Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam nijednog levog beka, koji je dostupan a dobar, ali ja i ne radim u Liverpoolu, oni sigurno imaju neke mete.

    A sto se Rakitica tice, ja mislim da on nije za veliki klub, dobar igrac, ali ne bih ga ja, moze bolji da se nadje, verovatno za manje love, a i treba nam pre svega razbijac. Plus sto Rakitic skup za rotacije, 15-20m bi Sevilla trazila, uveren sam, mnogo je to love, za igraca koji ne bi uvek bio prva, ako bi uopste i bio.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • ne sme da se cicijasi. mora da se da jedno 20ak mil. za jednog dobrog zadnjeg veznog. to pod hitno. levog beka cemo nekako zakrpiti, imamo igrace koji mogu da pokrpe tu rupu...

      Comment


      • Ali ne mora da se da, kada ima odlicnih zadnjih veznih do 15m, M'Vila ne bi treba da ide preko, a Reges je takodje u zadnjoj godini ugovora, verovatno jeftin. Vec da se ostavi malo love i za krilnog igraca, kojeg ce Brendo sigurno traziti, zato je i jurio Williana i Mkhtaryana, pa i Costu, ali na kraju nije doveo nijednog, pa je dosla pozajmica u vidu Mosesa.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Mitroglou bi bio odličan za back-up, a mislim da ni njegova cijena neće ići iznad 10 miliona, ovo je neki vrh budući da je u posljednjoj godini ugovora. Ako se mogne ugrabiti za nekih 6-7 miliona to se ne smije propustiti, te pare možemo uzeti na kraju za Borinia koji će vjerovatno otići.

          Za beka ćemo morati odriješiti kesu, tržište je dosta slabo, a kao što @Fresh reče ne vidim ko bi od dostupnih igrača mogao biti pravo pojačanje, da unaprijedi igru. Rakitić bi se teško mogao adaptirati na Premiership + vjerovatno da ga Sevilla ne bi pustila za siću, znači tražili bi pozamašnu svotu novca. Ako za nešto treba pljunuti pare onda je to klasni zadnji vezni, to je ipak prioritet i po svaku cijenu se klasa mora dovesti. Biće dovoljno za beka i veznjaka to je sigurno jer smo u ljetnom prijelaznom roku izvisili iako je predviđeni budžet bio znatno veći nego što se potrošilo.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • U jednom se slažemo svi, a to je opcija zadnjeg veznog, zaista nam je prijeko potreban taj profil igrača. M'Vila je već par puta jasno naglasio kako bi želio zaigrati u dresu Redsa, stoga skauting treba da odradi svoje. Osim navedenog igrača, želio bih da ugrabimo jednog tinejdžera s otoka, tipa Hughes ili Ince - čisto zbog budućnosti.

            Mitroglou ove sezone trpa i u prvenstvu, ali i u CL. Više nego solidan back-up, za Dannyja. @Merlin je upravo napisao realnu cifru, a možda bi mogli da ga ugrabimo i za manju svotu. Eventualno ako ne bi uspjeli s ovim poslom, okrenuti se ka Rhodesu ili Costi - sličnim napadačima.

            Guglao sam malo, i naišao na par "sočnih" imena, kao što su: Ansaldi (Zenit), Coentrao, Filipe Luis - važno je istaći kako od navedenih imena najveću šansu za dolaskom ima Coentrao, koji trenutno u momčadi Madrida ima epitet "nepotrebnog", i vrlo je moguće kako bi već u zimskom roku mogao promijeniti sredinu. Prvonapisani argentinac također važi za ponajboljeg braniča u ruskoj ligi, mada bi već teže išlo s njim zbog toga što je tek prošle sezone potpisao za ruskog prvaka, Zenita. Filipe Luis, općepoznat većini fudbalskih simpatizera, klasan branič sa sigurnošću koju malo koji igrač ima... Definitivno bi bio dobar ulov.

            PS. Zanimljiv deal za napadača bi bio: Borini + novac = netko s liste? Šta mislite o tome?

            Comment


            • Coentrao produžio ugovor sa Realom tako da će on teško iz Madrida na zimu.
              Last edited by ognjen; 27-11-13, 18:50.

              Comment


              • Biće teško Borinia uvaljati nekom jačem timu, on bi mogao da ostane u klubu tipa Sunderland ili eventualno neki drugi klub iz donjeg dijela tabele Premiershipa. Baš teško da će neko htjeti da odrađuje deal u koji je uključen on.

                Što se tih talentovanih mladih igrača tiče, Ince i Hughes su uveliko precijenjeni i traže se fini novci za njih, što mi trenutno ne možemo izdvojiti. Ince je u par navrata bio na pragu Liverpoola, ali su ga pohlepa Blackpoola i njegov otac koštali prelaska na Anfield. I kada se nađe neki kompromis slijedi klasično odbijanje i nabijanje njegove cijene, iako je realna bila ona od 6-7 miliona ili trampa za recimo Shelveya, Borinia i slično. Nakon takvih igara su naši i definitivno odustali od njega, iako se skoro ponovo povezivao sa Liverpoolom, ali ništa ozbiljno. Hughes je ogroman talenat, momak sa svojih 18 godina vuče ekipu, ali opet je rizik davati veći novac za 18-godišnjeg igrača koji još uvijek nije provjeren u elitnom rangu. 15 miliona je novac za koji može da ide, što je po mom sudu mnogo i to ne možemo priuštiti treutno kada ima drugih problema koje treba apsolvirati. Možda na kraju sezone, ako spuste cijenu, no jako teško.

                O napadačima ćemo kada dođe vrijeme za to, vjerovatno na kraju sezone, no ova situacija sa Mitroglouom bi se trebala iskoristiti. Costa je već nerealna meta barem za sada, a vidjećemo kakva će situacija biti na kraju sezone. Coentrao bi bio dobra opcija iako jako teško da će da ide iz Reala. I ako bude išao biće potrebno dosta novca za njega. Tog Zenitovog igrača nisam upratio, vjerovatno Freshko jeste pa će on to analizirati malo bolje.
                Last edited by Merlin; 27-11-13, 19:07.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • U Sevilju treba ici po levog beka a ne po Rakitica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    U Sevilju treba ici po levog beka a ne po Rakitica.
                    I eto, sad si me podsetio na Alberta Morena...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      I eto, sad si me podsetio na Alberta Morena...
                      On ili Rodrigez iz Volfsburga kao realne opcije za nas, ono su sto Brendo trazi i verujem da bi izvukao dosta iz njih.
                      sigpic

                      Comment


                      • Rodrigueza nisam gledao nijednom, ali ovog jesam, opasan momak, cak smo se mi interesovali na leto za njega, tada nije bio standardan...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          U Sevilju treba ici po levog beka a ne po Rakitica.
                          Ma nagađanja k'o i uvijek, biće ih još mnogo do januara. Na koga si mislio od bekova Morena ili Navarra? Moreno konstantniji, može da se dobro uklopi u Rodgersovu 3-5-2 formaciju, a također jako mlad ima mjesta za napredak. Cijenim da ne bi išao preko 10 miliona. Navarro već u godinama, teško da bi mogao uraditi nešto više i biti pojačanje.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Ma nagađanja k'o i uvijek, biće ih još mnogo do januara. Na koga si mislio od bekova Morena ili Navarra? Moreno konstantniji, može da se dobro uklopi u Rodgersovu 3-5-2 formaciju, a također jako mlad ima mjesta za napredak. Cijenim da ne bi išao preko 10 miliona. Navarro već u godinama, teško da bi mogao uraditi nešto više i biti pojačanje.
                            Na Morena mocnog, igra bez greske skoro kad god sam gledao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da se nadovezem na Shanksa, na Filipe Luisa zaboravi, on je debelo nerealan i verovatno skup, jedan od najboljih trenutno u svetu na svojoj poziciji. Coentrao je produzio, on je isto nerealan, a Ansaldi nece nigde iz Zenita uveren sam, jer ce nastaviti Zenit da igra LS i posle zime.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sevilla uvek rado prodaje igrace, gde ces dalje od Morena Freskaro. Kida decko, a ti bi igrace iz timova koji igraju LS. Skromno nema sta...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X