Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luis Suarez has told Uruguayan radio that he is looking forward to a 'good season' with Liverpool after brushing off reports he is wanted by Real Madrid.

    The Liverpool striker has made an impressive return to action after serving a 10-match suspension for biting Chelsea defender Branislav Ivanovic last season.

    He has scored six goals in five Premier League appearances and speculation has claimed that Real are ready to offer cash plus Karim Benzema to sign Suarez in January.

    Suarez, who was the subject of offers from Arsenal in the summer transfer window, is unaware of interest from Real and insists he is happy in the Premier League.

    "Absolutely nothing at all," Suarez told Uruguayan radio station Sport 890 when asked if he knew of any interest from Real.

    "In the team we are all really excited, looking forward and looking forward to a good season.
    Cisto da se zna da nema nista od tog januarskog odlaska bilo gde, sto sam ja uostalom i rekao, pa makar to bio i Real...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Mourinho o Liverpoolu :

      "Njihovih startnih 11 su jaki kao i kod svake druge ekipe koja se bori za titulu ali njihova klupa je preslaba"

      "Ipak predonost je u tome što ne igraju Evropu tako da treniraju ili odmaraju čekajući vikend dok ostali igraju u Evropi"

      Comment


      • Rodzers je izgubio tekmu sa Arsenalom svojom postavkom, kratko i jasno. Mrzi me sad da objasnjavam i analiziram, mozda nekom drugom prilikom.

        Meni iskreno ovo nije bila toliko bitna tekma, mislio sam da necemo izgubiti ali u sustini mi mnogo bitnije da bijemo Fulam i ovo sto sledi i sto mora da se dobije. Ovo ne treba da nas poremeti, generalno igramo dobro i napredujemo, vrlo je realno da udjemo u LS. Bice sigurno i nekih pojacanja u januaru, ako se tu pogodi i dodju 1-2 znacajna igraca verujem da cemo se umuljati u TOP4.
        sigpic

        Comment



        • Bice nam on veliko pojacanje kad se vrati sa pozajmice. Vidim ga kao novog Silvu.

          Comment


          • Suso kao backup Kutinju a nek se mrtvi Alberto vucara po Almerijama.

            BR vratio na 4 pozadi kad je usao Kutinjo, vrlo moguce da cemo opet tako igrati od sledece tekme.
            sigpic

            Comment


            • Samo da Coutinho bude spreman za utakmicu protiv Fulhama, da konacno gledamo Liverpool u najacem sastavu.
              Jedva cekam.

              Comment


              • Coutinho je spreman, a uzimajući u obzir bezidejnost u prethodnom meču uvjeren sam da počinje protiv Fulhama.

                Što se Suse tiče, bilo je jasno da se ove sezone u Liverpoolu ne bi naigrao, posudba će mu odlično doći i dobit ćemo gotovog igrača, mada teško za početnog sastava, ali sigurno da će biti konkurent za isti.

                Najbolji asistenti u Primeri do sada:

                1. Neymar (Barcelona) 7
                2. Koke (Atletico Madrid) 7
                3. Cesc Fábregas (Barcelona) 6
                4. Cani ( Villarreal ) 5
                5. Suso (Almeria) 5
                Drži korak za kremom Primere.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Suso kao backup Kutinju a nek se mrtvi Alberto vucara po Almerijama.

                  BR vratio na 4 pozadi kad je usao Kutinjo, vrlo moguce da cemo opet tako igrati od sledece tekme.
                  Rekao sam ti ja da ne mirisem 3-5-2 i da sam vise za 4-3-3 ili varijacije iste. Za 3-5-2 trebaju dobri bekovi, mi ih i imamo, ali rovite. Johnson je uvek pitanje kada ce se povrediti, a Enrique mi nije za wing back-a.

                  Dobar je Suso, ova pozajmica mu je zlata vredna, kada se vrati bice u rotaciji glat, a mozda nesto i vise, videcemo, uvek bio jako talentovan momak.

                  Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll 46m
                  Spurs, #LFC & Milan all interested in €20m Sergi Roberto via @mundodeportivo (Barcelona paper)
                  Posle Luisa Alberta, nikakvi Alberto-i ne dolaze u obzir. Mada sam cuo da je momak opasan talenat, ali 20m. Give me a break. Takodje sam napisao na temi La Lige da Banega gotovo 80% ide u januaru iz Valencie, mogli bi ga ugrabiti, zavisi koja bi cena bila.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Rekao sam ti ja da ne mirisem 3-5-2 i da sam vise za 4-3-3 ili varijacije iste. Za 3-5-2 trebaju dobri bekovi, mi ih i imamo, ali rovite. Johnson je uvek pitanje kada ce se povrediti, a Enrique mi nije za wing back-a.

                    Dobar je Suso, ova pozajmica mu je zlata vredna, kada se vrati bice u rotaciji glat, a mozda nesto i vise, videcemo, uvek bio jako talentovan momak.



                    Posle Luisa Alberta, nikakvi Alberto-i ne dolaze u obzir. Mada sam cuo da je momak opasan talenat, ali 20m. Give me a break. Takodje sam napisao na temi La Lige da Banega gotovo 80% ide u januaru iz Valencie, mogli bi ga ugrabiti, zavisi koja bi cena bila.
                    Mora to jos da se uigrava, pricao Musker ili Karl nisam siguran, s nekim o tome i kazu da BR ove sezone zeli jos da isprobava i da za sada ide u principu dosta toga po planu a da u svojoj 3. sezoni zeli da sve ide glat. Bice jos dosta promena, bitno je da smo pokazali da mozemo i ovako da igramo. Sad malo vratiti na 4 pozadi.

                    Pa ovaj nije Alberto nego Roberto koliko ja znam. Ma kojih 20 miliona, bezi bre. Reges i Banega nek se jure.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post

                      Pa ovaj nije Alberto nego Roberto koliko ja znam. Ma kojih 20 miliona, bezi bre. Reges i Banega nek se jure.
                      Pa vidis da sam izgoreo skroz...

                      Reges siguran, za Banegu sam ja cisto dao opciju jer ide garant iz Valencie, mada ce ovi dobru lovu da traze, ali mislim da bi sa njim resili neke probleme u vezi, vise nego sa Regesom, ali dobro, i Reges je vrh zadnji vezni.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Billy Liddell ‏@Liddellpool 24m
                        Gerrard injured * hip injury *
                        Mislim, povreda nikad nije dobra, ali mozda sada dolazi u pravo vreme. Cini mi se da Stivi slabije igrao u par meceva, i da ce mu dobro doci odmor. Allen, Hendo, i Lucas, valjda ce to biti dovoljno protiv Fulhama, ocekujem i povratak na 4-2-1-3, sa trojkom napred SaS i Moses, iza njih Coutinho.

                        Navodno idemo po Sama u januaru, tuttomercato, L-Echo javljaju...
                        Last edited by Freshman; 05-11-13, 15:11.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jedan mora napolje, a cijenim da će to biti Allen. Vjeruje Rodgers i Lucasu i Hendersonu, dok je Allen tek oporavljen tako da će ga teško gurnuti u vatru. Mada, moguće da ponovo Coutinho ne počne utakmicu, i da Hendo igra 10-ku, ali baš sumnjam jer je bila evidentna inferiornost kada je igra naprijed i kreiranje prilika za SAS u pitanju, tako da Coutinho mora početi. 3-5-2 je bila dobra dok je donosila kakvu/takvu igru sa sobom i rezultate, no sada se to mora mijenjati, činjenica je da nemamo bekove za tu formaciju, očekivalo se mnogo više od Cissokha.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Billy Liddell ‏@Liddellpool 2m
                            #LFC are keeping tabs on Mohamed Salah FC Basel
                            A i Calciomercatto kaze da smo sve sredili za El Shaarawya, yeah right... Nesto sam uveren da nam stize to pojacanje u okviru krilnog napadaca, ili krila 99% u januaru.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Želih da se nadovežem na prijašnje postove vezane za subotnji meč protiv Cottagersa:

                              Naime, mišljenja sam kako bi već ovog vikenda mogli da doživimo par "pozitivnih" promjena što se tiče formacije i prvih XI kod Rodgersa.

                              Glen će biti spreman, dok će Stevie ipak biti pod upitnikom. Što se tiče naše legende: mislim da nema potrebe da igra svaki meč čitavih 90 minuta jer smatram da tako ne izvlačimo njegov maksimum. Rodgers bi trebao da tempira njegovu formu, pogotovo pred zgusnuti decembar.
                              Nakon teškog gostovanja na Emiratima prošlog vikenda pomislih kako bi bila mudra odluka da ga Boss ostavi na klupi, a sada nakon ove "sitne" ozljede definitivno bi ga trebali staviti na "hlađenje", ne treba siliti.

                              Prvih XI protiv Fulhama, koje očekujem:

                              ...........Mignolet.........
                              ..Toure....Škrtel...Sakho.
                              Glen..Henderson.Lucas.Aly
                              ..............Cou.............
                              .......Suarez...Sturridge....

                              Iako je Cissokho bio katastrofalan u posljednjem ligaškom meču, ipak bih mu pružio još jednu šansu, protiv realno dosta lošije momčadi (čisto zbog njegovog samopouzdanja). DAgger je daleko kvalitetniji igrač, ali sam mišljenja kako je mnogo pametnija solucija odmoriti Danca - zbog teških narednih mečeva.
                              Kolo je iznenadio kompletnu otočku fudbalsku javnost sa svojom spremnošću, i lično se nadam njegovom ostanku u prvih XI do kraja sezone.
                              Hendo i Lucas - savršena alternativa za ozljeđenog kapitena. Posljednjih par mečeva Hendo ne igra na nivou kao sa početka sezone, ali nadam se kako će Rodgers intervenisati, te da ćemo ga gledati u starom ruhu. Uostalom, ne smijemo zaboraviti kako s klupe vreba velški princ, Allen.
                              Što se tiče napada: najrealnija solucija jeste povratak u klasičnu formaciju. Cou, Pistolero i Danny su trenutno naše najjače oružje što možemo ponuditi.

                              Comment


                              • кад се енрике враћа ?

                                Comment

                                Working...
                                X