Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DjordjeCFC View Post
    Evo ga i Moses. Srećno

    Odlična vijest za sve navijače Liverpoola! Kao što sam rekao, 3 odlična transfera.

    Comment


    • Evo ga i Moses brat...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Given izgleda trazi ogromnu platu tako da verovatno nece doci.

        To veliko pojacanje, ne nadajte se mnogo. Sad imamo to sto imamo i vidimo da je dobro. Skautirani su Grizman, Muriel i Munain od onih sto valjaju i nadam se sledece leto jednom od te trojice.
        sigpic

        Comment


        • Odlično pojačanje za vas, samo da ga Rodgers nauči malo tu pas igru i centriranje i biće super igrač.
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Prošle godine sam očekivao Sakhoa da dođe u Liverpool, baš mi je drago što je ove došao. Dobili smo zvijer !

            http://31.media.tumblr.com/6ddd6a400...sk0lo1_500.gif

            Comment




            • Kako samo grize čovjek i kakva je želja za dokazivanjem u njemu. Mora ovo Rodgers iskoristiti, koliko samo potencijala leži u njegovoj pas igri, a dobrano je popravio skok igru. Kako bih ga volio vidjeti zajedno sa Gerrardom na poziciji koja bi mu zasigurno najviše odgovarala.

              Moses - Sturridge - Suarez
              --------Coutinho---------
              ----Gerrard--Hendo-------

              Odlična stvar dolazak Iloria, može i na beka ako zatreba, a potencijal svakako ne manjka. Povezivali smo se sa njim od samog početka prijelaznog roka, šteta bi bila da nije došao. Dolazak Sakhoa i Iloria vjerovatno znači odlazak Wisdoma na pozajmicu.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Mogli bi da promenite anketu cisto reda radi
                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                sigpic

                Comment


                • Svaka cast za pojacanja , ovo vam je i vise nego odlicno ..

                  Nadam se da ce Mamadou brat da dominira u Liverpoolu <3
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post

                    Nadam se da ce Mamadou brat da dominira u Liverpoolu <3
                    Svakako da ce biti bolji. Tamo je kidao dok nisu ovi uleteli s parama i krenuli s projektom. Ovde je mnogo zdravija atmosfera a on mi deluje kao dobar momak i da ce lagano da se uklopi.
                    sigpic

                    Comment


                    • After missing out on Florian Thauvin Liverpool are favorites for the signature of the turkish winger Arda Turan.
                      #MIRROR

                      Comment


                      • Negde nadjoh zanimljiv komentar :

                        Historija se ponavlja, Kaka se vratio u Milan, Monaco prvi, Liverpool prvi

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Svakako da ce biti bolji. Tamo je kidao dok nisu ovi uleteli s parama i krenuli s projektom. Ovde je mnogo zdravija atmosfera a on mi deluje kao dobar momak i da ce lagano da se uklopi.
                          Ja se najiskrenije nadam tome , jer bas ga strasno gotivim , ali strasno

                          Igrao je odlicno , ali od dolaska Carla nepravedno pao u drugi plan , izbacio ga je iz postave dok je igrao sjajno , a kasnije kad je poceo da ulazi s klupe i da igra svaku petu utakmicu logicno da je dosao i pad forme ..

                          Ovdje ce sve biti sjajno , bar bi trebalo
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Real set to make 45M bid for Luis Suarez.
                            Mislim da ce se ovo glat odbijati.

                            Comment


                            • Originally posted by Shanks View Post
                              Mislim da ce se ovo glat odbijati.
                              Jednostavno se mora odbiti. Premalo je to novca za Suareza, a vremena nema za zamjenu. Perez ako hoće Kanibala, onda neka dobro odriješi kesu, drugačije ga Rodgers ne može pustiti.

                              Ben Smith @JackHagans_ 15m
                              I'm told #LFC have contacted #RMFC for the transfer of Angel Di Maria. More on http://www.bbcsports.com soon.
                              Uh, ako nas potrefi jedan "grom iz vedra neba"...

                              Sky Sports News @SkySportsNews 35s
                              Sky Sources understand Liverpool's Fabio Borini is having a medical at Sunderland ahead of a possible season long loan.
                              Neka mu je sa srećom, nije ništa pokazao kod nas, valjda tamo uhvati neku solidnu formu, ali teško da će ikada biti kalibar za Liverpool.

                              Ben Smith @BenSmithBBC
                              Still working on the Shay Given deal, but that one likely to go to the wire ...
                              Kako će danas biti pakleno, koliko će se samo još imena dovesti u vezu sa Liverpoolom.


                              Igrači na posudbama:

                              Fabio Borini – Season loan to Sunderland (Premier League)
                              Oussama Assaidi – Season loan to Stoke City (Premier League)
                              Jack Robinson – Season loan to Blackpool (Championship)
                              Pepe Reina – Season loan to Napoli (Serie A)
                              Michael Ngoo – Season loan to Yeovil (Championship)
                              Suso – Season loan to Almeria (La Liga)
                              Conor Coady – 6 months loan to Sheffield United (League One)
                              Krisztian Adorjan – Season loan to Groningen (Eredivisie)
                              Henoc Mukendi – 6 months loan to Partick Thistle (SPL)
                              Armin Hodzic – Season loan to FK Zeljeznicar (Bosnian Premijer Liga)
                              Last edited by Merlin; 02-09-13, 13:43.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Tesko Di Maria, ako bude isao, u sta cisto sumnjam imate konkurenciju od Arsenala, a mi imamo LP. Ali cisto sumnjam da ce da ide sada kada je Ozil gotovo sigurno u Arsenalu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X