Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogo bi samo grijat klupu Lichtu tako da je pametno odabrao.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Masina je Zuniga,samo je ljevak i ne ide da ga guras desno...ili si ti popio u ovo kasno doba
      Zuniga je desnjak koji igra levo, bice da si ipak ti popio posle onakve Murinjove postavke.

      @Brajkula, ne znam tu pricu sa Juveom ali sumnjam da on nije hteo. Em veci klub, em LS, prakticno siguran Skudeto kao trofej. Mozda se nisu dogovorili, mozda su pare problem kao i uvek u Kalcu. Klubovi iz PL su mnogo jaci finansijski. Verujem da bi dosao sledece leto ako bi zagrizli, jedino da Fiorentina izbori LS pa da odbije.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Zuniga je desnjak koji igra levo, bice da si ipak ti popio posle onakve Murinjove postavke.

        @Brajkula, ne znam tu pricu sa Juveom ali sumnjam da on nije hteo. Em veci klub, em LS, prakticno siguran Skudeto kao trofej. Mozda se nisu dogovorili, mozda su pare problem kao i uvek u Kalcu. Klubovi iz PL su mnogo jaci finansijski. Verujem da bi dosao sledece leto ako bi zagrizli, jedino da Fiorentina izbori LS pa da odbije.
        Zuniga desnjak???

        Nisam tog gledao...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Bolji Zuniga lijevo nemojte me zajebavati...

          Sto se tice toga sto Cuardado nece u Juve samo mi jedan razlog pada na um

          Кажем ти примарно лево.

          Ма јок бре, одбио да мења средину уопште, заборавио сам тачно који трип, али је одмах на почетку рока изјавио да нема намеру да напусти Виоле и да одбија нашу понуду лаганини. Иначе, Неш рече 20 милиона, мало....премало, па Тотенхем ће Ламелу да плати 35, ни они немају ЛШ, као ни Ливерпул и Виола.

          Кад смо код Куардада, одмах ми на памет пада Удинезе, најпрофитабилније људи послују на чизми, али ђускали су и промашаје, он и Кандрева су живи примери, има ту још...јбг ко ради тај и греши.

          Comment


          • P.S. Kad smo vec kod zelja, evo da ja kazem, za ovaj prelazni rok Mozes na pozajmicu i Fernando iz Porta i ja zadovoljan, mogu Ture, Ager, Skrtel, Visdom i Keli da iznesu stopera.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Zuniga desnjak???

              Nisam tog gledao...
              Armero je isto Kolumbijac a levom igra, moguce da si pobrkao.

              Evo bre vidi i ovde i koji god oces klip.

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Masina je Zuniga,samo je ljevak i ne ide da ga guras desno...ili si ti popio u ovo kasno doba
                Covek igra sa obe noge skoro isto, a na TM pise da je desnjak, i sta sad... Pijes Akane mnogo, propade skroz...

                EDIT: Tacno Nash, 100% misli na Armera.
                Last edited by Freshman; 27-08-13, 00:44.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Mogo bi samo grijat klupu Lichtu tako da je pametno odabrao.
                  Користили би га у 4-3-3, лагана лерка. Овако се сада кољемо са Ромом за Нанија, ако су те гласине уопште истина, мени мало глупост због плате јер нећемо дати играчу огромну плату да би нам служио у некој алтернативно формацији. Батали сад то одосмо у тоталан оф.

                  Comment


                  • Jbt gledao sam covjeka sto puta i nisam primijetio da se namjesta na desnu,a to bas primjetim kod igraca...zavarao me dobro i pogrijesio sam zbog toga
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jbt gledao sam covjeka sto puta i nisam primijetio da se namjesta na desnu,a to bas primjetim kod igraca...zavarao me dobro i pogrijesio sam zbog toga
                      Buraz, golcine Milanu i Romi desnom sa 20 i vise metara. Dobro se i levom sluzi ali znam 100% da je desnjak, sto gledajuci Napoli sto igrajuci Master ligu u PES-u s njima.

                      Odlican igrac ali desnjak. Armero cepa levom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Игра са обе ноге подједнако добро, нема вам расправа баш смисла.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Buraz, golcine Milanu i Romi desnom sa 20 i vise metara. Dobro se i levom sluzi ali znam 100% da je desnjak, sto gledajuci Napoli sto igrajuci Master ligu u PES-u s njima.

                          Odlican igrac ali desnjak. Armero cepa levom.
                          Covjek sinoc ide 3-4 puta na centarsut i svaki put lijevom,jos sam ga navikao gledati lijevo i slozila mi se slika
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kad smo već kod želja, uz Mosesa bio bih prezadovoljan još kada bi na Anfield stigao Diame. Kida čovjek tamo gdje smo protiv Ville bili najtanji i gdje nam u globalu gledajući najviše škripi. Imam povjerenja jedino u Gerrarda, budući da ostali ne pokazuju nikakvu konstantnost i pouzdanost. Diame je ono što nam je tu potrebno i pravo čudo je što niko nije pokušavao da ga dovede, a znamo da ima par velikana kojima je pojačanje na toj poziciji neophodno. Šteta što nije bio uključen u transfer Downinga, Downing + par milki i to je to.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Игра са обе ноге подједнако добро, нема вам расправа баш смисла.
                              Rekoh im ja, tj Akanu, al' on ubedjen bio da je on levonog... Elem, odosmo u jbeni totalni off...

                              Fernando bi bio dobar kada pricamo o zadnjim veznjacima, kad bi po njega isli, ali verujem da nema love i za njega i da se uopste razmislja o toj poziciji. Toby je opet poceo da se ganja, valjda i tu bude nesto ozbiljno...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Игра са обе ноге подједнако добро, нема вам расправа баш смисла.
                                Na sut se uvek namesta na desnu, levom samo ako je bas zicer.

                                Evo ga master, top u desnoj. Oberucke bih ga prihvatio da dodje i jos par Kolumbijaca, klasa do klase.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X