Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Necu gledati tekmu veceras,iz nekih privatnih razloga,a verujem da ce biti mnooogo dobra...Mada Braga nije pokazala nista protiv Partizana osim dobrih kontri...sva sreca pa je Liverpool ipak malo bolji od Partizana,pa bi trebalo lako da prodje ovu rundu $#^%RT

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      [quote author=Ljuba90 link=topic=2667.msg264909#msg264909 date=1299766106]
      Necu gledati tekmu veceras,iz nekih privatnih razloga,a verujem da ce biti mnooogo dobra...Mada Braga nije pokazala nista protiv Partizana osim dobrih kontri...sva sreca pa je Liverpool ipak malo bolji od Partizana,pa bi trebalo lako da prodje ovu rundu $#^%RT
      [/quote]
      Tesko da ce biti neka bolja utakmica jer ne igra Gerrard,sto automatski znaci Lucas i Poulsen zajedno #%d* Suarez nema pravo nastupa,u odbrani fale Agger,Kelly i Aurelio a Carroll nije dovoljno oporavljen pa pocinje s klupe.Zatvorenije ce igrati Liverpool nego protiv Manchestera ali valjda ce sad posle te pobede krenuti bolje da igraju neki igraci,pre svega Lucas i Maxi koji su odlicno odigrali derbi,kao i ceo tim.Naravno,treba njih na leto prodati ali mogu i oni tu i tamo da odigraju pa se mozda neko zajebe da ih kupi.

      Jedino ti oprastam ako ne gledas jer ides s nekom ribom da se vidis,ostalo ne dolazi u obzir. $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=Ljuba90 link=topic=2667.msg264898#msg264898 date=1299765341]
        Chelsea #&^Dk* Ma ja samo za Partizan navijam,ovo ostalo sve po malo gotivim,bitan je dobar fudbal a Mambo u Nba sve vise navijam za Majami $%&5@$A Nek obrise neko ovaj post kad mamba vidi $#^%RT
        [/quote]

        Ispravka:Partizan volis,a za Liverpul navijas @(*6sd$% @(*6sd$% @(*6sd$%

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Ja ocekujem veceras jos jednu tvrdu utakmicu,znaci 0-0 ili 1-1,nije mi jasno nikako kako da damo vise od jednog gola kad Ngog igra u napadu $#^%RT ,iako se ja nadam da ce Pacheco poceti ali to su pusti snovi h5g6k8
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg264919#msg264919 date=1299766915]
            Ja ocekujem veceras jos jednu tvrdu utakmicu,znaci 0-0 ili 1-1,nije mi jasno nikako kako da damo vise od jednog gola kad Ngog igra u napadu $#^%RT ,iako se ja nadam da ce Pacheco poceti ali to su pusti snovi h5g6k8
            [/quote]
            Sad je i Carroll na klupi tako da Pacheco teren videti nece,nazalost.

            Bilo bi dobro da Kuyt pocne u spicu a Cole i Maxi po krilima pa posle da udje Andy umesto Maxija.Ipak je Ngog mnogo veca rupa. &+I}\

            Samo da bude nereseno onda se kapiten vraca a Carroll ce verovatno biti starter pa ih koljemo kuci.
            sigpic

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Nash,u pravo je to razlog Milanche,za Partizan i navijam i volim ga,ove ostale samo gotivim


              Danas Ngog het-trik &+I}\ $#^%RT

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                [quote author=Ljuba90 link=topic=2667.msg264928#msg264928 date=1299767829]
                Nash,u pravo je to razlog Milanche,za Partizan i navijam i volim ga,ove ostale samo gotivim


                Danas Ngog het-trik &+I}\ $#^%RT
                [/quote]
                Pre ce to Kyrgiakos uspeti. #%d*
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Taj N`Gog je takva prevara #%d* Neverovatno mi je koliko ga je Rafa forsirao, kada se samo setim utakmica gde `Pool juri rezultat a on ostavlja Davida i ubacuje Voronjina $JS}| $JS}| $JS}| Traume. Mislio sam da ce ga King Kenny zakucati za klupu, ali verovatno nije imao nikog boljeg sto govori koliko je jadno stanje bilo u napadu. Sada je dosta bolje.
                  A veceras pada Braga sigurno, ne toliko zbog naseg kvaliteta (ogroman broj izostanaka), vec zato sto su oni jadni. 1:0 sasvim dosta. Da moze da igra Suarez, bio bih siguran da osvajamo Europa ligu, ovako bice cupavo, ali svakako osvajamo l5'%9 Kada Carrol pokrene motore bice <cw>, jedva cekam.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    http://www.thisisanfield.com/2011/03...-need-surgery/

                    Ako Gerrard bude morao na operaciju prepona najvjerovatnije je out do kraja sezone #%d* ,ali ako mora ici bolje da sad ide kad nemam neke velike sanse da se borimo za nesto.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Pa Kenny ga i jeste prikucao za klupu ali nazalost ce verovatno igrati zbog toga sto se Andy nije skroz oporavio.Mada ko zna?Mozda Kenny opet krene sa 5 u odbrani i Kuytom kao najisturenijim,videcemo.Inace Nebojsa,drago mi je da si optimista. +*@WT*48* To stoji da su jadni,Partizan nije imao krila koja mogu svojim prodorima da razbiju tu smesnu odbranu i zato ih nisu dobili,cak mislim da bi sadasnji Partizan bio 3. pored njih,da bi ih Adija i Babovic koji se vratio u formu ubili,a oni su zatvorili Klea i nismo nista uradili.

                      Meireles je malo skautirao Bragu.
                      http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ls-kenny-talks
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg264948#msg264948 date=1299774714]
                        http://www.thisisanfield.com/2011/03...-need-surgery/

                        Ako Gerrard bude morao na operaciju prepona najvjerovatnije je out do kraja sezone #%d* ,ali ako mora ici bolje da sad ide kad nemam neke velike sanse da se borimo za nesto.
                        [/quote]
                        Imamo za LE da se borimo ali treba sacekati da se vidi jos sta i kako,Kenny rece da ce sutra znati vise.18. maja je finale LE i onda ako bi uzeli bilo bi dobro da ode na operaciju pa da se oporavi za sledecu sezonu a Adam 99% dolazi na leto i gledace da vrate Aquilanija sa pozajmice pa onda ne bi falio toliko.Mada,nek uradi sta je za njega najbolje ali kad bi mogao da izgura do kraja sezone bilo bi odlicno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Njega prepone muce vec duze vremena i mislim da ce sigurno morati na operaciju,samo se treba odluciti kad je najbolji trenutak za to.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg264952#msg264952 date=1299775750]
                            Njega prepone muce vec duze vremena i mislim da ce sigurno morati na operaciju,samo se treba odluciti kad je najbolji trenutak za to.
                            [/quote]
                            Pa znam ali mislim da je na kraju sezone najbolje da ode jer dogodine sigurno stizu pojacanja pa nece toliko biti potreban kao sada,sad smo bez njega donji. &+I}\
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...;match=2003806

                              Evo sastava nema Ngog-a '65slif '65slif '65slif $#^%RT ,ali su to Kyrgiakos,Spearing,Lucas,Poulsen.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Opaaaa :fc-[ :fc-[ :fc-[

                                Dobro je,Cole igra. +*@WT*48* Ono sto bi ja zamenio u ovom momentu je Maxi umesto Lucasa ili Poulsena(Spearing je bolji od obojice) i Wilson umesto Grka,naravno Carrolla bi stavio da moze svih 90 da igra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X