Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledah par isječaka njegovih partija odigranih u Rennesu, zaista klasa. Vjerovaću ti na riječ što se tiče današnjih predstava, jer nemam naviku gledati rusku ligu. BR je odličan mentor, i vjerovatno bi sve bilo okej - što se tiče ponašanja. Sve u svemu, konačno je stiglo vrijeme da se riješimo usluga Allena, te da dovedemo klasnog DM igrača, tipa Yann.

    PS. Dolazi nam zanimljivost iz Primere, tačnije od strane fudbalera Susa:

    Fudbaler Almerije Suso propustio je u ponedjeljak trening svog kluba, jer se uspavao pošto je tokom noći gledao X Factor, prenosi Kurir.
    Suso je priznao da voli da gleda ovaj show program, a istakao je da je u nedjelju uvečer navio sat da ga sutradan probudi. Međutim, do kasno u noć je gledao X Factor i nije čuo ujutro alarm na satu.
    Fudbaler je propustio cijeli trening, a potom se izvinio stručnom štabu i saigračima. Klub je saopćio da Suso neće biti kažnjen i da će biti u konkurenciji u timu za duel sa Realom.

    Comment


    • Neka Allena, treba u rotaciji, iako je promasio onaj zicer, radio je fin posao protiv Evertona, jos se vidi da je rovit. M'Vila je prava zver koja ume i sjajan pas da baci, samo eto, mana mu je sto je velika budala, ali nema veze, trpeo sam Kanibala, trpecu i ovog, treba nam fighter u veznom pod hitno.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Neka Allena, treba u rotaciji, iako je promasio onaj zicer, radio je fin posao protiv Evertona, jos se vidi da je rovit. M'Vila je prava zver koja ume i sjajan pas da baci, samo eto, mana mu je sto je velika budala, ali nema veze, trpeo sam Kanibala, trpecu i ovog, treba nam fighter u veznom pod hitno.
        Ti si prso totalno buraz, totalno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ti si prso totalno buraz, totalno.
          Sto, bio je sasvim solidan, 'oces reci da je los za rotaciju ??
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Velški princ je oduševio većinu otočke javnosti sa partijama odigranim u dresu Swansea, te je dobio epitet "nadolazeće zvijezde", ali nažalost kako je vrijeme odmicalo Joe je sve više kaskao. Već me je počeo užasno nervirati sa svojim amaterskim greškama, i lično se nadam njegovom odlasku već u zimskom roku. Radio fin posao protiv Evertona? Freshko, uživam čitajući tvoje postove, ali ovdje se ne bih složio sa tvojom konstatacijom... Daleko od "finog" posla, dakako.

            PS. Zašto ne pokušati dovesti mlađahnog Hughesa iz Derbyja? '95 godište, glavni veznjak u prvih XI. Finuškast posao bi obavili, zar ne?

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Sto, bio je sasvim solidan, 'oces reci da je los za rotaciju ??
              Brate pogledaj kakve ozbiljni klubovi imaju vezne a kakve mi, samo Dzerard valja i tu i tamo Henderson. Alen najgori igrac ekipe, on i Alberto. Zoao Teseira je pojam za njih a kamoli neko ozbiljniji. Za takve nema mesta ako hocemo u LS.
              sigpic

              Comment


              • Neka njega za rotaciju za sada, lako cemo za ostalo, ionako nemamo veznjake, sacekaj da se okupi jedan broj kvalitetnih, pa tek onda...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Мвила пијан не би промашио оно што је промашио Ален

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Brate pogledaj kakve ozbiljni klubovi imaju vezne a kakve mi
                    Potpuno te razumem brate
                    sigpic

                    Comment


                    • Brendan Rodgers has *APPARENTLY* been thrown out of his house after his wife found that he had been sleeping with a member of staff at LFC.
                      Hmm, zašto pomislih na voditeljicu LFC TV?

                      Comment


                      • Sorry, zbog duplog posta... Par izvora iz današnjih otočkih novina:

                        OLYMPIAKOS coach Jose Miguel Michel has admitted the Greek club have a fight on their hands to hold onto Konstantinos Mitroglou amidst interest from the likes of Arsenal and Liverpool.
                        Korpulentan, tipičan golgeter. Trenutačne godine - najljepše za fudbalera, 25. Više nego solidan back-up za Dannyja, samo je pitanje koliko Oly traži za njegove usluge?

                        Liverpool manager Brendan Rodgers has revealed he is weighing up a move for a new left-back in the January transfer window.
                        Pored savršene predstave Flana protiv Karamela, čemu ovo?

                        CHELSEA have the upper hand over Manchester United and Liverpool in the race for Sevilla's Croatian midfielder Ivan Rakitic.
                        Opa, zanimljiva bomba iz današnjih novina... Raketa je odličan u Sevilli, ali pitanje je da li bi se snašao u Premu? Njegove bivše kolege trenutno fantastično nastupaju u Shittyju.

                        Comment


                        • Nesto se ovi Junajtedovci u nasoj temi neckaju oko njega, ja bi bas voleo da ga vidim kod nas. Ove sezone koliko vidim, bas dobro igra.
                          sigpic

                          Comment


                          • Povrh svega, vrlo zahvalan dečko i skroman, što je najvažnije. Prošla sezona je bila period adaptacije na Primeru, ali ove sezone baš kida. Trenutačna valuta na tržištu je 13-15m, što i nije mnogo.

                            Eh, sada je pitanje koliko je dovoljno dobar za Prema? Ipak je to stepenica više i od Primere, ali i BuLi.
                            Last edited by Shanks; 27-11-13, 17:04.

                            Comment


                            • Ma ne treba nam Rakitic, treba nam razbijac, plus mislim da momak nije za vece domete, samo moje misljenje, inace odlican ove sezone, ali takav tip nam ne treba. Trazila bi Sevilla za njega 20m glat, ne treba to da se daje, mada ne verujem da je on uopste u planovima, to je samo neka spekulacija. A sto se tice Mitroglua, i on bi bio skup za back up.

                              Flano ce jednu da odigra, sledecu mozda vec bude kiksao, ne smemo se osloniti na njega na duze staze, ali videcemo kakve partije bude pruzao, i on i Aly, od toga zavisi koliko ce se traziti bek, a trazice se, kapiram da BR mozda cak i trazi dugorocniju opciju jer nije ni Enrique mlad.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Razbijač je pod must, naravno, ali zašto ne dovesti još jednog vizionara u roster? Prodavši Allena i Aspasa uzeli bi finu svotu novca, i od toga pokupili Rakitića ili nekog sličnog veznjaka. A Mitroglou, skup? Pročitao sam da na tržištu varira između 4-6m, što baš i nije mnogo?

                                Kako god, osvojio je srca većine navijača, a i dodatni plus mu je što dolazi iz naše akademije. Vjerovatno BR traži dugoročnu zamjenu, samo mi nitko u ovom trenutku ne pada na pamet? Možda netko iz Calcia?

                                Comment

                                Working...
                                X