Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post


    Koliko ce njemu da prija ova pozajmica, nece biti zdravo, ima da se vrati nikad jace, bice nam veliko pojacanje sledece sezone. Od njega bas dosta ocekujem vise nego od svih mladih koje imamo, i od Sterlinga sam odustao...
    I mi imamo Celziju da vratimo Moses-a odlicnog
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • #LFC would consider signing Mario Balotelli in January. It has been suggested that he could be sold for a ‘knock down’ £12m. (Daily Mail)
      Pa kakve su ovo gluposti...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Kutinjo najbolja kupovina LIV u poslednjih x godina. Da se tako kupovalo vec bi bili prvaci. Treba se ocistiti ekipa od raznih Henda i borba za titulu je tu, jos samo godina, dve.

        Comment


        • Liverpool: Mignolet, Toure, Sakho, Skrtel, Enrique, Henderson, Lucas, Gerrard, Moses, Suarez, Sturridge.

          Subs: Jones, Agger, Aspas, Ilori, Sterling, Ibe, Wisdom.

          Identičan sastav kao protiv Uniteda. Ilori na klupi, nadam se da će dobiti priliku za igru barem nekih 20-ak minuta.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Videcemo, deluje kao klasika 4-3-3, ali s obzirom da imamo 3 stopera, ne bi me cudilo da BR odradi shift na 3-4-3, ili 3-5-2, u zavisnosti sta Moses da igra.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Videcemo, deluje kao klasika 4-3-3, ali s obzirom da imamo 3 stopera, ne bi me cudilo da BR odradi shift na 3-4-3, ili 3-5-2, u zavisnosti sta Moses da igra.
              Bice 4-4-2.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Bice 4-4-2.
                Ma jok, ipak bila 3-4-3, ili varijacija 3-5-2, jer je Moses igrao nekakvu 10-ku, sta vec, a Kolo klasican stoper bio, na desnoj strani, isto sto i Sakho levo...

                Rutinska pobeda, moglo bi se rec'. Igra nidje veze, sve to nekako mlitavo izgleda, nikako ne lici na onu tecnu igru od pocetka februara pa do kraja sezone. Ali ja vidim 13 bodova. Sule dva komada, dobar povratak na scenu, ipak nesebicnost Danija je ono sto mi se svidja...

                Henderson vec par meceva ne zna gde bije i stvarno mora da se menja nesto u postavi, sve je ovo zbog Glenna i Coutinha. Kad se oni vrate, to ce vec biti 4-2-1-3 i igra ce valjda tada poceti da lici na onu staru.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Lukas ne igra sledecu zbog 5 zutih kartona, fala kurcu da ga ne gledamo bar jednu tekmu. Brendo idi po zadnjeg veznog u januaru ako boga znas.

                  Ma ljudi 13 bodova prosle sezone posle 12 kola a sad posle 6. Razlika ogromna. Svonsi moze da se istolerise X jer je ovo PL i ne mozes sve dobiti, jedino je Sautempton kiks veliki. Samo sad rutinski jos Palas pred pauzu pa da se malo srede neke stvari sto se igre tice. Mada mislim da cemo opet krenuti da igramo od decembra a videcemo sta ce do tad biti s bodovima. Sreca pa je raspored kao da smo ga pravili Joe, Freshko i ja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tri boda su najvaznija.Naredna tri meca igramo sa CP,Newcastle i WBA,tu moramo uzeti minimum sedam bodova...
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ili ce Hendo sledece nedelje pored Stivija, pa necemo u tom slucaju gledati 3-5-2 ili 3-4-3, ili se Allen oporavio, pa cemo njega da gledamo...

                      Lepo je to sto BR eksperimentise, ali mi nemamo sastav za 3-5-2, Enrique je spor, a sa druge strane Henderson jednostavno nije krilni igrac, a tu je osnova cele formacije. Da je Glenno, moglo bi da prodje. I povrh svega, vezni nam je slab, Lucas vala i dalje ostavlja ogroman prostor pozadi, covek ne ume da pokriva i to je to, dzaba sto on 1 na 1 uzme par lopti.

                      U januaru se sigurno ocekuje pojacanje, videcemo i koje, od stopera mislim da nema nista, jer nam i ne treba, zadnji vezni, eventualno neki ofanzivni polivalentan veznjak kakvog je BR i jurio ovog leta.

                      Gledam Costu kako melje Real, i rekoh sebi "e ovaj je sad mogao kod nas da igra jbt"...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ne znam da li bi Kosta bio tako dobar kod nas, to sto Cholo izvlaci iz njega i uopste cele ekipe je prosto nadrealno.

                        Imam osecaj da bi Ali mogao da iskida kad se oporavi i uleti umesto Hozea.

                        Umesto da Lukas pokriva Dzerarda, Dzerard njega mora da pokriva. Kakav je to idiot.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma samo da se kupe bodovi, danas smo odigrali solidno, savako dosta bolje od prethodnih meceva, iako i dalje to deluje nekako bez igre. Danas smo ovo dobili na puki kvalitet pojedinaca. Cim je Suarez u timu odma dobijamo i kreativnost i efikasnost i sto je najbitnije presing, to se danas videlo posle gola Sanderlenda, zadovoljan sam prilicno time, nismo se povukli vec smo odigrali hrabro sa presingom. Lepo to deluje kad su na terenu sjajni Mozes, probudjeni Staridz i povratnik Suarez. Odbrana danas korektna, Minjole malo u pocetku nesiguran, al kako je mec odmicao on je bivao sve sigurniji, al opet cenim da je imao tremu, ipak je igrao protiv kluba za koji je dres nosio 3 godine. Ture izdominirao danas, pokazao klasu i glavnog sefa nase odbrane, Skrtel jako dobar, dok je Sako bio nesiguran, malo lejuja, al ok je to, samo polako uklopice se on u tempo premijer lige. Dzerard jako dobar narocito u odbrani, a i u napadu korektan. Enrike je malo poravio utisak od onog meca sa Utd-om, Lukas nas opet prca i ukopava na trenutke, pravi nepotrebne faulove, mnogo je ne siguran i ne pouzdan, jeste da on odradjuje taj ne vidljivi posao, tj da onemogucava i secka igru, al mora da leti van. Henderson takodje veoma ocajan, al cenim da je to zbog toga sto ga Brendan stavlja na krilo. Sto se tice ovih ostalih nemam sta da dodam specijalno, srecan sam zbog Suareza i bas mi je drago sto se na ovakav nacin vratio, Mozes i dalje pruza sjajne partije, Staridz dosta bolji, i dosta ne sebicniji danas, budi se covek u pravo vreme, trebao mu je ovaj gol danas. Da se kupe bodovi u narednim mecevima dok se ne vrati Kutinjo the MAG. Pa covece Dzerard, Mozes, Kutinjo, Suarez i Staridz svi zajedno u timu, ima da bude seks LFC-a i ona nasa prepoznatljiva igra, uf jedva cekam to da vidim. Elem, Brendane care dovodi zadnjeg veznjaka u januaru leba ti, to nam je potrebno mnogo na toj poziciji je velika rupa.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Allen se oporavio, ali još uvijek nije dovoljno spreman. Tako da vjerovatno protiv CPa gledamo Hendu uz Gerrarda. Napokon, jer Rodgers nepotrebno forsira Lucasa koji je izgubljen na terenu od početka sezone.

                            Ovakva formacija kao danas ne pije vode uz Hendu, bez Johnsona to jednostavno ne ide. Sva sreća pa je danas protivnik bio Sunderland koji nije iskoristio ogroman prostor koji im se ostavljao što po bekovima, što po sredini pored traljavog Lucasa. Ofanzivno je to izgledalo jako dobro, imali smo danas raspoložene napadače, te Mosesa koji se danas dobro snašao na poziciji 10-ke, ali je evidentno kako je daleko produktivniji i efikasniji na krilu. Hranio bi loptama Suareza i Sturridgea, koji su uzgred danas briljirali. Konstantno su pravili pritisak, tražili priliku i na kraju nam donijeli novu pobjedu. Još da su imali jaču potporu iza sebe, ko zna gdje bi im bio kraj kada bi igrali još opuštenije.

                            Najvažnija su 3 boda i 2. mjesto na tabeli, pa i uz ne baš dopadljivu igru. 100 puta sam rekao, ali opet ću da mi je draže ovako pobijeđivati, negoli čitavu utakmicu dominirati i na kraju izgubiti, što je bio slučaj x puta u prethodnih par sezona. Protiv Palacea nemamo pravo na kiks, must win ako želimo i dalje kotirati visoko.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Ma ne budali Nash, gde ne bi onakva sila... Istina, izvlaci Cholo iz njih 300%, ali onakav igrac retko gde ne bi uspeo, koliki je ono radnik na terenu. Ali onaj sprint kada je promasio sansu 1 na 1, kako je ubrzao kao TGV...

                              Ali dobro, nmg da sanjarim vise. Kojeg zadnjeg veznog pokupiti u januaru pitanje je ??? Zavisi i ko bude dostupan. Ima li neko ideju ???
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ma ne budali Nash, gde ne bi onakva sila... Istina, izvlaci Cholo iz njih 300%, ali onakav igrac retko gde ne bi uspeo, koliki je ono radnik na terenu. Ali onaj sprint kada je promasio sansu 1 na 1, kako je ubrzao kao TGV...

                                Ali dobro, nmg da sanjarim vise. Kojeg zadnjeg veznog pokupiti u januaru pitanje je ??? Zavisi i ko bude dostupan. Ima li neko ideju ???
                                Diame za pocetak a na leto odresiti kesu za nekog jos jaceg. Mada nista od toga, do leta ne ocekujem zadnjeg veznog. U januaru samo jos jednog ofanzivca ocekujem i to je to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X