme.
                            Ja cu gledati celu, i voleo bi da izadje jaci sastav. Nije Roma Toronto

                            Comment


                            • Ko igra za Romu? Jel igraju Toti, Pjanic, Bojan i ostali? A ovi sa EURA De Rosi, Kjaer?

                              Comment


                              • Originally posted by C-Bosh View Post
                                Nema ni Spearing kvalitet za Championship, pa evo igra


                                Opet dosta klinaca, drago mi je sto pocinje Mclaughlin, u drugom poluvremenu da udju Suso i Morgan i cepaj.
                                Na Spearing-a smo svi navikli tu je vec duzi niz godina .

                                Znas li mozda u kakvom sastavu ce Roma igrati,strah me da nas ne nagrde posteno .Opet mi se vise svidja drugi sastav kao i u prosloj utakmici.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X