Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuesday September 16: Ludogorets Razgrad (H)
    Wednesday October 1: FC Basel (A)
    Wednesday October 22: Real Madrid (H)
    Tuesday November 4: Real Madrid (A)
    Wednesday November 26: Ludogorets Razgrad (A)
    Tuesday December 9: FC Basel (H)
    Evo i rasporeda.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Grupa nije mogla biti bolja,dobili smo jednog vrhunskog protivnika i gledat cemo dva spektakla i dobili smo dva tima koja ako ne mozemo proci ne trebamo ni ucestvovati u Ligi Prvaka.



      Lijepo bi bilo Xabi-a viditi opet,ali nazalost se nece desiti.
      Last edited by Joe Cole 10; 28-08-14, 22:10.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Jack Robinson otisao u QPR za 1m funti.

        Comment


        • Gary Jacob pise kako je Napoli u pregovorima sa Aggerom.
          A Jack ce otici u QPR, ali ce posle ici na pozajmicu u Huddersfield ako sam dobro razumeo. Ayre u intervjuu u Montekarlu rekao da mozda jos nismo zavrsili sa dovodjenjem igraca.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Ukacca View Post
            Kakvo zrelo razmisljanje, toliko dugo cekali LS i sad moze odmah i da se ispadne, nema veze sto smo dobili Bazel i Ludogorec. Svaka cast, nema sta.
            Pa da bolje sad da ispadnemo u nokaut fazi,nego da igramo i sledeće godine grupnu fazu,u ovom trenutku City,Chelsea i Arsenal imaju igrački jači kadar a i Mančester sa Di Magiom,tako da top4 nam nisu nikako zagarantovani,treba sad da jurimo na sve strane pa da na kraju ostanemo bez ičega,PL prioritet što se mene tiče....Treba odmoriti igrače i na ta gostovanja protiv Bazela i Ludogoreca ne treba slati igrače koji igraju svaki minut u Pl,jel realno i sa drugim timom se može izvući bar nereseno,a na Anfieldu mogu igrati svi,to su sigurna 6boda,nisam ja napisao da treba da ispadnemo daleko od toga ali mora da se zna šta je glavni cilj,a to je po meni bar top4 ove sezone...
            Last edited by Brian McShtull; 28-08-14, 23:41.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ibe presao na pozajmicu u Derby, gde su mu obecali startnu postavu.

              Lallana je fit.
              Spoiler







              Comment


              • Mario se izgleda stvarno dobro uklopio,ne znam što bi prelazio iz Milana u Lfc ako misli da se zajebava,mogao je lepo da sedi u svojoj zemlji i da se glupira tamo za istu platu,ali opet s takvim ljudima se nikad ne zna....Ibe je mogao možda da dobije minute po kupovima ali dobro neka se kali veliki potencijal,a ovog Lucasa prodati što pre pa makar i za male pare samo da ne jede platu i moje živce,Glen isto muka mi je od njih dvojice....
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ako smo mi dobili 3 ponude za Klevzu valjda ćete i vi bar po jednu dobiti za Lukasa i Glena. Sem ako klub ne želi da ih proda.

                  Comment


                  • Originally posted by PiXarr View Post
                    Mario se izgleda stvarno dobro uklopio,ne znam što bi prelazio iz Milana u Lfc ako misli da se zajebava,mogao je lepo da sedi u svojoj zemlji i da se glupira tamo za istu platu,ali opet s takvim ljudima se nikad ne zna....Ibe je mogao možda da dobije minute po kupovima ali dobro neka se kali veliki potencijal,a ovog Lucasa prodati što pre pa makar i za male pare samo da ne jede platu i moje živce,Glen isto muka mi je od njih dvojice....
                    Jer hvala bogu nije vec prelazio iz svoje zemlje u istu ovu Englesku. Trulo mi vise da "pljujem" momka, ali dajte malo neke bolje argumente, neki smisao
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Ode Agger u Bronby
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ager izgleda ide u Brindbi...
                        Malo je reci da sam razocaran ovim potezom Brendona, pa zar su Lovren i Ture bolji od njega...
                        Zaista mi Brendan nije jasan ali bas nikako... kako se ponasa prema igracima koji su tu od ranije ocekujem i da Dzerarda proda kako bi njegov pulen Alen imao mjesta da igra. Nadam se da ce ovo sve ispasti dobro na kraju jer Brendan je otjerao neke igrace koji su jos mogli da igraju a i da se ne lazemo mnogo je potrosio na "talente" a rezultata od njih jos nigdje.

                        Comment


                        • Originally posted by SOMI View Post
                          Ager izgleda ide u Brindbi...
                          Malo je reci da sam razocaran ovim potezom Brendona, pa zar su Lovren i Ture bolji od njega...
                          Zaista mi Brendan nije jasan ali bas nikako... kako se ponasa prema igracima koji su tu od ranije ocekujem i da Dzerarda proda kako bi njegov pulen Alen imao mjesta da igra. Nadam se da ce ovo sve ispasti dobro na kraju jer Brendan je otjerao neke igrace koji su jos mogli da igraju a i da se ne lazemo mnogo je potrosio na "talente" a rezultata od njih jos nigdje.
                          Pa ako hoćeš da budemo 7. ili 8. kao prethodnih nekoliko sezona sa tim starijim mamlazima poput Agera,Lucasa,Johnsona....onda ih ti zadrži u timu....Šta si ti očekivao da će Marković da postigne hettrik u drugom kolu ili da će Lovren da pomera Skrtela koji samo zna da igra na loptu čim mu utrcavaju igrači u polje on se izgubi,covek je od Sterlinga napravio životinju,Staridza je digao iz mrtvih.....pravimo novi tim koji će možda da osvoji nešto za par godina....
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Covek ima velikih problema sa povredama.Imam osecaj da se povredi svakih mesec dana.Ima 29 godina,i sve vise ce da se povredjuje.Ako neko ima neki podatak koliko se puta povredio,nema sanse da je prosla neka sezona bez 1-2-3 meseca pauze...
                            Ako uspemo da ga prodamo za neke solidne pare,ja sam za.Mislim,legenda je,i svaka mu cast na svemu,ali....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Pa ako hoćeš da budemo 7. ili 8. kao prethodnih nekoliko sezona sa tim starijim mamlazima poput Agera,Lucasa,Johnsona....onda ih ti zadrži u timu....Šta si ti očekivao da će Marković da postigne hettrik u drugom kolu ili da će Lovren da pomera Skrtela koji samo zna da igra na loptu čim mu utrcavaju igrači u polje on se izgubi,covek je od Sterlinga napravio životinju,Staridza je digao iz mrtvih.....pravimo novi tim koji će možda da osvoji nešto za par godina....
                              Staviti Agera u istu recenicu sa Lukasom i Jonson i pri tome ga nazvati mamlazom ne ide nikako
                              Sto se tice Markovica nisam ocekivao da ce postici hettrik (kao sto sam ranije napisao ima vremena za njega) ali sam ocekivao od Borinija i Aspasa bar neki gol ali dobro to je neka druga prica...
                              Ovo za Skrtele i Lovrena necu da komentarisem. Izgleda da je sad Skrtel najveci problem a ne Lovren izgleda da je Skrtel dva puta pogrijesio proslu utakmicu a ne Lovren... necu da pljujem covjeka prije vremena ali meni Lovren nije nista bolji od Agera (pored svih ti povreda i godina 29). Ima vremena vidjecemo jel Brendan bio u pravu kad ga je doveo ili je napravio jos jednu gresku.
                              kljucna rijec u tvom postu je da cemo MOZDA da osvojimo nesto.
                              Sto se tice Brendana necu da ispadne da ga ne podrzavam samo kazem da nas moze mnogo kostati to veliko povjerenje u njega.

                              Comment


                              • Ager ispade bolji od Vidića,tvrdim da je Lovren bolji od Skrtela i Agera prvo komuniciranje je za odbranu najbitnija stvar što se za mutavog Skrtela ne može reći da mu je jača strana,takodje Mignolet isto ne komunicira o tome sam već pričao ranije pogledaj Tibo šta radi u Celziju.U odbrani je komunikacija najbitnija stvar da se ja pitam Sakho bi uvek igrao pre Skrtela....Pa da dovedemo i Mesija to nam neće garantovati titule,Real je godinama trošio milione ,pa nisu uspevali da osvajaju titule....zato i kažem možda....Brendan je nešto najbolje što se desilo Liverpulu poslednjih 20godina.....
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X