Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Suarez juce dva gola protiv Perua.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • izgleda sretno, sad ko zna, videcemo sve kad se vrati, moze da dodje jaci nego ikad, a moze da dodje i ujede evru

      Comment


      • Valjda sa Sturridgeom nije ništa ozbiljnije, vraćen je u Liverpool radi saniranja lakše povrede koju je zadobio. Trebao bi biti u rosteru već za utakmicu protiv Ukrajine, iskreno se nadam da će zaigrati jer bi to bio znak da nije u pitanju ozbiljnija povreda, a imaće vremena za odmor dovoljno.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 3h
          With 2 goals last night, Luis Suarez became Uruguay's all time record goal scorer, taking his tally to 38 goals for his country.
          sigpic

          Comment


          • Ala ce da jede ove odbrane kad se vrati, nisam mislio bukvalno...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Reporter upitao Luisa nakon reprezentativne utakmice: "Mogli ste u Arsenalu igrati uz Ozila?"

              Luis: "Sretan sam sa odlukom da igram uz Gerrarda."

              izgleda da king kenny i gerrard resavaju ovo

              Comment


              • Luis Suarez je najvece moguce smece...to sam mislio o njemu do ovog ljeta,a ovog ljeta je to samo onako u svom stilu,atraktivno potvrdio

                Liverpool ako ista bude mislio o timu sljedece sezone ga prodati i dovesti 4-5 igraca za te pare,ekipa bombona i ovako bez njega
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Luis Suarez je najvece moguce smece...to sam mislio o njemu do ovog ljeta,a ovog ljeta je to samo onako u svom stilu,atraktivno potvrdio

                  Liverpool ako ista bude mislio o timu sljedece sezone ga prodati i dovesti 4-5 igraca za te pare,ekipa bombona i ovako bez njega
                  Sledece leto ok, sad je dobro sto je ostao. Prodas ga i dodas jos da imas za 3 jake napadacke opcije. Arda ili neko slican ko je tako racionalan i ko u 99% slucaja bira rezonsko resenje + se snalazi dobro na svakom delu terena, drugi da bude neko prodoran poput Grizmana i treci nek bude igrac profila samog Suareza. Muriel recimo, samo sto nije ta klasa i on bi bio prva opcija s klupe. Tako bih ja odradio.

                  Naravno, zadnji vezni i desni bek uz to pod must.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Valjda sa Sturridgeom nije ništa ozbiljnije, vraćen je u Liverpool radi saniranja lakše povrede koju je zadobio. Trebao bi biti u rosteru već za utakmicu protiv Ukrajine, iskreno se nadam da će zaigrati jer bi to bio znak da nije u pitanju ozbiljnija povreda, a imaće vremena za odmor dovoljno.
                    Ma kazu da ga vec ocekuju u mecu protiv Ukrajine, mada ja nisam za to, nek sanira povredu do kraja.
                    EDIT: ispravljam se
                    An FA statement read: "The FA can confirm that Daniel Sturridge will not return to the England squad ahead of the World Cup qualifier with Ukraine on Tuesday.
                    Last edited by Scouser; 07-09-13, 18:30.

                    Comment


                    • Ja mislim da je to radi predostroznosti, ne verujem da je neka jaca povreda, valjda ce biti spreman za Swansea, a ako ne bude, Aspas spic, Moses desno, Coutinho, opet levo. Ili ubaciti Sterlinga pa da Philippe ide na 10.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Odlicno sto ne igra i sto moze da se sprema za Svonsi. S obzirom da ne ide u Ukrajinu verujem da ce igrati.

                        Jedva cekam debi Mozesa i Mamadua.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma daj, ma bice spreman utakmica se igra tek sledeci ponedeljak.

                          Sta mislite oce li Skrtel igrati pre Sakhoa ?

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Ma daj, ma bice spreman utakmica se igra tek sledeci ponedeljak.

                            Sta mislite oce li Skrtel igrati pre Sakhoa ?
                            Ako i bude igrao, to ce biti svega jos narednih par utakmica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Skrtel pokidao sinoc protiv nas,pokidao znaci
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ako i bude igrao, to ce biti svega jos narednih par utakmica.
                                Pa da dok se ne vrati tata Toure.

                                Comment

                                Working...
                                X