Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Angelito je jedini igrac za kojeg bi dao Kanibala (uz finu doplatu), a da je u nekom realnom dometu. Bog, pravo ono krilo koje nam fali godinama.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Angelito je jedini igrac za kojeg bi dao Kanibala (uz finu doplatu), a da je u nekom realnom dometu. Bog, pravo ono krilo koje nam fali godinama.
      Vidis ovo sam zaboravio
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ben Smith potvrdio, ali sumnjam da se ista moze desiti...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • ajde neki grom iz vedra neba u poslednjim sekundama

          Comment


          • Verujem da je Real kontaktiran ali Di Magia zeli LS da igra. Samo da udjemo, sledece leto ima dosta opcija. Munain i Turan ulaze u poslednju godinu ugovora, neko ko je klasa ce sigurno grejati klupu u Realu, moguce i da neko bude u francuskim bogatasima nezadovoljan pa i Celsiju cak. Udarili smo temelje, znamo gde idemo i to je najvaznije. Posle januarskog i ovog prelaznog roka ne sumnjam da ce BR napraviti paklen tim cim obezbedi LS.
            sigpic

            Comment


            • Ma kakvi, lazan account Bena Smitha, neki lik samo promenio ime accounta i zajebao sve...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Jos ranije je neko spomenuo da bismo mogli Real da kontaktiramo za neko pojacanje, mozda je Morata ili tako neko ali ne deluje mi nerealno da smo pitali. Samo oni hoce LS, to je problem. Neka, bice i to.
                sigpic

                Comment


                • Paceko u Alkorkonu.

                  Daniel Pacheco ‏@dani37pacheco 16m
                  I'm proud to announce that I'm joining @AD_Alcorcon permanent. I wanna say massive thanks to LFC for all they gave me in 6 years. (1)
                  Daniel Pacheco ‏@dani37pacheco 17m
                  I will always be a red. It's been my house and I will never forget it. Thanks to all you fans for the support and hope we celebrate (2)
                  sigpic

                  Comment


                  • Lfc poslao ponudu za Matu od 25,ali je Chelsea odbio,sledeca ponuda je 30m ?

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Lfc poslao ponudu za Matu od 25,ali je Chelsea odbio,sledeca ponuda je 30m ?
                      Jok.

                      Ben Smith ‏@BenSmithBBC 23m
                      #LFC are not, despite the rumours, in for Juan Mata. #DeadlineDay
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Lfc poslao ponudu za Matu od 25,ali je Chelsea odbio,sledeca ponuda je 30m ?
                        Dal si lud da Matu puste?
                        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • ocemo li ikoga dovoditi danas , saljemo li kakve ponude, u poslu sam pa nmg da pratim

                          Comment


                          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                            ocemo li ikoga dovoditi danas , saljemo li kakve ponude, u poslu sam pa nmg da pratim
                            Mislim da je to to.
                            sigpic

                            Comment


                            • dobro nema veze, zadovoljan sam prelaznim rokom, mogli smo dovesti i zvucnija pojacanja ali jebe nas LS al to vec svi znamo, a jos vise sam zadovoljan startom u ligi, samo napreeeed


                              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 02-09-13, 16:33.

                              Comment


                              • Polako, da se udje u LS i da Brendan izgradi trenersko ime, da rad sa njim postane privilegija i bice i tih pojacanja. Nema on taj autoritet kao Mou, Venger, Ferguson, Karlo i ekipa pa da bira.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X