Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    A Moses iza ovih nije preofanzivno ??? To je u principu isto, s tim sto je bolje da nam Suarez bude play nego Moses, igra nije bila bajna protiv Sunderlanda. Ja verovatno necu moci ispratiti tekmu sutra, imam neko punoletstvo, mada mozda stignem na drugo poluvreme, mozda...
    Pa i nije baš kao ona tvoja formacija. Imaš 2 radilice koje će dosta olakšati posao i veznom redu, vraćati se po loptu duboko u vezu. Mislim da je sastav poznat, samo ne znam ko će još uletiti budući da bi Hendo trebao na Lucasovu poziciju, vjerovatno Alberto ili Aspas...
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Ljudi, BR po mom misljenju evidentno hoce nesto gde moze lako tokom tekme da se promeni formacija. To nije lako izvodljivo ali gledajte sad. Protiv Sanderlenda je to bilo zvanicno 3-4-1-2. Ako pogledate, videcete da je po potrebi Ture isao na beka, Hendo desni centralni i promenis u 4-3-3. Ili Mozes sa 10-ke ode na levo krilo a Suarez ili Staridz su desno pa bude 3-4-3 jedno 10-15 minuta. Dosta miksovanja, dosta opcija, zato i variramo jer nije ovo neki klasa tim koji je sposoban tako da se snalazi u raznim rolama. Evo garantujem da ce sutra Henderson dosta bolji biti nego protiv Sanderlenda jer ce morati na centralnog pored Stivija. On tog wing backa sile nema da moze da igra. Mozda nekad u 4-3-3 full back ako nema ko, nije da se nije snalazio u toj varijanti.

      Tako mozemo da miksujemo jedino kad smo bas u najjacem sastavu, ovako ne bi trebalo da preterujemo s tim.
      sigpic

      Comment


      • http://www.liverpoolfc.com/news/late...erpool-s-board

        Kakve ljude okupljamo u klubu

        Welcome King Kenny
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ovo moze da bude dobro, King definitivno nije sad za trenera ali moze svojim iskustvom da pomogne, udeli neki savet. Ime je ime jbg.
          sigpic

          Comment


          • Liverpool: Mignolet, Toure, Skrtel, Sakho, Henderson, Enrique, Gerrard, Sterling, Moses, Sturridge, Suarez.



            Ipak Sterling, što mi se sviđa jer je dosta pokretljiviji i agresivniji od Aspasa i Alberta. Samo pitanje je kako će Rodgers ofanzivni dio ekipe rasporediti, biće zanimljivo vidjeti...
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Dzerard prestigao Tomija Smita na vecnoj listi po broju nastupa i sad je 7. sa 639 utakmica za klub. Do kraja sezone bi mogao i do 3. mesta.
              sigpic

              Comment


              • Današnja utakmica je pokazala svu snagu ove ekipe, koja može vrlo lako da funkcioniše u više sistema i to što je najbitnije efikasno i učinkovito. Uprkos izostanku 2 jako važna igrača - Johnsona i Coutinha i dalje je igra na zavidnom nivou i ono što je najbitnije - u samom vrhu tabele smo. Još uvijek se osjete izostanci ove dvojice, pogotovo Coutinha jer se i Moses danas nakon dobrog početka lagano počeo gubiti i nije uspijevao odraditi rolu koju on odrađuje. Ipak je on na krilu najjači i ne bi trebalo više improvizovati sa njim. Ono što je danas bilo očigledno kako ova formacija 3-5-2 može da funkcioniše, ali da su potrebni adekvatni igrači za to. Sa Hendom je to nemoguće igrati, ne mislim bukvalno, može ali onda imaš jedan jako traljav i spor sistem gdje igraš doslovno bez jedne strane jer Hendo više voli da igra u sredi, nema ekplozivnosti, prodornosti i na kraju krajeva nema petlje. Ova pozicija sa njegovim potencijalom u pas igri je najprikladnija za njega i volio bih da ga Rodgers tu ostavi i kada se Lucas vrati. Ima strašan pas što je danas par puta demonstrirao, velika radilica u trkačkom smislu, destruktivac kakav je trebao jer je pored Lucasa bilo mnogo prostora za protivnika, a danas je to Hendo odlično zatvorio. Streling i Enrique dobro otvorili utakmicu, ali kako je utakmica odmicala sve su više bili nevidljiviji. To je u jednu ruku i logično jer su se u onakvom sistemu mnogo trošili, pokrivali su cijelu stranu što je mnogo iscrpljujuće. Ipak i pored toga bili su dosta agilni i agresivni, jeste da to nije bilo dovoljno konkretno, ali nešto će već proći. Kako se kaže i ćorava koka neko zrno ubode.

                Odbrana danas također na zavidnom nivou. Mnogo sigurnije i čvršće negoli prethodna 2 meča. Nisu ostavljali mnogo prostora igračima Palacea, sem par puta kada su se opustili ali su sve dobro čistili. Ovako čvrsta odbrana + velika širina u rosteru će biti od krucijalnog značaja. Ofanzivni dio ekipe danas igrao koliko je trebalo, odnosno riješili posao u 1. poluvremenu i onda nonšalantno do kraja. Ponovo je pokazana sva genijalnost dvojca Sturridge & Suarez i njihov presing na protivnika. Bilo je situacija kada smo za pola minute stvorili par izglednih prilika, a nakon takvog tempa nešto mora završiti u mreži. To bi trebalo izgledati još bolje povratkom Coutinha, ali ima još dosta vremena do njegovog povratka, tako da ćemo igrati u formaciji sličnoj ovoj današnjoj. Njegovim povratkom bi trebali preći na klasičnu 4-3-3. Opet CP nije nikakvo mjerilo, no igra obećava i sa ovakvim pristupom sigurno da nema zime. Već naredno kolo slijedi mnogo teži meč i uvijek nezgodno gostovanje kod Newcastlea. Ne mogu reći da sam zadovoljan i bodom, jer ako želimo napraviti iskorak ove sezone pobjeda mora biti imperativ u svakoj utakmici.
                Last edited by Merlin; 05-10-13, 21:05.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Polako Merline, ovo je jebeni Palas i pre njih jos jebeniji Sanderlend. Sad ide tezi raspored pa cemo videti jel mozemo i do sledece pauze da budemo tu u vrhu. Njukara u gostima, WBA kuci, Arsenal u gostima. Vrlo moguce 2/3 da ne dobijemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Polako Merline, ovo je jebeni Palas i pre njih jos jebeniji Sanderlend. Sad ide tezi raspored pa cemo videti jel mozemo i do sledece pauze da budemo tu u vrhu. Njukara u gostima, WBA kuci, Arsenal u gostima. Vrlo moguce 2/3 da ne dobijemo.
                    Ma da, svjestan sam ja činjenice da je do sada bio relativno lagan raspored, zbog toga sam i napisao da CP nije neko mjerilo, ali da igra obećava. Pogotovo kada imaš u odličnoj formi 2 mašine za golove - Suareza i Sturridgea. Sva 3 naredna meča tradicionalno neugodna, ali za nadati se najboljem, 7 bodova - puna šaka brade.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Treba dodati i da se mi uvek sjebemo posle pauze za reprezentacije.

                      Njukara i WBA da dobijemo i ko bog, to je najvaznije, ne smeju vise da nas dobijaju slabiji od nas. Arsenal sta bude bice, tu samo opusteno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koliko su golova dali Staridz i Suarez u ligi? Mislim pojedinacno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Koliko su golova dali Staridz i Suarez u ligi? Mislim pojedinacno.
                          Ukupno 9,Danny 6 i Suarez 3
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Jel Staridz prvi strelac lige? Mislim mogu da guglam, ali ovde cu lepo dobiti odgovor kao covek .
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa i ja sam uvijek za pricu nego za guglanje...jeste on je prvi strijelac
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Jel Staridz prvi strelac lige? Mislim mogu da guglam, ali ovde cu lepo dobiti odgovor kao covek .
                                Jeste prvi je, iza njega slijedi Remy sa 5 golova.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X